2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Gecede bağrış çağrış bol ağlamalı alıyoruz valla bi kaç gece cıktı eşim acaba iyi takamadi mi ama genel olarak sorunlu prima bu konuda tek sanırım onunda kokusu çok kötü kimyasal var belli çiş le birlikte iyice kötü kokuyor. Ben hepsi burada almıştım değişmezler
Canim ben prima nin premium care sını kullanıyorum. Koku vs yok memnunum. Bi dene istersen.

P Pelinimben ben sleepy kullanıyorum canım 1 numara küçük geldiğinde 2 kez sızdırdı. 2 numaraya geçtiğimden beri rahatız. Küçük geliyo olabilir.

Bu arada bugün oğlumun altını açtım poposunu temizlerken üzerime kaka arttırdı ben böyle bir şey ilk defa yaşıyorum ödüm koptu😂😂

Kızlar dün benim doğum günümdü. Allahım ne anam hatırladı ne kardeşlerim. Biz önem veririz böyle şeylere normalde. Eşim de
Kaç gündür izinliydi şansıma dün çalışıyordu bütün gün yoktu. Pasta söyleyecektim sonra aman dedim kendi kendime pasta mı üfllücem söylemedim. Böyle mutsuz keyifsiz bir gün oldu. Eşim bugün gitmiş pasta almış ama o kdr keyfim kaçık ki, bütün gün bebeğe süt sağ,besle, yıka et, oğlanı zapt et, derse sok, etrafı topla modundaydım hayatım bitmiş gibi hissediyorum 😩 bir de kaç gündür bir evimi süpüren yok gelen gidenden, mecbur kalktım süpürdüm o kadar belim ağrıyor ki ödüm kopuyor yine aşağıda bir problem olacak diye😥 kırkım çıkana kadar yatmayı hedefliyordum normalde tamamen iyileşeyim diye 😬 ama neredeee. Sinirim bozuldu iyice
Mutlu yıllar 🥳

Kızlar bir sorum daha var bebeginizin burnunu temizliyır musunuz internette mutlaka temizlenmeli diyor tırstım

Kızlarr oglumun altını ne zaman açsam üstüne işiyor😂bez açıkken ya üst baş rezil
Benim kızım üç kere isedi üstüme nasıl geldi demeyin geldi valla😅🤭 İki defada üstüme kaka yaptı sıpa tam altını degisiyorum kızımın kaka yapasi geliyor her yer batıyor . Bide kızlar hala cıvık kakası normal mi sulu geliyor baya 20 gün olduk bu arada

Bizimde 1.ay asimiz persembe gunu normalde saglik ocaginda yaptiricaktim ama dogumu o hastanede yaptigim icin 6 ay boyunca ayda 1 kere cocuk doktoru yuzde 50 indirimliymis bende dedim hhakkimi kaybetmiyim hemde doktorumuz bi gorsun muayne etsin sarilik devam.ediyo ama stabil olarak aşı da devlet karsiladigi icin ucretsiz yapilcak.
Hemde gitmisken ucretli aşılar ne zaman yapilir listesi aliyim birde kalca ultrosunu yuzde 30 indirimli yapiliyomus.Onun icinde bi fiyat aliyim ne kadarmis 2. Aymi yapilicak
Hangi hastane o ya medipole de oyle diolar ama herseferinde dunya para bayiliyorz😀

Canım hassas tartı çözüm😂 biraz kafa sıyırmaca ama ben emzirmeden önce tartıyom sonra da emzirince. Bazen iyi emiyo bazen fos. Ona göre takviye yapıyorum biberonla. Sarılık var diye böyle emin oluyorum napim.
Mantıklı canım bime gelecek olana bir bakayım en iyisi. Tartıda kaliteli olmalı yoksa doğru sonuç vermiyor
Kızlar bugün kan verdik. İnşanlah sonuçlar temiz gelir 15 gün sonra çıkack sonuçlar dua edin lütfen 🙏
İnşallah canım neden o kadar süre sonra çıkacak sonuçlar kan tahlili yapılmadı mı bizim aynı gün çıkmıştı

Mamayi veriyo msn hem mama hem.memeyse mama cok geliyo olablr mi benimki de kusuyo da dik tutmak bi tik azaltti
Mama veriyorum ama memenin arkasına değil ayrı bi öğün gibi günde bir ya da iki kere veriyoruz. Ben uykumu alayım diye annem veriyor mama.
hangi marka mama kullanıyorsun

Bebekler kendine yetecek olanı alıyor zaten kuzum merak etmeyin kusuyorsa Cidden doyuyordur . Ona gerekli kısmı alıp kalanını ağızla atıyor . Var çevremde de çok kusan bebisler gelişimi sıkıntısız ilerliyor .
İnş doyuyodur canım emdiği gibi sütü kusuyor bazen. Gece uyku uyuyamıyorum artık kustunu göremem nefessiz kalır diye 😰

X