2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar daha okuyamadım yazdıklarınızı benim oğlum geldi detaylı anlatırım ama doğum esnasında köprücük kemiği kırılmış kolu kafasıyla beraber çıktı o yüzden omzu takıldı çok kötüyüm böyle bir şey yaşayan var mı😞😞😞
Ay canım yeni gördüm tesadüf detaylı okuyamiyorum çok geçmiş olsun ya nasıl şimdi bebeğin

Kızlar Allahım beterinden korusun ama ben hastanedeyim yatışım yapıldı. O parça rahim ağzımmış yanlış toplamış dışarı çıkmış😭😭😭😭 ben hayatımda böyle bir şey duymadım. Rabbim beterinden korusun diyorum nasıl bir şans. Yarın sabah da bebeğimi alacaktım yoğun bakımdan, ağlamak istemiyorum. Geldim dımdızlak acile kanamam oldu korktuk çok. Bebeğimin hastanesine geldik hastane berbat olduğu halde. Göğüslerimi 5 saattir sağamadım patlıcaklar artık. Telefonumun şarjı bile yok. Eşimin de ödü koptu uğraşıyorlar yatış işlemleriyle. Ne olur dua edin🙏🏻
Tovbe tovbe iyiki gitmissin canim ya korkma doktorlarin elindesin canim en kisa zamanda sagligina kavus hayatimda bende ilk defa boyle bisey duyuyorum bi yasima daha girdim resmen gecmis olsun iyi olunca yaz bize

Kuzum genel itibariyle iyiyim diyeyim. Bu topiği çok meşgul etmek istemiyorum. Gündüz gülüyorum iş vs oyalıyor, gece olunca acımla baş başa... Tedaviye başladım tekrar, aklınıza gelir de dua ederseniz çok sevinirim 🙏🏻
Rabbim hayırlı bir şekilde en güzelini nasip etsin arkadaşım emeklerin boşa çıkmasın bize iyi oldukça yaz lütfen dualarim seninle 🤲🌹🌷💝

Sanirim biz tek tesellimiz kabullenmek mis bu gece de ayni sekilde uyku duzenimkz oldu ama zor gelmedi bunalmadim bu sekilde olacagini kabulnettim bir de sunj farkettim kizimi sevdikce hayatim daha gizel gelmeye basladi bunaldikca onu opup kokliyorum
Aynen öyle canım ben hiç uykuyu aramiyorum sadece uyumazsam sütüm olmaz diye korkuyordum başlarda şimdi uyumasamda Allah doyuracak kadar veriyor kalkıp bebeğimle sohbet ediyorum biseyler yiyorum su icirsin diye bi iki lokma bisküvi gibi su içiyorum sonunda oğlum pes ediyor uyuyor ama bazen kısır döngüye giriyoruz emziriyorum kaka yapıyor sonra altını temizliyorum acıkmış oluyor meme emince yeniden altını kirletiyor bu şekilde 4 kere üst üste tek uyanmada bezini aldığım oldu😂

Kızlar Allahım beterinden korusun ama ben hastanedeyim yatışım yapıldı. O parça rahim ağzımmış yanlış toplamış dışarı çıkmış😭😭😭😭 ben hayatımda böyle bir şey duymadım. Rabbim beterinden korusun diyorum nasıl bir şans. Yarın sabah da bebeğimi alacaktım yoğun bakımdan, ağlamak istemiyorum. Geldim dımdızlak acile kanamam oldu korktuk çok. Bebeğimin hastanesine geldik hastane berbat olduğu halde. Göğüslerimi 5 saattir sağamadım patlıcaklar artık. Telefonumun şarjı bile yok. Eşimin de ödü koptu uğraşıyorlar yatış işlemleriyle. Ne olur dua edin🙏🏻
Hayy Allahım nasıl bisey bu iyiki gitmişsin Rabbim şifa versin moralini yüksek tut canım

Oy oyy bebeğime mama takviyesi önermişti doktor biberonla veriyordum ilk oğlumdada öyleydi alışmamıştı bu sıpam alıştı memeyi emmiyor dünden beri sağıp veriyorum nasıl normale döncez memeyi normal emmesi için ne yapmalıyım 😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️
Canım biberonun akışı hızlı mı
Birde neden mamaya başlamıştınız sütun az mi sağmakla baş gelinmez zorlar seni bi yerde pes ettirir bir süre biberon hiç vermesen uğraşsan daha çok uykulu iken vermeye çalışsan

