2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kizlar bebekleriniz günde kac saat uyuyor ortalama, gece de dahil? Bu aralar çok ikiniyor, bazen uyku sırasında da sesler çıkarıyor huzursuz ıkınma sesleri gibi. Sizlerde de oluyor mu?
Ben hiç tam olarak saat tutmadım ama gündüzleri ortalama 2-3 saat uyanık duruyor gece de 1-2 saat duruyor emmek için uyandıktan sonra bir süre sonra uyumuyor altını değiştir uyut derken 1 saat geçtiğini farkediyorum. Benim bebeğim de son 1 haftadır öyle geceleri çok ıkınıyor mızırdanıyor uykusunda. Bazen kucağımda biraz pışpışlayınca susup uyumaya devam ediyor bazen de masaj yapıyorum gazını tuvaletini yapmadan rahatlayıp uyuyamıyor. Mesela az önce ancak uyutabildim, 10 buçuktan beri uyu uyan sürekli huzursuzdu bu saate kadar

Kizlar bebekleriniz günde kac saat uyuyor ortalama, gece de dahil? Bu aralar çok ikiniyor, bazen uyku sırasında da sesler çıkarıyor huzursuz ıkınma sesleri gibi. Sizlerde de oluyor mu?
Benim kız çok huzursuz 2 gündür o kadar az uyuyor ki kucağımda uyuyor yatağı koyuyorum uyanıyor. Uyuduğu vakitlerde de hep huzursuz uyuyor ağlıyo tekrar dalıyor ne yapacağımı şaşırdım.

Oğlum akşam üstü bi uyanıyor sonra hep bölük pörçük uyuyor yatağına koyunca uyanıyor dün 6 gibi bi kalktı gece 1de zor uyuttum sürekli memedeydi emzire emzire gram süt kalmadı mememde o da belli zaten depolamış uykuyu açlığa tercih etmiş ki dört saat kesintisiz uyudu şimdi uyanıp beş dk emdi yine hemen uyudu kaldıramadım da tekrar mışıl mışıl uyuyor sanırım bize nazar değdi 🧿😄 böyle azıcık emip uyudu ya birşey olmaz dimi kızlar çocuğum dünden uykusuz gece vardiyasındaydı 😝😄

Iyi yapmissn valla sizin o avantaj var. Hic bi sigorta yenidoganda teshis koyuldktn sonra ve 15 gunu grcmisse yapmiyo

Evt farklo biliyorm da 95 de baya azms ona sasirdm😀
Özel sigortaya rağmen kalbi karşılamıyor sigorta ya doğuştan diye. Bir de o çıktı başımıza ne yapalım 🤷‍♀️

Ay evet ya tam da ben bu soruyu soracaktım . Çok ıkınıyor ve uykusunda tuhaf sesler çıkarıyor , sizde de var demek ki olabiliyor ... 24 günlük benim bebeğim ... biz genelde gece ayakta gündüz yataktayız canım

Özel sigortaya rağmen kalbi karşılamıyor sigorta ya doğuştan diye. Bir de o çıktı başımıza ne yapalım 🤷‍♀️
Evt oyle malesef bi ara bende arastrdm baktm hic biri karşılamıyor biraktm sonra

Bizim de kalpde var dediler kardiyolojiye gittk bise olmz dedi sizine oyledir ins icini ferqh tut

Evt oyle malesef bi ara bende arastrdm baktm hic biri karşılamıyor biraktm sonra

Bizim de kalpde var dediler kardiyolojiye gittk bise olmz dedi sizine oyledir ins icini ferqh tut
Yok bizimki biraz daha değişik canım maalesef ilaç kullanabiliriz. Anjiyodan ameliyattan bile bahsedildi. İnş hiçbirine gerek kalmaz toparlar diye dua ediyoruz işte

Yok bizimki biraz daha değişik canım maalesef ilaç kullanabiliriz. Anjiyodan ameliyattan bile bahsedildi. İnş hiçbirine gerek kalmaz toparlar diye dua ediyoruz işte
Allah şifa versin canım benim

Benimkide oksuruyor canim arada surekli oksurmuyorsa bence sorun yoktur
Yok devamlı değil daha çok sabahları . 😕 anne olmak büyük sorumluluk 😩 seninki de eşinde ağlamazken seni görüp duyunca ya da kokunu alınca ağlıyor mu

Kızlar sleepy bez kullanan var mi aranızda pişik yapmadı şuana kadar ama bugün 2 kere çiş çıkardı üstü hep çiş olmuş daha önceden bir kaç kez çıkmıştı 1 numara küçüklüğünde şimdi de 2 numara küçülmüş ondan mi cıktı yoksa bezin kaliteisnden mi elimde bir sürü 2 numara bez var ya neden o kadar yığmışım ki
3 6 kg diyo daha 5 kg bike olmadık ki nasıl küçüldü
Canım ben kullanıyorum 14 gün önce 3 e geçtik .

X