Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Tiroid ilacı kullanıyor musun🥲 ikisinin arası 4 saat olmalıymış yoksa birbirini inaktif hale getiriyormuş. Belki ondan mı işe yaramadı ki
Tok alırken araları uzun sürüyordur ama şu an ikisini de açken alıyorum bir haftadır falan. İlk tiroit yarım saat sonra demir yarım saat sonra yemek şeklinde yapıyordum. Üfffff ya nasıl yapıcam şimdi? Sabah demir hiç almayıp birini öğleden sonra birini yatmaya yakın mı alsam

Dün eşim kv ile konuşmuş, kumral bana neden soğuk demiş o da söylemiş her şeyi benim ağzımdan. Habersiz gelmelerinden karışmalarından hoşlanmıyor karakter olarak çok zıtsınız demiş. Sonuç: oğlumun evine arayıp gideceksem hiç gitmem, kızım olarak gördüğüm için karışıyorum, zaten bu kız seni dolduruyor benden iyice uzaklaştırdı, artık konuşmayalım o zaman bitsin demiş sinirli sinirli. Ben de biraz susayım, kendimi törpüleyeyim yok yani. Bir ara kp yükselmiş bağırmış kvye kaynanalık yapıyorsun sen zaten kıza görüyorum ben diye. Bayramda bile dışarı çağırıyorsun vs demelerine ağzını bile açmamış, kp siz dışarda yemek yiyin diye yapıyoruz yoksa ben de 3 bin lira vermeye meraklı değilim demiş. Sanki ben hiçbir şey görmedim bunlar sayesinde dışarda yemek yiyorum lafa bak 🤦🏼‍♀️ en son tamam madem halanla olduğu gibi olurum madem öyle demiş, yıllardır eşimin halasıyla küsler. Kp de olamazsın nasıl olacaksın torun var konuşur halledersiniz demiş. Ne bir orta yolu bulmak var ne hatasını kabul ediyor, eşim söylüyordu zaten o her şeyi normal görüyor kabul etmez diye. Abartıyorsun dedim abartmıyormuş 🥲 ne olacak bundan sonra bilmem.
Sekiz yaşındaki kızımın odasını kapıyı çalarak giriyorum. Değil gelini kız gibi görmek kendi oğluna bile aramadan gitmemesi lazım. Bence belki de iyi olur silme moduna girmesi torun özleyince hatalarını anlar.

32. Haftaya hızlı bir giriş yapıyorum🤦🏻‍♀️ daha iki makine daha var en az. Çamaşır yıkayıp ütü yapıp duygulananlardan olmak isterdim ama bitse de gitsek modundayım😂 ütüyü de annemle köye kitledim. Şimdi onlar düşünsün 😏
IMG_8394.jpeg

Oglumun evine de arayarak mi gidicem derken? Benim annem bile benim evime arayarak geliyor. Ne munasebet hala uste cikma derdin de hemen de topu sana atmis kilasik🤣 aman yuz verme bu ne yahu. Bi otur dusun neyi yanlis yapiyorum de. Ama bu insanlar oyle gerci kendinde hata gormuyordur.
Aynen anam ben ne yaptım da bu kadar uzaklaştılar diyen yok, cadı gelin oldum 😂 sen biliyorsun benim mevzuları sanki benim eşim çok düşkündü anasına da ben bozdum 😂

Yapmazsa da kendisi bilir, kendi hayatı, kendi çocuğu, kendi torunu. Hayatını nasıl yaşamak istiyorsa öyle davransın, sizlik bir şey yok. Ne güzel eşin de seninle birlikte hareket ediyor 🧿 Daha da güzel bir aile olacaksınız, senin için bundan daha önemli ne olabilir 😍😍
Ne tatlısın ya çok teşekkür ederim ❤️

Sekiz yaşındaki kızımın odasını kapıyı çalarak giriyorum. Değil gelini kız gibi görmek kendi oğluna bile aramadan gitmemesi lazım. Bence belki de iyi olur silme moduna girmesi torun özleyince hatalarını anlar.
Ben de tek çocuğum ailemle bağım çok kuvvetli, ne bir kere annem aramadan gelir ne de babam. Sanimiyetin ölçütü buysa hiç samimi değiliz 🥲 kendi bilir, ona hakaret eden evimize gelme diyen olmadı, haber ver dedik diye beni silecekse torununu instagramdan görmek istiyor demek ki.

