2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Allah yardımcın olsun canım inş bi sıkıntı yoktur bebeğinde sen de iyi olursunuz bizi haberdar et

Çok geçmiş olsun ilk defa duydum böyle bisey. Neden olmuş peki ne diyorlar

Suyun gelmiş benimde böyle olmustu.Ertesi sabah gittik bebisi alıp geldik

Ay hadi inşallah hiç yaran olmaz canım . Rahat rahat emer bebişler. Bende hastane çantama koyayım

İnşallah ya beni de en çok sancı korkutuyor artık inşallah suni ye gerek kalmaz benim ilk doğumum neyle karşılaşacağımı da bilmiyorum haliyle tedirginim ama inşallah Allah yardım eder hepimize
Amin canım inşallah her doğum farklı olur ki bide acıya dayanıklılığı farklı her insanın o yüzden şöyle şöyle diye anlatsam olmaz yani inşallah hepimiz tek avazda doğurup sağ salim kucağımıza alırız minikleri

Kızlar bebeklerini sağlıkla kucaklariniza aldiniz size sorayim kilo durumlariniz ne dogum sonrasi ne kadar gitti merak ediyorum

Canım hiç mi almıyor memeyi? Niye red oldu acaba ya? Acıkmadan vermeye çalış memeyi olmazsa acıkınca istemez onunla emmeyi.

Suyun gelmiş benimde böyle olmustu.Ertesi sabah gittik bebisi alıp geldik
Açıklık 1-2 cm suni vermek istemiyorum sana şuan dedi aktif su gelmiyor sızıntı olabiliyor ama dedi pede baktılar turnusol kağıdıyla gelmedi orda. Bugün yarın olabilir dedi eve dönüyoruz uyumaya inşallah bizde alırız kucağımıza

Pes etme canim benimkide reddetmisti aglaya zirlaya inat ettim aldi sonunda simdide meme ve mama ile gdiyorum sorun olmuyor cok sukur

hayal alemi ben damla kullanmıyorum. bizim de 3-4gündür sancımız oluyor geceleri. kimyon rezene ve anason demleyip 2-3kaşık veriyorum. o rahatlatıyor. ama her ihtimale karşı yorumları çok iyi olan bir çok doktorun tavsiye ettiği bir de arkadaşım şiddetle tavsiye etti momys bliss aldım henüz ulaşmadı elime. onu tecrübe edicem çok rahatsız olursa oğlum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…