2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Evt ben o yuzden siringa ve serce parmakla veriyorum ama annem arada biberon veriyor

Ben her seferinde anneee diye bağirip ortalığı yatağa kaldiriyorm sirtina vururken henuz soğukkanli olamıyorum siringayla hemen hemen hic kaçmıyor ama kendi mememde uyuyakalinca kaciyor arada

Ben de silikon uç kullaniyorum kesinlikle mememi veremedim artik denemiyorum bile arkdslarim ilerde kendisi atar silikon ucu dedi. Avent vardi onu kullaniodm mamajoo yu almamisti ikisinin de tekini kaybettim Simdi mamajoo olanı kullanmaya.basladm ilk basta ağzına buyuk geldi ama simdi alisti avente gore cok cok ince aventte emiyo mu anlamiodm bunu daha cok sevdm simdi once avent ucu onermstm burda ama mamajoo ince olunca yok gibi ama meme ucu yaran varsa avent daha acisz oluyo. Ben de mememi ilk 2 gun vermistim sonra veremedm ucu kucukmus meğer ben buyuk saniodm tutamiyo tam kahverengiyi zten veremiyorm.
Şırınganın fotosunu atar mısın . Kaç numara oluyo. Ne diye almam gerekiyor, şimdiden benim bebe biberon alışır beni emmez diye telaş sardı.

Valla canim tum ozel hastaneler pandemi oldu zaten yasak diceksin yaş sınırı var diye soyle biraz abart esinde soylerse gelmezler insallah normal.dogurcan bide insan normal dogumda kimseyi istemiyo cok iyi biliyorum onu ben oglumu 12 sene once dogurdugumda bir suru kisi vardi odada ne kadar sinir oldugu ben biliyom sancidan kivranirken tepemde bir dunya insan insallah gelmezler canim dedigim gibi hastanede izin yok de😊
Aynen haklısın düşünsene pilates topunda inliyon, kayınpeder bakıyo falan 🥸🤪😂😂

Biberonla verdiğimde çok hızlı çekiyor. Tıkanıp öksürüyor anlık nefessiz kalıyor korkuyorum böle bişi yaşıyor musunuz biberon da

Benjmki her biberon alisinda tikaniyo kipkirmizi oluyo nefes alamiyo gibi sonra hemen sirtina falan vurup kaldirip kendine getiriyorum o da oksuruyo nefes almaya basluyo benimde odum kopuyo ama arada memedede oluyo bize ya

Canım inşallah tez zamanda iyilesirsin. Ben de spinal oldum. İlk üç gün tamamen kayıp sonraki üç dört gün ise evde acidan kıvranarak geçti benimde. Dikişin hizasına gelen popomun uyusuklgu yeni geçti neredeyse üçüncü haftamdayim. Her bunye farklı tepki veriyor. Seninki de geçecek ama zaman alacak sanırım. Bir hafta daha sabir
Sende benim gibi mi oldun canım benim peki tam olarak ne zaman geçti şimdi nasılsın

Kızlar acilen bi bakın bana lütfen 🙄
Doktor cuma günü vajinal muayene yapınca dedi ki hafif lekelenme veya kanama olabilir endişelenme, dediği gibi de oldu pedim kırmızı kan oldu değiştim sonra kahverengiye döndü, kesildi gibi oldu dün hiç gelmedi. Ama bu sabah WC de baya yoğun kıvamlı sümükümsü kahverengi ve hafif pembe gibi akıntı geldi afedersiniz iki küçük peçeteyi doldurdu. Bu Nişan mı oluyor şimdi 😥😱 neler oluyor acayip heyecan bastı. Ama benim ağrım sancım yok ki sancı olmadan nişan gelir mi 🤭 . Muayene ettiği için mi oldu yoksa of cahillik zor ben şimdi napıcam yardım edin

