2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Pelinim 2 gün değil 1 hafta sürüyor o atak dönemi.
Aaa ne yönde etkisi varmış?Kötü değil inşallah Bende cok severim özellikle sütlü tatlılarda .
Kuzum tarçın değil de bozanın etkisi var, sütü artırıyor mayalı olduğundan.
Eskişehir karakedi bozası olsada içsek bambaşka bi tat vefa yanında sıfır kalır
Aa ona da bakayım netten belki gönderimi vardır, aman yaa gitsek yerinden içsek ne güzel olurdu.
Canım ben alayım sana taze göndereyim dicem de gelene kadar ekşimesin
Ay kuzum çok teşekkürler, göndermiş kadar oldun, bu arada bence direkt 35. Günde gidebilirsin doktora, kalp için 5 günün çok sıkıntısı olacağını sanmıyorum, sarılıkta azalıyor artık o günlere.

Ay hiç
İçmedim onu canım merak ettim şimdi eskişehire her sene giderdim pandemiden önce ah ah
Gidince mutlaka iç bizde bu sene yine gidecektik sonbahar da pandemi hamilelik nasip olmadı sırf o boza için defalalarca giderim Eskişehir karakedi bozası yaz google a bardaktaki renginden bile belli

Bişey sorabilirmiyim canım sna topuk kanından sonra tekrar doktora gittignde tekrar kan aldılar mı bebişten yani emin olmak için

Sakral gamze o kızlar benim oğlanın doğum defterine yazmışlardı hastaneden çıkarken ultrason a solarsınız demişti sonra 1 haftalıkken baktı geçmiş dedi delik li değil de tüy gibi duruyordu sonra başka bi doktora randevu almıştık sakral gamze için çocuk cerrahisi görsün dedi O doktor yönlendirmeyi seven biriydi pek önemsemedim şimdi salı günü kalça ultrasonu var orda çıkar. Özelden isterseniz bi resmini arsanıza bende atayim benziyor mu

Kim demişse günah diye inanmayın. O zaman korunmak da günah olur mu hiç, bakamayacağım bir bebeği doğurup doğurup sokağa salmak esas günah olan bence. Keşke ben de bağlatsaymışım. İki çocuğum var başka düşünmüyoruz. Şimdi hangi metodu incelesem yan etkileri var. Kara kara düşünüyorum iğne mi, spiral mi diye

Kizlar bu hazır kayısı püresi tarzi seyler varya onlari kaçıncı ayda veriyoruz
Birde nasil memnun musunuz onlardan
Canım onlar 6. ayda ama hazırlar iyi olmuyor, kendin yoaman en iyisi :)
Kızlar bebişin totosu pişik oldu
Minoris pişik kremi her alt açmada sürüyordm hiç fayda etmedi ne önerirsinşz
Oksizinc iyidir bi dene istersen

Kızlar ya kırkı çıkmamış bebek ikindiden sonra yıkanmaz diyorlar var mı böyle bir şey ya çocuğu bu saatlerde yıkamak istiyorum tedirgin oldum. Sizler ne zaman yıkıyorsunuz
hasta olur diyedir ben evin icine gunes girince 2 3 civarı yıkıyorum salonda

kimisi aksam uyumadan once yıkıyor. aslında rutin her seferinde kacta yıkayabılceksen o vakit yıkamak onemlı rutın sevıo bebısler

İnşallah canım içim rahatladı biraz sen öyle deyince. Bazen veriyor gibi ya da biz öyle inanmak istiyoruz bazen yok gibi. Sizin nasıl tepki veriyor mesela müzik açtığınızda ya da çıngırağa karşı?
Bu bebişler ne cok osuruyor yoksa benimkine özelmi yahu
Bizim bebişde çok osuruyor vala
Bişey sorabilirmiyim canım sna topuk kanından sonra tekrar doktora gittignde tekrar kan aldılar mı bebişten yani emin olmak için
Evet canım endokrin bölümüne gittiğimizde o doktor direk tahlil istedi zaten sonuçlara göre teşhisi koydu.

Kızlar bebeğiniz sizi emerken diyelimki 10 dakika emdi sürekli lık lık süt ve yutkunma sesini duyuyor musunuz? Benim ilk emerken 1-2 dakika geliyor sonra ses falan yok sadece o kadar mı süt geliyor acaba diye düşünmeye başladım

Geliyor bir beş dakika ya da bazen daha uzun ya da daha kısa oluyor, herhalde süt durumuna göre değişiyor. Anne sütü yanında mama da veriyor musun? Yoksa yetiyor mu süt ben emin olamıyorum sadece sürümle doğup doymadigina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…