2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canım sen sütünün durumunu daha iyi bilirsin ama yeterli gelir aslında bir müddet denesen mi sadece anne sütü
Avent hızlı akan bi biberon da değil nasıl da alışıyorlar rahata minnaklar

Ben doğumdan bi gün önce vurmadık sadece canim, doğumdan 6 7 saat sonra da hemen yaptılar iğneyi

Canım bende bu anlattığından çok korkuyordum kan yaması diye birşey yapıyorlarmış yaptılar mi sana internette çok okumuştum bu yaşadığını 1 haftadan sonra geçiyormuş yavaş yavaş
Seninde bir an önce geçer insallah

canım başını yıkarken çocuğu kolunun üzerine al ters şekilde yani kolun koltukaltlarında olsun. yüzü aşağı küvete bakacak. suyu da kafaya dökerken yavaş yavaş değilde birden döküp hemen yüzünü sil elinle. bu işlemi hep bebek ters dururken yap yani. ben kendim rahatlıkla yıkıyorum bu şekilde sorun yaşamıyorum.

inşallah bir an önce geçer. gerçekten zor bir durum.

Geçmiş olsun ya üzülüyorum durumuna doktor ne diyor

Ah canım benim sakin ol keşke yanında tecrubeli biri olma durumu olsaymış bebegin de suyu sevmemiş o da elini ayağını dolastirmis korkma o banyo yapmaya alışacak sende onu yıkamaya alışacaksın
Ortam sıcak olursa hiç telaş yapmana gerek olmaz önce vücudunu yıkayip en son başını yıkarsan başı üşümez de

Kızlar bebeklerini sağlıkla kucaklariniza aldiniz size sorayim kilo durumlariniz ne dogum sonrasi ne kadar gitti merak ediyorum
Ben 12 kiloya yakın aldım 6 kiloyu 8. Aydan sonra aldım. Doğumdan sonra ödemlerimde gidince 9 kiloya yakın gitmiş canım. Ama şuan sütüm olsun diye gece bile yiyorum tekrar alacağım galiba

Evet bunu bende yazarak anlatayım dedim ama nasıl ifade edeceğini bilemedim aynı bu anlattığın şekilde çok kolay yıkıyorum yalnız başıma

Canım sancısı olunca bebeğe mi veriyorsun rezeneden falan.
bugün kabız gibi bebeğim ıkınıyor ama yapamıyorum ne yapacağımı şaşırdım

Evet bunu bende yazarak anlatayım dedim ama nasıl ifade edeceğini bilemedim aynı bu anlattığın şekilde çok kolay yıkıyorum yalnız başıma
deneyimli analarben bu sebeple file kullanmıyorum. direk küvete üzerinden çıkan çamaşırlarını seriyorum. kafasınım altını bir tık yüksek bırakıyorum.

Doktor normal diyor sarılık nöbetide geçirsen normal diyor ayaga kalkamıyorum nefesim tıkanıyor o kadar kötüyüm ki artık ölüm gözümün önünde görünüyor
Bekleywcke misin geçmesini böyle ya başka Bi doktora mı görünsen acaba ne bu böyle eziyet gibi kuzum kıyamam

Merhaba Arda Lembete serklaj olmuşsunuz. Acaba memnun kaldınız mı? Ben de abdominal olmayı düşünüyorum Arda hocaya da. Görünce sormak istedim.
Evet kaldım benım ıkızdı 28 e kdr dayandık sancılarla bebeklerın suan yanımdalar sukur.cok yaptıran kısı var tavsıye ederım

Canım bende Philips chicco yenidoğan vardı hepsiyle hızlı aktığını farkettim. Çok hızlı çekiyor nefessiz kalıyordu bebeğim. Dr browns kullandık o çok rahat

Doktor normal diyor sarılık nöbetide geçirsen normal diyor ayaga kalkamıyorum nefesim tıkanıyor o kadar kötüyüm ki artık ölüm gözümün önünde görünüyor
Sus Allah korusun öyle deme sakın geçecek çoğunu atlatmışsın 6 gün olmuş yarına daha güzel uyanırsın inşallah başka bir dr a mi gorunsen acaba neskafe kafein felan derlerdi bi de çok fazla su içmek iyi gelirmis

Kafein e alerjim var sanırım her aldıgım da fenalaşıyorusm bayılaacak gibi hissediyorum mesela kafa agrısını bırak ayaga kalktiğımda nefesim gidiyor düşüp bayılacak gibi oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…