2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Her defasında olmasa da bende arada aynı hikayeyi yasıyorum. En cok da geceleri boyle oluyor. Mamaya teslim olmayacağım derken mecbur veriyorum.
Mamayı 40 ml e düşürünce arandımı ağladı mı çok?
Dun gece 1 defa 60 verdım mecburen. Dr demıstık once azı görmüş bu cocuk. Sonra cogu. Simdi tekrar azı gorecek duzene girecek boyle dedi. Ayarlama yapacagız anne sutıne donsun tamamen diye dedi. Bakalım sonucu merak ediyorum ne olacak.
Yok yaptırmadık. Her an kalkısabılırız. Yada 6 aylıga kadar da bekleyebiliriz. Ama kucukkrn olacagına karar verdik.
Sünnetli dogunca nasıl oluyor canım.?Daha once duydum ama artısı eksisi mı var. Ameliyat neye laxım?

Eşine gıcık oldum
Bende oluyorm
Allah sabır versin çok zor böyle yaptıkları zaman
Hala daha dogru durust uyumadi yaptinkakasinibda rahatladi baya
Bi doktor sakin verme dedi diğeri mama yiyiyor vermen gerekiyor dedi artık veriyorum günde 5 çay kaşığı kadar
Yani mama verilince su da veriosn dogalnolarak degisik bi durum
Bosar bosar basina gelince anliyck da is isten gecmis olck

Bugün banyo günümüz b nde zeytinyağı sürüp silim . Bizimkinin yüzünü opmekten al al

kittenlyy benimde iştahım yok canım varsa yiyorum yoksa kalkıp yapmam . Göğüs ucu için ben weewell in kullandım hemen ucu kabuk bağladı düştü iki defa kullandım strecle kapamistim üstünude 10 ml aldım hala duruyor çoğu

Eklentiler

• IMG_20201216_131343.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar bizde 40 çıkarmada teyzesi bunları hazırlamış.Normal yikadik biz dua ettik o kadar
Oğlum fotoğraf çekileceğini anladı sanırım huysuzlanmaya başladı üstünü bile değişemedim mız mizdi sonrasında güzel giydireyim foto çekeyim dedim uyudu.Ben banyo yaptım abdest aldim esim de işten gelince her gün yıkanıyor zaten bi gusül al dedim o kadar .Virüs olmasaydı gezmelere gidip yumurta toplayacaktık ama kısmet olmadı.

Eklentiler

• 20201215_143936.jpg
    108,4 KB · Görüntüleme: 64
  • 20201203_145323.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 61
Ya bu meme ucum hiç iyileşmicrk gibi ya kabus oldu
Ben slikon göğüs ucu kulanıyorum hiç yara olmadı sünnetti tam 15 dk sürdü ara ara ağladı tabi sonra sustu ağladı falan ilk gün zaten hissetmedi anastesi geçince fitilini falan verdik sonraki gün duşa soktuk sargısı çıktı sabah akşam fitil ve krem verdi çok aşırı olmadı huysuzluğu cuma günü yaptırdık şuan gayet iyi gaz sancısı var epey onun dışında sünneti erken yaptırmak mantıklı hızlı iyileşti çünkü

Silikon göğüs ucuda bebek temas etmediği için iyi degil gibi geldi bana bebegn tükmüğüde süt üretimini arttırıyor cnku

15 dk nasıl durdu ya emzikmi verdnz

Baby turco doğadan ile geçti hemen bezden olabilir sen de asitli bişi içtiysen de yapar sudocrem ve baby turco bez ile anında geçti

Ben kullanıyorum primadan baby turco doğadan a geçtim şiddetle tavsiye ederim önce tanışma paketinden al ne sızdırma ne koku yapıyor pişiğimizi bile geçirdi her bebeğe her bez olmayabiliyor ama ben çok memnun kaldım 120 tane aldım

Silikon göğüs ucuda bebek temas etmediği için iyi degil gibi geldi bana bebegn tükmüğüde süt üretimini arttırıyor cnku

15 dk nasıl durdu ya emzikmi verdnz
Durmadı ki eşim girdi içeri ellerinde ayaklarından tutup yapıyorlarmış philpsinkini aldım göğüs hcu kelebek şeklinde olduğu için temas ediyor benim göğüs ucum çıkık olmadığı için kullanıyorum belli bi süre sonra çıkarıp göğüsümü veriyorum direk alışma süreci zamanla çıkar belki

Bebeğiniz emerken boğuluyor mu işkence oldu ben de emzirmek dar boğazlı emzirme pozisyonuna da uyuyorum sanki mememden bi daha ememeyecekmiş gibi soluksuz çekiyor tıkanıyor göğsüm çok dolduğunda sağıyorum biberonla veriyorum sağdığım sütü onu içerken de tıkanıyor yüreğim ağzımda

Evet hatırlıyorum siz yaktırmıştınız haftaya kontrole gideceğiz belki bizimkini de yakarlar canım ya çocuğun canı yanıyor mudur diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…