2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
@
Inatcikisilik ay kuzu çıkmış nasıl sevindim darısı @35yagmur35 DeryaOz8 ve @aslihancngz ‘e, başka yoğun bakımda bebişimiz yok dimi?
an itibariyle ben de varım kuzum. Yani normal doğumu en çok sütüm gelsin, hızlıca bebeğime kavuşayım, hemen emzireyim diye istedim bu kadar. Şimdi yavrumu bekliyorum. Pandemiden süt de vermiyorlarmış bebeğe. Zaten şu an damaryolundan besliyorlarmış kuzumu. Çok moralim bozuk bu kdr acının devamında kucağına alamamak çok kötü.

Humana içiyorum şuan takviye sadece .Aktardan mi alıp birlestireyim aklıma muskat geldi bide duydun mu
Cnm dr bana verdiği takviyeyi hepinize oneriyorum..gaz sancısını alıyor.ve bol süt urettiriyor kaliteli hale getiriyor.gunde 3 kere alıyorsun.tamamen bitkisel.

Eklentiler

• 20201101_093426.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 20
Cnm benimki de yorgun bebeklerden kakasini yemiş.son anda küveze aldılar.saat 5 gibi görebildim.3,5 da dogum yapmıştım.18.gün bitti bile

Canım epidural yapalım mi diyemeden 6 cm den 8 e çıktı açılmam yarım saat içinde. Öyle olunca e artık gelir normal doğuralım dedi ebe. Epiduralin vakti geçti dedi. Ama benim doğumum zordu vallahi kızlar bebişin kafa da büyüktü. 3200 doğdu ama zor çıktı resmen. Son yarım saati silmek istiyorum hayatımdan neyse, kızlar kalanların Allah yardımcısı olsun, tüm hamilelere binlerce kez yardım etsin rabbim

Valal 28inde normla dogumdi 19a alindi 38sonu herhalde olck

Yaa onu bende duydum ateşölçer gibi sanırım.
Aynenn
Çok iyi anlıyorum işte yavrulara yazık. Tazecik ellere inşallah hiçbir yavrunun canını acıtmasınlar, iğneler girmesin de mecbur olunca da yapılıyor. Dediğim gibi ilk çocuğumda bize de öyle çok kan almışlardı. Ama bunda ateş ölçer gibi olunca sevindim şahsen. İnşallah her anneye öylesi denk gelir

Cnm benimki de yorgun bebeklerden kakasini yemiş.son anda küveze aldılar.saat 5 gibi görebildim.3,5 da dogum yapmıştım.18.gün bitti bile
Canım bakalım bu gece vermicez dediler ama inş sabaha verirler. Süt istediler şimdi. Sağacağım inşallah. Ama bilgi de vermiyorlar. Hastaneden nefret ettim, çok eksikler tonla da para istiyorlar. Hayrolsun diyeyim ama yarın ödemeden önce bir güzel konuşacağım. Tek istediğim bebeğime kavuşmak

Nasıl olur ki maske ile bilmiyorum öyleysem bile kaçışı olmaz sanırım . Neyse iyi düşünelim iyi olsun inşallah öyle bir şey yok

BAna 1,5 saat sonra getirmişlerdi.sonra götürmüşlerdi 2 saat sonra gelmişti.seni çok ıyi anlıyorum.canim bol su iç ve strese girme uyu lütfen.
Canım sicak komplex yap.bezi sıcak tut göğsüne bastır.sut kanalını acar ve süt sağ. ve silikon gogus ucu al çok aciyorsa,aloa vera sür ben çok şükür bunlarla rahatladim

Selam kızlar. Doğumdan sonra doğdu haberini verdim bir daha giremedim. Benim gecelerim uykusuz hep gündüz uyuyoruz gece hep ağlamaca. İçim tuhaf oluyor normal mi hiç uykuya dalamıyor tam sakinleşiyor hop yine ağlıyor. Bugün 6. Günümüz. Ne olur birşey deyin. Siz neler yapıyorsunuz?

Yoğun bakımdan para alınmıyor diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…