2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Çok teşekkür ederim canım ya ben pek beceremiyorum tek başıma zaten hastanede sağolsun hep hemşireler yardım etti evde de annem eşim yardımcı olmaya çalışıyorlar ama benim oğlan sol mememi tutup emebiliyor ama sağ memeyi emmek istemiyor ikisininde ucu pek yok ama emmeye başlayınca geliyor ama işte emmek istemiyor ne yapabilirim ?
Benim kızda sağ mememi tutamıyordu hala da zorlanıyor ucu çok az başlarda silikon göğüs ucuyla emzirdim hem yarama iyi geldi

Kızlar dün benim doğum günümdü. Allahım ne anam hatırladı ne kardeşlerim. Biz önem veririz böyle şeylere normalde. Eşim de
Kaç gündür izinliydi şansıma dün çalışıyordu bütün gün yoktu. Pasta söyleyecektim sonra aman dedim kendi kendime pasta mı üfllücem söylemedim. Böyle mutsuz keyifsiz bir gün oldu. Eşim bugün gitmiş pasta almış ama o kdr keyfim kaçık ki, bütün gün bebeğe süt sağ,besle, yıka et, oğlanı zapt et, derse sok, etrafı topla modundaydım hayatım bitmiş gibi hissediyorum 😩 bir de kaç gündür bir evimi süpüren yok gelen gidenden, mecbur kalktım süpürdüm o kadar belim ağrıyor ki ödüm kopuyor yine aşağıda bir problem olacak diye😥 kırkım çıkana kadar yatmayı hedefliyordum normalde tamamen iyileşeyim diye 😬 ama neredeee. Sinirim bozuldu iyice
Nice güzel yılların olsun canım bu yıl ki en güzel hediyen olmuş minnoşun boşver diğer hatırlamayanları

Kızlarr oglumun altını ne zaman açsam üstüne işiyor😂bez açıkken ya üst baş rezil
Benimde öyle çözümü şöyle buldum ilk bezi açıyorum hafif bollaştırıyorum o sırada hava alınca işiyo yada kaka yapıyor biraz bekliyorum bende hazırlık yapıyorm diğer bezi açıyorum ıslak mendilleri bi kenara koyuyorm elimin üstüne pişik kremini alıyorm sonra ışım hızıyla bezi açıyorm pipinin üstüne pamuk hemen kenarları heryeri temizleyip kremi sürüp kapıyorum

Benimki arçelik bebek tartısı ama canım baktım üretimden kalkmış. Bu hastanelerde vs olan tartının aynısı 😅 bir arkadaş bime gelecek demiş bence kaçırma😂
Ay süper hemen araştırıyim aliyim bende anlamıyorm doyuyormu doymuyormu stresse giriyorum artık emince 1.30 saate acıkıyor biberonla 90 ml verince 3-3.30 saat tok

Umraniye carsmba gidicm bi daha sorayım P Pelinimben de medipole gidiodu sanki o da yok diodu esenlere ozgu mi acaba😀😀
Valla bilmiyomki o megaya gidiyo ama esenler medipol bana yurume mesafesi kadar ama.sen bi sor bakalim sadece cocuk doktoruna ama aradim bugun bilgi aldim cocuk deilde goz bölümüne olurmu dedim hayir cocuk dedi muayne 95 olmus zam gelmis yine ama yarisini vericem

Valla bilmiyomki o megaya gidiyo ama esenler medipol bana yurume mesafesi kadar ama.sen bi sor bakalim sadece cocuk doktoruna ama aradim bugun bilgi aldim cocuk deilde goz bölümüne olurmu dedim hayir cocuk dedi muayne 95 olmus zam gelmis yine ama yarisini vericem
95 mi😳 150 bizim bende 120 veriyorm sirket indirimimdn sebep.

Kızlar bir sorum daha var bebeginizin burnunu temizliyır musunuz internette mutlaka temizlenmeli diyor tırstım
Ben her gün serum fizyolojikle temizliyorum, kaloriferleri yaktığımız için bebeğimin burnu tıkanıyor geceleri. Onunla temizleyince rahatlıyor ancak

Sen hala medipol mu canım? Ben de medipole başladım özel sigorta yaptırdım çocuga mecbur doktorumuz prof. Altından kalkamayız yoksa🤦🏻‍♀️
Iyi yapmissn valla sizin o avantaj var. Hic bi sigorta yenidoganda teshis koyuldktn sonra ve 15 gunu grcmisse yapmiyo
Medipolden medipole degisio bizim muayne kadin dogum bi ara 90 iken pelinimbenin gittiginde 150 tlydi😅 orasi yuksek fiyatlari
Evt farklo biliyorm da 95 de baya azms ona sasirdm😀

X