2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kizlar bebeginizin resimlerini paylaşıyor musunuz Instagram'da falan? Ya da arkadaşlarınıza tanıdıklara soranlara gönderiyor musunuz?
Canım ben paylaşmıyorum ya. Eli ayağı instagramdan. Eşe dosta da pek atmıyorum yakın arkadaşlarıma ve çekirdek aileme anca. Ama kv filan atıyor geniş aileye engel olamıyorum

Canım doymasa ağlar ya. Bizim ilk bebekte hassas tartı vardı güya bunda onu kullanmıcaktım ama baktım az emiyor yoruluyor kalp yüzünden, üzerini takviye etmek için kullanmaya başladım. Bazen 20 cc emiyor 20 dk da Bazen yarım saatte 40-50 cc. Mutlaka üzerine vermem gerekiyor bu durumda. Ama ilk bebekte sarılık için kullanmıştım tartıyı. Sarılık atlatınca hiç kullanmadım iki memeyi de emiyordu doyuruyorlar kendilerini 1.5-2 aylıkken kavrıyorlar artık olayı bence

Kizlar bebeginizin resimlerini paylaşıyor musunuz Instagram'da falan? Ya da arkadaşlarınıza tanıdıklara soranlara gönderiyor musunuz?

Sosyal medyada paylaaşmadım ama merak edenlere whatsaptan atıyorum ben.

Sürekli değil ilk aldığında yoğun akıştan o ses geliyo sonra az az geliyo. Süt sağdığımda farkediyorum

Gidince mutlaka iç bizde bu sene yine gidecektik sonbahar da pandemi hamilelik nasip olmadı sırf o boza için defalalarca giderim Eskişehir karakedi bozası yaz google a bardaktaki renginden bile belli
Bende hic duymadim canim valla canimiz her sıkıldıgında kendimizi vefada buluyoduk simdi hayal oldu

Kızlar ya kırkı çıkmamış bebek ikindiden sonra yıkanmaz diyorlar var mı böyle bir şey ya çocuğu bu saatlerde yıkamak istiyorum tedirgin oldum. Sizler ne zaman yıkıyorsunuz
Gunah diyolar ama kolik bebekleri aksam yatarken yikiyolar bende dun aksam bez dolusu kaka yapinca yikadim valla

Bende bazen bu durumda oluyorum canım çoğu gece biz hiç uyumuyoruz dün öğlen kusmaları başlamıştı uyutup yatağa koyuyorum 5 dk sonra uyanıp kusuyor. Emzirmeye korkuyorum sütüm yaramıyor diye düşünmeye başlayıp psikolojimiz bozuldu bi bebek bu kadar kusar mı ya banyo yaptırmıştık üşüttü mü diye kendime kızdım oturdum ağladım artık

Canim ya amca gelini var bizim onun buyuk kizi ben onun gibi kusan gormedim bildigin hortumm gibi ama gor kilosu da boyuda masallah bebekkende kilo alimi iyiydi annesi valizle gidiyodu gittigi yerlere o kadar yani

Benimde öyle oluyor son iki gündür sanki süt gelmiyor gibi sonradan

Tam olarak tüylenme neresinde canım benim kızda da tüylenme var hatta bebişimin yüzünde sırtında hafif tüyler var doktor bunlarla ilgili hiç birşey söylemedi. Bende dökülür diye düşündüm hep

Canim ya amca gelini var bizim onun buyuk kizi ben onun gibi kusan gormedim bildigin hortumm gibi ama gor kilosu da boyuda masallah bebekkende kilo alimi iyiydi annesi valizle gidiyodu gittigi yerlere o kadar yani
Bizde 2 gündür başladı bu kadar fazla kusması günde 5 kıyafet değiştirdik. Daha kontrolümüze var kilo alımı nasıl bilemiyorum. Reflüsü mü var süt alerjisi mi var diye tedirgin oluyorum

Kızlar bu kusma olayına nane içiren oluyormuş siz yapıyor musunuz çok küçük daha zararı olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…