2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Birde anne sütünden sonra iki saat vs uyuuor mu bebekleriniz
Aç duruken aglamiyor mu
Benimki durmuyor ki
Yalaniyor durmadan
Ariyor ağzı açık ayran delisi gibi
Evet canım anne sütünden sonra eğer geceyse uyuyor 4 saat falan. Gündüzde değişiyor 2 saat genelde uykusu gündüz, o da uyursa, mesela bugün çok az sıklıkla uyudu. Dün bütün gün uyumuştu 2ser saat araliklarla. Mama günde bir kez veriyorum ne zaman kendimi bitkin hissedersem, mamayı aldığı zaman daha uzun süre uyuyor.
Doymadigi zaman elini ağzına götürüp emiyor. Ya da miziklaniyor agliyor. O zaman yine memeye alıyorum. Bazen kendim sıkıp meme ucumu az bile olsa onun ağzınin kenarına ya da burnuna sürüyorum hemen tekrar emmeye başlıyor.
Gün içi bugün aşırı yoruldum mesela 5 gibiydi sanırım mama verdim, meme açacak halim bile kalmamıştı.

Sıvı şeklinde de mi yok? 4 gün uzun değil mi doktora bir sorsan. Benimki günde kaç kere kaka yapiyor sayamiyorum artık. Ben de soracağım çok kakali diye. Bir ortası yok mu bunun

Canım Kargo ücreti ne kadar gümrük ? Kaç günde geliyor benim baya hoşuma gitti ve tr de satılan fiyatın nerdeyse yarısı oradaki fiyat

Maşallah canım nazar değmesin süte çok göz değermiş aman diyim . Darısı bizim başımıza

KizlAr gun içi ve gece bebekleriniz nerede uyuyor? Benimki son bir haftadır ana kucağında uyuyor, gece de aynı şekilde uyumak istiyor. Ana kucağında uyutup besigine alıyoruz anında uyanıyor ağlamaya basliyor. Is ana kucağında kıvrımlı yatacak iki büklüm. Düz yatınca başlıyor ayakları elleri bütün vücudunu oynatmaya, uykuya dalmadigi gibi ağlıyor da. Zararlı olur mu ana kucağında uyuması acaba

Tar

Tarif ney cnm
Az önce paylaştım canım burda bak

Aa rezenenin ne zararı varmış ki ben içiyorum çünkü.

Valla canım ben de mamaya başladım 2-3 gün sonra doktora gittim dedim mamaya başladık bundan önce sağıp veriyordum ama sağdığım süt yetmiyor artık dedim doktora. Öyle düşünmeyin siz çocuk istediği zaman emzirin mamayı vermemeye çalışın yeter sütünüz dedi. İşte 9 gün olacak bunu deniyoruz. İlk aya göre kilo alımı az şu an. Doktora sordum mamayı arttıralım mı yok dedi. Şu an tek meme gidiyorum. Çoğunlukla 2 saatte bir emziriyorum. Bazen meme doluysa ve çok emerse 3 saat da dayanıyor. Doyuyordur herhalde diyorum yaa ne bileyim. Kardiyolog da çocuk doktoru da mama vermeyin sütte diretin dedi Ay ben bunu yazarken tek meme yetmedi aranıp durdu diğerini de verdim. Napim artık ben de düşünmekten bıktım. Olduğu kadar diyorum aç kalsa ağlar ağlayınca da veriyorum direkt

Yaa hangi anakucagını kullanıyorsun. Ben erken diye baskamadım kullanmaya. İnşallah benimkide sever

Canım mamayı ne ile veriyorsun biberon mu yoksa kaşık vs ne ile

Bugun sayfalarina yazdim onermedi zaten canim 6.5 kiloya kadar yenidogan aparati kullanin dedi rahatsiz oluyosa cirtini kapatmayin dediler galiba ben tam yapamadim onu tam ondan rahatsiz oldu
alt tarafı çok sıkma. aynı şekilde üst kısmı da. ben video izleyerek öğrendim. bi de sırt kemerini takarken hafif eğiliyorum sıkışmasın diye

gün içinde çoğunlukla anakucağında. geceleri beşiğinde. uzun süre aynı pozisyon sıkıntı olabilir.düz yattıklarında biraz hareketli olabiliyorlar

Dasmeer öle bebeği emzirip sonra tartmasıyla süt ccsini tahmin etmeyi ilk kez duydum. bence doğru sonuç vermez. bu çocuklar emerken hava da yutuyor. bezleri çişli olabiliyor. bana saçma geldi. ben senin yerinde olsam bir öğün mama verip 2 göğsü de sağar bir durumuna bakarım. en net sonuç o şekilde çıkar. ona göre de beslenme planını yaparsın

Kizlar merak ettim bir konu var ev islerinj nasil yapiyorsunuz ben sabah kiz uyurken ne yapabilirsem o baska uapamiyorum gin icinde kiz hep kucagimda uyumak istiyor buna bjr cozum bulmam lazim ne yapabilorkm
Ben bugün aylar üzerine yardımcı aldım. Kadın camlarımı halletti, uzun zamandır tozu alınmayan yerleri aldı bayağı adam etti evi ama yevmeyesine %50 zam yapmış ben şok. Düzenli almaya başlarım diyordum ama yok alamam bu şekilde herhalde. Masrafım arttıkça işe dönüşümü erkene almak zorundayım ben de hemen dönmek istemiyorum bebeğe bakacak kimsem yok. Onun harici eşim süpürüyor asla yeterli olmuyor

Kızlar tiroit ilacı kullanıp sütü az olana var mı
Ben tiroit ilacı kullanıyorum ve sütüm bir türlü artmadı çaylardan damlalrına kadar herşeyi denedim yedim içtim bir türlü artmadı dün ilaç dozu ayarlamak için doktora gitmiştim tahlil sonucunda tiroit değerlerimin aşırı düştüğü çıktı doktorum sütümün bu nedenle az olduğunu söyledi
Bir kaç kişi de tiroit ilacı kullanınca süt olmaz dedi
İlaç kullanıp sütü çok olan var mı kızlar

Ben rapor bitiminde baslamayi dusunuyorum yada en fazla 1 ay daha bekleyip yarim caliama hakkini kullanacgim 4 au

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…