Tok alırken araları uzun sürüyordur ama şu an ikisini de açken alıyorum bir haftadır falan. İlk tiroit yarım saat sonra demir yarım saat sonra yemek şeklinde yapıyordum. Üfffff ya nasıl yapıcam şimdi? Sabah demir hiç almayıp birini öğleden sonra birini yatmaya yakın mı alsam
Ben sabah 6 gibi tiroit 10 gibi demir içiyorum. Eğer demiri unutursam akşam yemeğinden önce içiyorum açken. Ama ikisinin arasını olabildiğince aç bence, bana öyle önerdiler

Bana doktor sabah şeker ve karbonhidratın bebeğe bir yararı yok sadece seni şişirir dedi. Ama şekeri yükseltmiyorsa bence belli ölçüde yenir ya sonuçta zehir de değil🥹
1-2 kaşık / çatal alıyorum ya zaten kilo da almadım daha o yüzden kendimi rahat hissediyorum ama şekerin bebeğe etkisini anlatınca korkmuştum. Ama yükselmiyosa sorun olmuyo mu demek ondan emin değilim

Seninki kesin almıştır benim 28 de 1150 gr dı bide ben bir hafta hasta yattım yeterli beslenememiştim ondan eksik kilo almış olabilir benim sağlıklı olması önemli daha şimdiden kayınvalidem yorum yapmaya başladı boğazına dikkat etsin diye doktorda dedi çok kilolu istemeyiz zaten diye ama ben yinede abanıyorum muz kaşar yumurta süt onlar kilo aldırıyor diye her gün düzenli yemeye çalışıyorum pazartesi tekrar kontrole gidecem bakalım değişiklik olmuş mu suyumda azalmaya gitmiş zaten onun içinde her gün havuç suyu maden suyu ve bol su tüketmeye dikkat ediyorum zamanında ve sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah
Ayy insallah alsın bende kaşar,muz yiyorum her gün kılo aldırsın dıye beslenmene dıkkat et küçük kalır demıstı doktorum😅havuç suyunu duymuştum faydalı olur insallah benim suan icin suyu iyi dedı birdakı kontrolde bakalım neler dıyecek😂

kızlar benim de kvnin bacağında tümör çıktı kötü huyluymuş sanırım. önce ameliyat sonra kemo görme olasılığı yüksek. benim annem de dizlerinden tedavi görüyor, merdiven çıkamıyor, yürüyemiyor. kv alt katımızda oturuyor bir de. zamanlama aşırı kötü oldu bizim için. bebeğe mi sevincek çevremizdekiler kvye mi üzülcek bilmiyorum. hiç karışmasını istemiyordum bi taraftan çektim mi bunu diyorum kendime :KK43: bi taraftan da bana kim yardımcı olur falan diye düşünüyorum başka kimse yok yani bir yemek falan yapardı en azından. sezaryan düşünüyordum umarım çabucak toparlanırım da her işimi kendim yapabilirim.
geçmiş olsun çok kötü olmuş. umarım bir an önce toparlanır kvden.

haftasonu bir tane bebek mağazası gördük bi kaç parça bi' şey aldık. çok uygundu ve aşırı beğendik her şeyi. eşim kvdeme söylemiş böyle böyle diye. gidip mağazadaki her şeyden bi tane almış :KK70: ay çok tatlı heyecanları yaa çıldırdım. video atmış bana bi tane kıyafetlerin ortasına da oyuncak aslan oturtmuş kdjfkjdd

haftasonu bir tane bebek mağazası gördük bi kaç parça bi' şey aldık. çok uygundu ve aşırı beğendik her şeyi. eşim kvdeme söylemiş böyle böyle diye. gidip mağazadaki her şeyden bi tane almış :KK70: ay çok tatlı heyecanları yaa çıldırdım. video atmış bana bi tane kıyafetlerin ortasına da oyuncak aslan oturtmuş kdjfkjdd
yaaa çok tatlııı :nazar: allah muhabbetinizi de arttırsınnn :) böyle kv can kurban :KK70:

1-2 kaşık / çatal alıyorum ya zaten kilo da almadım daha o yüzden kendimi rahat hissediyorum ama şekerin bebeğe etkisini anlatınca korkmuştum. Ama yükselmiyosa sorun olmuyo mu demek ondan emin değilim
Genetik olarak şeker falan mı ailede? Genetik yatkınlık da önemli sanırım biraz. Bazı insanların gerçekten şekeri yükselmiyor ne yerse yesin. Aşırı şerbetli tatlı ya da kapalı şekerli gıdalar yemedikçe bence çok sorun olmaz. Meyvede de şeker var ne kadar kaçabiliriz ki

X