2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
He izin vermeym kendime bosanma avukati ariym sonra
Elini yıka dedin diye boşamaz heralde kocan.Tövbe yarabbim ne insanlar var şöyle zamanda.bebegimi kucagına vermem onuda iceri almam böyle anlayişsızsa o neymişya böyle anlayissizlikmi olur.kücucuk bebegi ellerini yikamadan niye kucaklıyorki.Önce oğlunu sonra anasını kapının önüne koyarım vallaen hassas noktam çocuklarım.virüs zamanı bu işin şakası yok.Allah korusun

Bizimde öyleydi 1 ayın sonunda dr yaktı sonunda iyi şimdi.atletine yapisiyor kuruyor tekrar yapisiyor dimi.dr.a goturdugumuzde özel mendilleri varmis onunla nasıl temizleyecegimizi gosterdi ve kuru tutcaksiniz dedi.ama tabi biz daha kötü olacak korkusuna dokunamadık evde kuru tutmaya calistik sadece.öyle devam etti.dr gecmesse yakariz demisti gittigimizde kontrole yaktı.iyi simdi.can acitan bi işl

Ne olacak böyle ya ne zamana kadar hayır büyük adam olsa dayanamaz bu kadar ağlamaya vurur kafayı yatar yooook çok inatçılar umarım böyle olan tüm anneler rahatlar
Bir an once karni doyuop uyyuysn uyanikkends keyifle duran bebekler olsun acaba ne zamn olucaklar uyanikken aglamadan keyifle duracaklar

Kızlar bebeğim altını açınca kıyamet kopuyo yaygarayı basıyor çok nadir sakin olduğu
Normalmi ya valla her alt değiştrmdede kan ter içinde kalıyorum
Tam boşaltamıyor canım ama bir de böyle deniyorum. Sağıp verince de boş göğse sinirleniyor soğuyor memeden. Böyle daha iştahlı oldu gibi geldi bans

Ne olacak böyle ya ne zamana kadar hayır büyük adam olsa dayanamaz bu kadar ağlamaya vurur kafayı yatar yooook çok inatçılar umarım böyle olan tüm anneler rahatlar
Gerçekten bilmiyorum saat 7'de yattık bugün kırkını yapacaktık 40 huy değiştirir derler İlk defa bu kadar uyumadı Umarım huyu bu şekilde değişmemiştir

Bende sallamam aman kucağa alışmasın dedim ama yok sallıyorum anca susuyor bide 3. Aya kadar alışkanlık kazanmıyormuş diyorlar bilememde oturdum sabah ağladım yine herşeue ağlıyor altını açıyorum ağlıyor gaz çıkarıyorm ağlıyo uyycak ağlıyor başım çatlıyor hem stresten hem sesten

Canım hepsinin aynısı bizde de var. Yeni sordum doktora, ense ve gövde sıcaktandır dedi. Yüzde çıkıyor bizim çok, o normal 40 ına kadar hava değişiminden olur dedi. Uzun sürerse ve geçmezse dermatit olabilir dedi ama şimdilik o durum yok. Bizim boyunda çıkmıştı banyodan sonra zeytinyağı sürüp sildik. Sonra geçti şimdi yüzdekiler kaldı bir. İnşallah onlar da geçer. Kaka bizim de sap sarı

Selam kızlar,

sleepy külot bez kullanan var mı? Bizim doktor kalça küçük çıktı diye kundak yapmayın sıkı bağlamayın bezi filan dedi. Sıkı bağlamayınca da sızdırıyor kayıyor poposundan. Diyorum külot bez daha iyi mi olur diye

Bende sünnet yaptırmak istiyorum bakalım birazda tedirginşm siz yaptırdınızmı

Canım ben yaptırdım bugün 3. Yada 4.günü iyileşti sayılır 15 günlük henüz büyük bi yük kalktı diyor herkes ikerde iyileşmesi vs daha zormuş
Zor oldumu sünnet süreç nasıldı cok ağladımı snrasında evde gününüz nasıldı
Bizde gunduzde uyku yoktu resmen dipteyim bugun yataktan cikasin yok beni ellemeseler aksama kadar uyusam kolumu kaldiramiyorum

Kızlar merhaba, çocuğuna su ne zaman vereceksiniz ? Annem illa bi yudum ver arada diyor iyi gelir diye aman ben vermek istemiyorum.
Anne sütü alıyorsa %90 ı su zaten ama mama yiyorsa blemedm
bzdede aynen bu şekilde normalmi acaba. Bide benmde hiç iştahm yok zorla yiyorm

bebekler doğası gereği en son mecbur kalımcw beze brakırlarmş baktınız ıkınıyor altını açım bacakları ittirin karnına dogru hafifce dahs kolay yapıcak
Ah o ne acı yaa şeklim değişiyor emerken
Pff valla işkence oldu alt değiştirmek kızmı erkekmi bide bu hafta atak haftasımıdır nedir uyumadığı zaman 10 dkda 1 bağırıyor

Dün aynı durumdaydım memede uyuyor koyuncw kalkıyor durmadan arandı meme meme öldüm artk
Canım yerine koyunca uyanıyorsa tekrar meme ver bazen tam doymadan uyuyakalıp geri kalkıyor benmkide hemen geri meme az daha cekiyor uyuyor. Mama fikrinden uzaklaş memende emip uyuyorsa zaten sütünde vardır. Mama daha tatlı doyurucu kolay geliyor oda ondan mama istiyordur

üst vakum yerlerine iyi bak. takarken sıkıntı yaşamış olabilirsin. hatalı takınca sağımda sıkıntı oluyor. benim de lansinoh. çok memnunum. 2016da almıştım

Sorma paramparca mememin ucu gumus kapak bana cok iyi geliyor kremlerden daha iyi bende gecebilsem keske full emzirmeye

külot bez şu an uygun olmaz. onlar normal bez gibi sarmıyor beli falan. bi de küçük numaraları yok onların diye biliyorum

Kizlar bebekleriniz size tepki verip gülmeye başladı mi? Refleks olarak ağız hareketi gibi degil de sizi görüp ses çıkarıp gülmeye başladı mi? Çok mu erken yoksa bunun icin
son 1haftadır gülüyor onunla konuşurken. ses vermiyor daha ama sanki konuşacak gibi ağız hareketleri. 51günlüğüz bugün
ben 3 aya kadar yaptıracaktım ama maalesef benimki sünnetli doğdu. 1yaşında ameliyat olacağız biz. sünneti de o anda yapılacak.

Sleepy anlamış değilim bazen hunde bi kaç kez çıkıyor çiş bazen hiç çıkmıyor düzgün de takıyorum ama valla anlamadim. Gelen bez le mi alakalı üretim farkı mi var diyorum
Olabilir canım, bazı yorumlarda senin gibi yazan çok olmuş, belki o üretim serileri hatalıdır.
Aman bulaşma külot beze, çok zor onu kullanmak giydirmek ki büyük çocuktan bahsediyorum ben, sanırım 4 no dan başlıyor o, sen iyice bol bırakıyorsun herhalde bence o kadar bol bırakma normal bağla bezi, çok sıkma demiş bol bırakma o yüzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…