2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bencede suni ile baslatıcak. Vajinismus geçmişi bendede var canm o yuzden muaynelerde cekiniyor ve canımız acıyor kastıgımz için ama doktoruna söyle nazik davranırsa hiç acımıyor. Umarm bebişin kendi kendine gelir bol egzersiz yap bence

Nasıl egzersizler yapmam lazım

Kızlar ben doğurdum. Ancak yazabiliyorum uzun sürdü bayağı. Sonlara doğru çok yoruldum 9 cm açılmam vardı ama artık takatim kalmamıştı. Doğumu erteler diye epidural istemedim ama keşke yaptırsaymışım. demem o ki normal sezaryen fark etmez kişiye özel gerçekten doğum. Allah hayırlı doğumlar versin. Bana doktorum hemen olacak bak kolay olacak ikinci doğumun dedi ama olmadı. Ayrıntıları anlatırım isteyen olursa. Bu arada bebeğime de kavuşamadım. Doğdu ama ağlamadı. Doğumda çok yorulmuş, Solunum sıkıntısı var dediler, yoğun bakımda tutacaklar. Kafam durdu kimde vardı benzer problem G gunesli gunler sen de miydi canım?

Pilates topunda daire çizmek topta zıplamak ,yürüyüş yapmak,merdiven cıkmak inmek
Canım gözün aydın zor olmuş ama bebeğin doğmuş çok şükür umarım tez zamanda düzelir. Banamı öyle geldi bilmiyorum son zamanlarda duydugum genelde hep bebeklerde solunum sıkıntısı oluyorneden acaba

Allah analı babalı büyütsün canım gözün aydın inşallah en kısa sürede kavuşursunuz yavrunla.

Aynı şeyleri yaşıyoruz canım bana da öyle dedi doktor kasıyorsun kendi dedi ve sonra dar demedi ama çok rahat değil çatın bebek zayıf olursa anca çıkar dedi. Bizimki de yakında beklenmiyor kilo çok alırsa çıkmazmış o zaman sezeryan. Senin bebeğinin kilosu kaç ? Bana dasürekli birileri doğurdun mu diye soruyor stres katsayım artıyor geriliyorum ister istemez

Benim de ilk doğumda benzer oldu. Doğduğunda ağlamadı sadefe azıcık bi ses çıkardı 2 gece kuvözde kaldı ciğerindeki sıvıyı atana kadar

bir an önce kavuşman dileğiyle yavrunla inş

Kızlar en Iyı gaz çıkarma yöntemi ne ? Çocuğun gazını bazen çıkaramıyorum yatağa koyduğumda kustu üç kere oldu korkuyorum yan yatırıyorum
Karın üstü uzatıp sırtına masaj yada boynuna koyup bir iki defa ufak hareketlerle vurmak hafiften

Ah anamm bende ayni 2.gogsu kokune kadar emiyo agzindan akiyo sutler ama memede uyumaya calisiyo gece gozler masllah gogsum yara olmadi ama cok.aciyo ya ilk tuttugunda

Ayyy bendede vat 2 tane biri yatiriyo biri kaldiriyo bari kolu bacagina bisey olmadan biraz buyuse

Kizlar @Birpdrci dogum yaptimi ikizlere
Bemde cok.merak ediyorum bence yapmistir ama
Bizimde bugun bebek kontrolumuz vardi 3200 dogmustu hastaneden 90 gr vererek ayrilmistok bugun ise 50 Grm almis bizim kiz cok hafif sarilik var bizdede var doktor yok yok gerek yok canini yakmaya dedi benim cocuklar hep oldugu icin renginden ortalama degerini anlayabiliyorum

Ahh ahh hiç sorma
Şimdi siz böyle gidip baktırıyor olunca bende mi gitmeliyim baktırmalıyım diye düşündüm topuk kanı bizimde 2 kere alındı canım ikisi ayrı ayrı sanırım

Canim sende benim gibi cok pimpiriklisin sanki senin kontrol ne zaman bebek kilo aliyormu acaba diye endiseliydin sanki bende bugun gittim gene kilo takibine haftanin iki gunu doktordayiz resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…