2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Doktor normal diyor sarılık nöbetide geçirsen normal diyor ayaga kalkamıyorum nefesim tıkanıyor o kadar kötüyüm ki artık ölüm gözümün önünde görünüyor
Ah ya çok geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşirsin canım dua ederim sana

Kizlar bizimkinin gobeği duseli 3 4 gun oldu ama hala ara ara kanıyor bozuk para kadar kanamis oluyor koyduğum gazlı bez korkuyorum artık yani kac gun oldu
Kaç günde düştü göbeği bizimki 11 günlük hala düşmedi göbeği bebecord diye fıs fıs vermişti doktor onu çevresine sıkarak kullandık. Ağladığında falan korkuyorum artık göbeğinden

Kahve bitter çikolata tüket canım birde ben sırt ağrılarım olduğunda sıcak su torbası koydum belime rahatlattı biraz. Terlediğinde muhakkak değiştir üstünü.
Kafeine alerjim var keşke tüketebilsem ah ah

Ah ya çok geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşirsin canım dua ederim sana
Allah razı olsun hepinizden lütfen dua edin benim için rabbim hepimizin yardımcısı olsun zor bir süreçe girdim hem agrılarım hem pskoljim alt üst oldu

At kestanesi kremle sırtına masaj yapsınlar ağrıyan yerlerine de sıcak su torbası koy iyi geliyor kendini sıcak tut ben öyle atlattım
Tek agrıyan yerim kafam sanki beyin ameliyatı geçirdim. Tek agrı kesici iğnelerle kalkabiliyorum oda içinde kafein var çarpıntı titreme baş dönmesi yapıyor alınca nefesim tıkanıyor

Kızlar eve geldik, sabah kadın doğumcum geldi o da şok. Diyor bu komplikasyon ertesi gün olur önlem alırız. Bu ne 8 gün sonra sarkma gece sancı verdiler, toplasın rahim diye. Antibiyotik başladım yine. Başa sardı normal doğum. En kötüsü de altımda kocaman ilaçlı tampon var. Tuvalet sıkıntı, resmen geri ittiler gelen parçayı. 3 gün pansumana gidicez. Bebeğimden o kdr ayrı kaldım dedim toparlanırım o gelince.’şimdi yeni doğurmuştan beterim. Oturamıyorum bile. Bebek yanımda uzanıp alamıyorum. Dua beklerim

Allah yardımcın olsun canım. insanın aklına gelmeyen başına geliyor. ama sen bebişini düşün unutacaksınız bu günleri

Maşallah gözün aydın c anım, güle güle büyüt. Bebekler her şeyin ilacı
Çok şükür canım valla ilk gece zorlandım eyvah dedim nasıl bakıcam bebeğime WC’ye gitmek ölümdü resmen ama suan hastane koridorlarında geziyorum kötü yorumlardan çok korkmuştum ama çok şükür iyi geçti

Evet kaldım benım ıkızdı 28 e kdr dayandık sancılarla bebeklerın suan yanımdalar sukur.cok yaptıran kısı var tavsıye ederım
Çok mutlu oldum Allah yavrularınıza uzun ömür versin Abdominal olduğunuz halde mi 28 haftada doğum yaptınız? Peki ameliyattan ne kadar süre sonra hamilelik için izin veriliyor? Bir de zor bir operasyon mu kaç güne toparlayabildiniz? Kusura bakmayın çok soru sordum ama bu operasyonu olan çok kişi yok. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…