2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Benim kızım üç kere isedi üstüme nasıl geldi demeyin geldi valla😅🤭 İki defada üstüme kaka yaptı sıpa tam altını degisiyorum kızımın kaka yapasi geliyor her yer batıyor . Bide kızlar hala cıvık kakası normal mi sulu geliyor baya 20 gün olduk bu arada
Canjm benimki 59gun oldu hala sulu yapiyor eskiden daha katiydi sanki 1aydi su gibi doktor normal dedi bana

Bende yapamıyorum sadece kızımı tutuyorum babası biraz daha soğukkanlı o yapıyor gerçekten ağızdan burundan dökülüyor hep
Şırınga ile 2mm mi sıkıyorsunuz yan yatırıp
Oranın yemegiyse severm kesin😀😀
Damlat dedi ama yapamam nasi olsa die cok ustelemedm😁
Bunu pek sevmeyebilirsin çok değişik
Ben her gün serum fizyolojikle temizliyorum, kaloriferleri yaktığımız için bebeğimin burnu tıkanıyor geceleri. Onunla temizleyince rahatlıyor ancak
Detaylı anlatırmısın nasıl yaptığını

Kızlar benim bikini bölgemde bir şişlik oldu oturamıyorum sizlerdede varmı enfeksiyon filan mı kaptım acaba internettende bişey bulamadım

Bizimde aynı şekilde oldu ama bizden 2. topuk kanı istemediler direk çocuk endokrinoloji bölümüne yönlendirdiler. Maalesef bebeğimde hipotiroidi diye bir hastalık çıktı günlerdir ağlıyorum.Bazen 2. leri normal çıkıyormuş ama bir gün bile önemli dedi doktor o yüzden bence hemen gidin baktırın
Merhaba bebeğimin bugün 3. topuk kanında da TSH değeri yüksek olduğu için aradılar yarın sabah hemen hastaneye gidicez 😢 Bu çocuk endokrinoloji bölümünun de sayısı çok azmış hiç kolay muayene için yer bulunmuyor bunu da tecrübe etmiş olduk 😔 Sizin doktorunuz ne dedi bu hastalık için

ben minies aldım migtostan çok başarılı. 10gün önce 4.5kg idik. sleepy 3 no da var evde onu da kullanacağım 2ler küçük bize artık. primaya o kadar para vermeyin derim. minies de deneyebilirsin. ya da sleepy 3al bence.
Biz 4000 kiloyuz ve primanin 1 numarasini kullaniyorum bez agzina kadar dolu olsa bile sizdirmiyor

Mantıklı canım bime gelecek olana bir bakayım en iyisi. Tartıda kaliteli olmalı yoksa doğru sonuç vermiyor

İnşallah canım neden o kadar süre sonra çıkacak sonuçlar kan tahlili yapılmadı mı bizim aynı gün çıkmıştı
Hiç bilmiyorum canım o güne kadarda kemircm kendimi zaten 😔

Sızdırma yaptı mi canım peki aklımda evy baby molfix vardı prima hem pahalı hemde kokusu migdemi bulandiriyor .Bide Hastane hediye vermişti evy baby çok beğendim sarması uzunluğu güzeldi elimde sleepy 3 no var onu deneyeyim sızarsa yine baska markayw geçeceğim
ben 2no aldığım için 1kere kaka geçti üzerine. bez küçük geldi yani. miniesi yapan sanırım canbebe ile aynı üretğm yeriymiş.

Kizlar bebekleriniz günde kac saat uyuyor ortalama, gece de dahil? Bu aralar çok ikiniyor, bazen uyku sırasında da sesler çıkarıyor huzursuz ıkınma sesleri gibi. Sizlerde de oluyor mu?

Bu arada bebeğim 4 kilo. Biz hala 1 numara Prima ve Amazon'un kendi bez markası var daha uygun fiyatı onu kullaniyoruz. İkisini dönüşümlü kullanıyoruz. 2 numaraya gecmedik henuz

valla primaya muadil bezler var artık piyasada. prima uçmuş fiyat olarak. ben şahsen acıyorum beze verilen paraya. o sebeple fiyat performansa bakıyorum😁

aşıdan önce ağrı kesici vermeyin. vücut savaşmayı öğrenecekki etki etsin. aşı sonrası 38üstüne çıkarsa ateş ilaç öneriliyor.

burun temizliği için serum fizyolojik ve burun aspiratörü kullanıyoruz biz. birkaç gün soğuk algınlığı gibi olmuştu oğlum. sterimarın bebek için olan deniz suyu spreyini aldık onu kullanıyoruz.

X