2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar biz 10. Günümüzü bitirdik hala gözünde sarılık devam ediyor, uzamış sarılık dedi aile hekiminde hemşiremiz, sizinkiler 10.güne geçmiş miydi? En son gözden geçermiş sarılık.
Evt wendycim en son gözden çekilir bilirubini kac önemli olan o biz de iki güne bırakan veriyoruz soyle bir grafik var bak

Listemizi güncellendim
Ellerine sağlık okadar emek veriyorsn
Bencede suni ile baslatıcak. Vajinismus geçmişi bendede var canm o yuzden muaynelerde cekiniyor ve canımız acıyor kastıgımz için ama doktoruna söyle nazik davranırsa hiç acımıyor. Umarm bebişin kendi kendine gelir bol egzersiz yap bence
Yaa niye braz emzirmene izin vermediler amaç neydi bebek memeyi tutcakmı testimi

Bu damlalar var odaya yada yatağın kenarına damlatıyorsun cold mix diye hiç tıkanmıyor

Amin inş canım ne güzel tutumu varmış doktorunun inş istediğin gibi olur herşey

Evet ya beni de hüma daki çocuk dr u korkuttu önce.
Aslında hep oluyor çocuklarda yatışa gerek olacak kadar yüksek değil ama yine de kan alıp alıp bakmak istiyorlar bana da şehir hast deki dr bacaklarına karnına bakıp bu sarılık çok değil korkma emzir ama 2 3 güne getir bakalım dedi 5 gün oldu kan aldırmak istemedigimden götürmedim bir de takip et yüzünün sararması artarsa hemen gel dedi sararması da azalıyor beyazliyor ne yapsam bilmiyorum kaka çiş yaptıkça seviniyorum kalayla çiş le atacak dediler diye

Canım hiç canını sıkma lütfen herşey olacağına varır . İnş hasta değildir eşinlr ablan çok dua et elinden bişey gelmiyor insanın bu illet hastalık yüzünden. Ki öyle olsa bile hiç güzel canını da bebişi de üzme durduk yere . Allah bir kapıyı kapar bir kapıyı açar. Sen kavuşma anının mutluluğuna odaklamaya çalış kendini

Aynen dediğin gibi virüs almış başını gidiyor. Bu aralar akrabalrdan hep hastalık haberleri duyar olduk. En çok korktuğum şey birinin ziyarete gelmek istemesi. Hayır teklif etmeleri bile yanlış aslında niye bu kadar düşüncesiz bu insanlar ya. Ne dediniz teyzenlere canım gelmek istiyoruz diyince bizimkiler çok laftan anlamıyor da

Öyle bi durumda kim kalabilir ki canım yanında nasıl geldi mi üst üste geliyor aksilikler zaman çok kötü denk gelmiş ama hastalık o kadar fazla ki kimseye kızılmaz çünkü kim.nerden alıyor hastalığı belli değil

Öyle yapsam ya çok sinirlerim yıpranıyor dayanamiyorum daha yeni geçiyor kuzumun ellerinin morluklari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…