2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
canım başını yıkarken çocuğu kolunun üzerine al ters şekilde yani kolun koltukaltlarında olsun. yüzü aşağı küvete bakacak. suyu da kafaya dökerken yavaş yavaş değilde birden döküp hemen yüzünü sil elinle. bu işlemi hep bebek ters dururken yap yani. ben kendim rahatlıkla yıkıyorum bu şekilde sorun yaşamıyorum.

Ah canım benim sakin ol keşke yanında tecrubeli biri olma durumu olsaymış bebegin de suyu sevmemiş o da elini ayağını dolastirmis korkma o banyo yapmaya alışacak sende onu yıkamaya alışacaksın
Ortam sıcak olursa hiç telaş yapmana gerek olmaz önce vücudunu yıkayip en son başını yıkarsan başı üşümez de
Teşekkürler arkadaşlar aynen dediğiniz gibi yaptım ama ne oldu anlamadım. Çok şükür iyi bebişim ama benim kalbim hala güp güp

Doktor normal diyor sarılık nöbetide geçirsen normal diyor ayaga kalkamıyorum nefesim tıkanıyor o kadar kötüyüm ki artık ölüm gözümün önünde görünüyor
Canim ya krem felan birisi sirtini boynunu guzelce ovsa aslinda sen daha cok lohusa depresyonuna girmissin ama 6 gun olmus bi kac gun sonra bunlar geciyo hepimiz yasadi ilk gunler geciyo gunden gune kötüyü dusunme canim
Canım bende Philips chicco yenidoğan vardı hepsiyle hızlı aktığını farkettim. Çok hızlı çekiyor nefessiz kalıyordu bebeğim. Dr browns kullandık o çok rahat
Bende dr.browns kullaniyorum meme reddi yasamadim 11 günlük oldu sariligimiz dustu mamayi biraktim cok sukur😊

Canım bende Philips chicco yenidoğan vardı hepsiyle hızlı aktığını farkettim. Çok hızlı çekiyor nefessiz kalıyordu bebeğim. Dr browns kullandık o çok rahat
tommee tippee biberon aldım bide onu denicem bakalım hatta bırakmak dahada iyi olacak gibi yavaş yavaş 🙄
Canım sen sütünün durumunu daha iyi bilirsin ama yeterli gelir aslında bir müddet denesen mi sadece anne sütü
Avent hızlı akan bi biberon da değil nasıl da alışıyorlar rahata minnaklar
Ya sorma daha 8 günlük gözü yeni açıldı ama biliyor sıpa kolayı zoru🤣 sütüm iyi aslında ama sık sık verince çokta birikmiyor gibi düzenli olursa güzel dengesiz olunca bende birakamadim mamayı 15günlük olsun iyice hayatımiz normale dönsün diye bekliyorum 🤗😇

Gözün Aydın canım ne güzel doğum olmuş 🥰🥰

Güzel haberler ver canım aklım sende kaldı 😔😔
Çok güzel doğumdu valla Bugün 2. Gün ve ben ayakta emzirebiliyorum geze geze 🥰 benim muhteşem geçti belki de sadece odak noktam bebeğimdi ondan dolayı ameliyatı unuttum 3200 gram 51 cm doğdu bebeğim 🥰

Canim ya krem felan birisi sirtini boynunu guzelce ovsa aslinda sen daha cok lohusa depresyonuna girmissin ama 6 gun olmus bi kac gun sonra bunlar geciyo hepimiz yasadi ilk gunler geciyo gunden gune kötüyü dusunme canim

Bende dr.browns kullaniyorum meme reddi yasamadim 11 günlük oldu sariligimiz dustu mamayi biraktim cok sukur😊
Ben mamayı 30 cc veriyorum bizde 11 günlüğüz ama bazen emme krizi tutuyor uykuya geçemiyor biraz da mama verip uyutuyorum dr brownsla bizde meme reddi yaşamadık

Açıklık 1-2 cm suni vermek istemiyorum sana şuan dedi aktif su gelmiyor sızıntı olabiliyor ama dedi pede baktılar turnusol kağıdıyla gelmedi orda. Bugün yarın olabilir dedi eve dönüyoruz uyumaya inşallah bizde alırız kucağımıza
Allah saglıkla kucagına almayi nasip etsin.Ağrisiz sancısiz bir dogumun our inşallah

Çok güzel doğumdu valla Bugün 2. Gün ve ben ayakta emzirebiliyorum geze geze 🥰 benim muhteşem geçti belki de sadece odak noktam bebeğimdi ondan dolayı ameliyatı unuttum 3200 gram 51 cm doğdu bebeğim 🥰
Maşallah gözün aydın c anım, güle güle büyüt. Bebekler her şeyin ilacı ❤️

Kızlar acil yardım bebeğimi emziremiyorum sütüm var ama göğüslerim kanıyor artık ağlıyorum emerken. Ama emzirmeyincede çok acıyor tavsiyesi olan varmı yada başına gelip iyileşen 😢

Canim eds ile sütün de artış oldu mu ?
Dün gece sağdım 50 cc cıktı 2 memeden ilk kez ama benim oğlum sagmama izin vermiyor mamadan önce yarim saat meme emiyor sonra mama .Buna da şükür 1 damla anne sütünde 3 milyon antikor varmış böyle kendimi teselli ediyorum

Sabah 9 da uyandı oğlum bu saat oldu 10 dk uyumadı eşimle bittik artık gerilmeye başladım ağlıyor ağlıyor ağlıyor 😔Gazi var çıkıyor ağzından Poposunda 2 kez gaz ilacı verdim 2 çay kaşığı rezene verdim kaka yaptı bolca osurdu neredeyse acile götürmeyi düşündüm .Napicami şaşırdım bu saat oldu ne yedik ne oturduk ikimizde ayaktayız. Kiraz çekirdeği kemeri isittik ayaklarina havlu ısıtıp koyduk yok .Muskat almıştım vermek için eskiden annem verirdi kardeşime int okuyunca korktum versem mi acaba bileniniz var mi eskiler bilir anneleriniz belko anoson etkisi var gazi akiyor ama int olumsuz şeyler yazıyor

Kızlar bugün kızım hiç uykuya geçemedi sürekli emmek istiyor memede uyuyor yatağa koyuyorum ağlıyor gazını alıyoruz ama yine kıvranıyor yatakta. Doktora yazdım bi gaz damlası önersin diye ama ısrarla gaz damlası vermiyor arabaya bindirip gezdirin demiş. Sizler gaz damlası kullanıyor musunuz
Cnm bana dr gaz yapmaması için ve sutum kaliteli gelsin diye bunu verdi.cok şükür neredeyse yaşamadım.suyu 4 litre dedi.az içtiğimde bebe de yasiyor

X