Oy oyy bebeğime mama takviyesi önermişti doktor biberonla veriyordum ilk oğlumdada öyleydi alışmamıştı bu sıpam alıştı memeyi emmiyor dünden beri sağıp veriyorum nasıl normale döncez memeyi normal emmesi için ne yapmalıyım 😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️
Kesinlikle EDS YÖNTEMİ hem psikolojikmen rahatlatıyor hemde bebek mamayla sütünü aynı anda çekiyor

Ay çok geçmiş olsun ilk defa böyle bir şey duydum, şimdi ne durumdasın

Ay hiç okuyamadım, Dasmeer doğurdu mu acaba başka kim vardı? Takip edemedim. Dün ilk defa kayınvalidemle kayınpeder geldiler bebeği görmeye. Valla ziyaretçisiz doğum daha güzel. Kaç gündür kendimizle baş başaydık :)

Kızlar bebegimin ilk banyosunu yaptırdık eşimle. Çok hazırlandık videolar izledik.Sıra geldi banyoya ilk suyla temastan itibaren bebegim bastı çığlıgı. Baş kısmını yıkarkende sanırım su yuttu nefessiz kaldı kızardı. Ben panikle kucagıma alıp sırtına vurdum hafifçe nihayet ses çıktı ama hala elim ayagım titriyor. Ömrümden ömür gitti o birkaç saniyede neler düşündüm neler

Canım hiç mi almıyor memeyi? Niye red oldu acaba ya? Acıkmadan vermeye çalış memeyi olmazsa acıkınca istemez onunla emmeyi.
Şimdi ağlaya zırlaya verdim canim muhtemelen biberonla mama verdigim icin oluyo inşallah öyle bir şey olmaz aksamdan beri canima okudu valla 🤦‍♀️

Canım biberonun akışı hızlı mı
Birde neden mamaya başlamıştınız sütun az mi sağmakla baş gelinmez zorlar seni bi yerde pes ettirir bir süre biberon hiç vermesen uğraşsan daha çok uykulu iken vermeye çalışsan
Bebisim kilolu dogdugu icin doktor mama takviyesi önerdi o yuzden veriyorum canim siringayla genzine kaciririm diye korktum philips avent biberonla veriyorum onada nasil hemen hazira alisti sipa anlamadim simdi yari uykuluydu zorla verdim memeyi emdi cok sükür inslh anlik bir durumdur kalici olmaz 😳

Şimdi ağlaya zırlaya verdim canim muhtemelen biberonla mama verdigim icin oluyo inşallah öyle bir şey olmaz aksamdan beri canima okudu valla 🤦‍♀️
Çok acıkmadan uykusu da açılmadan yine ver sen, biberonu da azalt bu ara ya da daha yavaş akan bi biberona geçin, büyük olunca doymaz diye başlatmıştı seni doktor dimi.

Çok acıkmadan uykusu da açılmadan yine ver sen, biberonu da azalt bu ara ya da daha yavaş akan bi biberona geçin, büyük olunca doymaz diye başlatmıştı seni doktor dimi.
Aynen canim kilolu diye baslatti simdi uykuluyken emdi inslh bu sekilde devam eder biberonda akisi yavas diye aldim philips avent hicte degilmis tommee tippee varmis kardesim almaya gitti cok gerekince onunla vericem akisi yavassa vazgecer diye dusunuyorum 🙏🙏

Cnm prof arda lembet atto dokısı ıkı embryo kondu tek koyulcaktı baska dr koydı bende en basından berı wc harıc kalkmadm annemde kalıutm dıkısten sonra 25 lere kdr 30 40 mmdı rahımmahzım ama bebekler kılo aldıkca tabı dustı yemek bıle yatakta yıyorum wc harıcı ayakta degılım zaten progestan fıtıl kullanıyorum vajınal alıyorum onlar olmasa dokıs olmasa bu hagyayı goremezdık 32 lerı de gorsek keske
Merhaba Arda Lembete serklaj olmuşsunuz. Acaba memnun kaldınız mı? Ben de abdominal olmayı düşünüyorum Arda hocaya da. Görünce sormak istedim.

Kızlar hepiniz iyisiniz bebeginize bakacak durumdasınız ama ben öyle degilim. Epidural anestezi beni maf etti ne saga ne sola bakabiliyorum ne kalkıp çocuklarıma bakabiliyorum çok kötüyüm birde lohusa pskoljisi var hiç böyle tahöin etmemiştim bu anestezi yi herks oldu ama binde bir rastlanan vakalardan oldum ölümden döndüm doğumu yapalı 6 gün ama sadece tuvalet ihtiyaçımı karşılayabilirum o kadar çok kötüyüm 😭

X