Doktor cuma günü vajinal muayene yapınca dedi ki hafif lekelenme veya kanama olabilir endişelenme, dediği gibi de oldu pedim kırmızı kan oldu değiştim sonra kahverengiye döndü, kesildi gibi oldu dün hiç gelmedi. Ama bu sabah WC de baya yoğun kıvamlı sümükümsü kahverengi ve hafif pembe gibi akıntı geldi afedersiniz iki küçük peçeteyi doldurdu. Bu Nişan mı oluyor şimdi 😥😱 neler oluyor acayip heyecan bastı. Ama benim ağrım sancım yok ki sancı olmadan nişan gelir mi 🤭 . Muayene ettiği için mi oldu yoksa of cahillik zor ben şimdi napıcam yardım edin
Bendede oldu aradan 4 gün sonra doğum yaptım hadi hayırlısı

Canım inşallah tez zamanda iyilesirsin. Ben de spinal oldum. İlk üç gün tamamen kayıp sonraki üç dört gün ise evde acidan kıvranarak geçti benimde. Dikişin hizasına gelen popomun uyusuklgu yeni geçti neredeyse üçüncü haftamdayim. Her bunye farklı tepki veriyor. Seninki de geçecek ama zaman alacak sanırım. Bir hafta daha sabir
Sezeryan olalı 3-4 gün oldu kızlar bugün bezini çıkarıp krem süreceğim ama benim dikiş yerlerim çok sızlıyor ve o bölgede sızlıyor tuvalette ve kalkarken özellikle. Bu durum normalmi

Canım benim o şekilde suyum geldi bırak nişanı, kanama oldu bende zaten sezeryana aldılar az çok biliosun normal istiyordum bence doktoruna danışmalısın

Benm tam üstünde var birde pütür pütür oldu lezyonlar oluşmuş bide onun için ayrı kremler kullanıyorum cilt yapısından kaynaklıymış pütürlein altı çok sert ve şiş
Benim de çok sert ve şiş ben doğumdan sonra ilk ayağa kalktım daha oturmadım hiç uykudan uykuya acaba diyorum zorladım da zarar mi verdim .Doktor 40 in çıkınca gel dedi ama açıkçası virüs iyice yayıldı hava soğuk bebekle gitmeyi düşünmüyorum .akinti kizariklik vs yok napsam bilemedim ki

Arkadaşlar saçma bir soru belki ama bebekleriniz nasıl yatiyor. Ben sırt üstü yatiriyorum ama kafası arkaya doğru sivrildiginden illa başı yan dönüyor.
Sırt üstü sadece uyanıkken yatırıyorum bir kaç kez kusma oldu az daha boğuluyordu kusmuş boğazında kalmis mosmor oldu rengi gitti yavrumun o yüzden hep sağa yada sola arkasına yastığıyla destek yapıyorum canım

Kızlar sezaryen olduktan kaç gün sonra korse kullanımına başlanabilir

Canım benzer süreçleri yaşamışız. İlk üç gün kayıp bende de ameliyattan sonra.ameliyatta iki kez sakinleştirici verdiler bana da. İlk hafta çok ağrım acım olduz ilk üç ise hafizamdab silmek istiyorum yani. Ama geciyor. Ben 4 Kasım'da ameliyat olmuştum, şimdi birşeyim kalmadı. Gayet iyiyim
Ay benimde olur inşllah
Psikolojim hic ii degil

Kızlar yarın sabah 8 de hastane yatışım olacak. Kalçalarımda ağrım varr dün geceden beri ama nişan akıntı su kanama vs hiç bişey olmadı rahmim de ağrı var acaba bu açılma mı? Bir de şu an hastane için 24 saat gibi bir sürem kaldı ya bu son gün de neler yaptınız ya da yapmadınız öneriniz var mı? Bir arkadaşım saat kaçtan sonra bişey yeme dedi falan diye sordu ama doktor öyle bişey demedi sabah 8 de gel dedi.

Nişana benziyor sanki ❤️

X