2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Benimde göğüs ucum cok küçük ama komple kahverengi kısmı agzına tepiştiriyormöyle öyle alıştı tuttu braktı tuttu braktı snra tutup yapıştı.
meme cok doluysa tutamıyor tabi kayıyor ozamanda gene veriyorm brakıyor falan az emiyor snra yumusuyor zaten

Kızlar eviniz kaç derece bebeği nasıl giydiriyorsunuz kaç kat
Bizim ev 24-25 derece
Ben ayaklı pijama üstüne atlet kısa kollu çıtçıtlı üstünede ince tulum giydiriyorm
Sizler?

Ay inşAllah alışır slikon uçlarla dolaşmak zorunda kalmam ilerde

Kizlar anlasilan hepimiz bu gece ayni sorunu yasamisiz 2gundur kaka yapamadi benim kizce gece de cok agladi nefesi kesildi bi ara sonra o sekilde uyuyup kaldi neyseki bu sabah yapti biraz devami gelir insallah biogaia bizdede isey yaramadi doktora lmesaj attim zincoyu dene dedi bana

Cok guzel olmus canim ben bisey yapmayi dusunmuyorum 3.bebe olunca oyle oluyo galiba 4gun sonra bizde 40lanicaz

Aynen ya kafam artik sesi hic kaldirmor ya uyuyi ya agliyor ya besleniyo nofmal bi durusunuz yok sikildim artik

Ben avent biberonla veriyorum çok şükür en azından meme reddi olmadı. Gazını da önceden çıkarmaya çalışıyordum o arada uyanıyordu şimdi yatağının altına yastık koydum reflü yatağı gibi yükselttim direk yatırıyorum çok şükür kusmuyor gazını da çıkarıyor. Maşallah ne güzel gece uykusunun olması çok iyi. Bende uyuduğu geceler uyuyabilince çok mutlu oluyorum. Bence sütümüzün azalmasındaki beslenme ve uyku da çok önemli uykuya çok bişey yapamıyorum ama beslenme adına en azından hergün yumurta yemeye çalışıcam artık. Sen extra bişey kullanıyomusun sütünün artması için?

Oğlum var 9 yaşında küçükken yaptırmak istemiştim doktoru yaptırma ben önermiyorum bu kadar küçükken yapılmasını dedi. Bizde dinledik 6 yaşında yaptırdık ama çocugum ne tramva yaşadı sürekli "bunu bana neden yaptınız" deyip ağlıyordu çok zor geçirdik o dönemi. Krem sürmek için saatlerce yalvarıyordum yani diyecegim o ki sakın büyük yaşlara bırakmayın bebekken yaptırın.
Bizim ev 24-25 derece
Ben ayaklı pijama üstüne atlet kısa kollu çıtçıtlı üstünede ince tulum giydiriyorm
Sizler?
Bizim evde 24,5 derece içine pijama üstüne uzun kollu çıtçıtlı atlet üst kısıma ya tulum ya patikli takım giydiriyorum

Biz de gece nöbetindeydik tam altı saat uyumadı yaa.
Cogu anne aynı durumda inan ki
Bebegi emzirip yatmak doyduğunu görmek rahatlamak istiyoruz
İnşallah bugunleri bol bol emzirerek atlatalım inşallah
Ben dua ediyorum her emzirmem de benim gibi bebegine bakıp iç geçiren annelere yardım et ya Rabbim diye

Onu da denedim tekrar memeye alıyorum ama bu defa uyumuyor hiç durmadan ağlıyor

İnşallah amin. Ben bir iki kez size yazmıştım dil bağı için? Siz mi sormuştunuz dil bağını belki de yanlış hatırlıyorum.

Kizlar bebekleriniz size tepki verip gülmeye başladı mi? Refleks olarak ağız hareketi gibi degil de sizi görüp ses çıkarıp gülmeye başladı mi? Çok mu erken yoksa bunun icin
Son 3 gündür bakıyor ve gülüyor çok şükür yani 44. Günde. 40 ında bakmıyor diye telaş yapmıştım. İki gündür hafif tebessüm ediyordu bu sabah 3 kez güldü zekan kartları ve aldığım çıngırakta etkili oldu sanırım.

Ben çok kabızlık çekiyorum bebege de geçiyor

Çok teşekkür ederim çok sağolun evet üzüntüden dolayı etkilendi diye düşünüyorum bende şimdi öyle çok şiş olmasada emiyor yutkunuyor doyuyor gibi duruyor hoşaf ve humana çayınıda içiyorum fayda ediyordur umarım Rabbim bütün hastalarımıza şifa versin inşallah

Evet hatırlıyorum siz yaktırmıştınız haftaya kontrole gideceğiz belki bizimkini de yakarlar canım ya çocuğun canı yanıyor mudur diye düşünüyorum
Dr gobek deliği acımaz üzülmeyin demisti
Bizim ev 24-25 derece
Sizler?
Ben içe uzun badi üzerine zıbın alt ve ust. Icten de ayaga bir alt uzerine corap giyditiyorum. Yataktan alınca ince yelek giydiririm. Çift dikiş ama üsümesinden iyidir. Dereceyle olcmedim.Brbekler kus kanadından yel kapar derler buyukler
Duana ictena mın deyıp bende aynı duayı hep paylasıyorum
Onu da denedim tekrar memeye alıyorum ama bu defa uyumuyor hiç durmadan ağlıyor
Al bızden de o kadar bazen

Kızlar 16 günlük olduk ama emzirmeyi daha yeni yeni doğru düzgün öğrendim sayılır şüphesiz en çok zorlandığım konu oldu heralde şimdi de göğüslerimde çatlaklar var doğru da emzirsem acıyo haliyle her emzirme işkence gibi oluyo bana en çabuk nasıl geçer lansinoh krem var sürüyorum ama fayda ediyor mu hiç anlayamadım muhtemelen siz atlatmışsınızdır bu dönemi tecrübelerinize ihtiyacım var nasıl geçer bu çatlaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…