Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
32+1 oldu sat tarihi. Ama bu hastaneye ilk defa gelmeme rağmen 14 . Haftada sisteme girilen bacak boyundan sat tarihimi 1 hafta geri çekmişler 33 haftalık gözüküyor çok saçma geldi. Çünkü benim bebeğim ultrasonda da 32 ile uyumlu. İnatla doktorlar 33+1diyor ben 32+1 diyorum. Her hafta doktora gittim önde gidiyo olsa bilirdim beni 3 gündür takip ediyorlar sisteme girilen milimetrelik bi ölçümden sat tarihi değiştirilmez diye düşünüyorum benden iyi mi bilecekler 🤪😂🤪 Oğluma güveniyorum az daha durcak🥹.
Hastane de mı yatıyorsun??hic merak etme dayanır sadece kendine bebıse dıkkat et çok az kaldı elbet ♥️

Ay maşallah 34 de 51 cm benim kız minnak olacak narin olacak bence 😅 32 de işte 43 cm 1800 gr dı doktor böyle giderse 3 kg doğar dedi dedim he iyiymiş o zaman çokta kilolu olmasına gerek yok 😄
Benim de 29. Haftada 1490 gr 40 cmdı 32. Haftada kontrolüm var insallah kılo alır valla bende 3 kılo doğsa yeter dıyorum benden de tombul bebek çıkmaz sanırsam😂

Kızlar ben eğriçayır markasının ferro damlasını sabahları mandalina veya portakal suyuna damlatıp içiyorum müthiş sağlıklı ve etkili bir takviye haberiniz olsun özellikle c vit ile birleştirip alın hep kansızlık yaşayan bi insandım çok şükür değerlerim iyi gidiyor 31+4 teyim
Onu da deneriz canım yeter ki yükseltsin bişey yani :/

Bütün gebeliğim bu dertle geçti ya, bir şey olmasa bile hep kafamda kurdum. Dediğim gibi ben ne yapsaydım acaba demek yerine direkt silme moduna geçecekse asla geri adam atmam ben de, zaten eski ilişkimizi istemiyorum. Oturur bir araya gelirsek bir de ben derdimi anlatırım, hala silmek istiyorsa kendi bilir. Bir tane çocuğu var hiç yapıcı olmayıp toksikliğine devam edecekse yalnız kalsın madem.
Biz şimdi hayalini kurduğumuz bir şeyi yaşıyoruz ve çok şükür bizler ve yavrularımız sağlıklılar 🙏🏻🧿 gerisi bugün var yarın yok. Kafanda kurmaya başlayınca da kendini bilinçli olarak dürtmeye çalış. Bu şu an gerçek değil, olmuyor, şu an buna canımı sıkmama, cevaplar hazırlamama gerek yok diyorum kendime ben böyle durumlarda. Onun çocuğuyla ilişkisi de senin dışında bir konu, isterlerse her gün malum yerde 🤦🏻‍♀️😂 buluşsunlar. Zaten azıcık anladiysa anlatılanları yakında evine davet eder, etmezse de etmez, bunlar hep onunla ilgili.

1 ayı geçti mobilyalar geleli, tüm kapaklar açık cam 7/24 sonuna kadar açık ama kokuyor hala.
Ayyy bir de koku problemi var di mi ilk evlendiğimiz zaman geldi aklıma koltuklar özellikle çok ağır kokuyor gibi gelirdi. Evde her şey yeni olunca hangi kokunun neyden geldiği anlaşılmıyordu gerçekten. Ben de geçen hafta beşiği kurdum işte hemen, bir dahaki hafta sonu da eşim çalışmıyor olursa gardrobu kurdurcam havalansın ben içini yerleştirmeye başlamadan önce. Gelip gidip sil bir de bence, şu organik yüzey temizleyiciler falan var ya onlar olur, arap sabunlu su olur, silip silip öyle kurumaya bırak

Ayyy bir de koku problemi var di mi ilk evlendiğimiz zaman geldi aklıma koltuklar özellikle çok ağır kokuyor gibi gelirdi. Evde her şey yeni olunca hangi kokunun neyden geldiği anlaşılmıyordu gerçekten. Ben de geçen hafta beşiği kurdum işte hemen, bir dahaki hafta sonu da eşim çalışmıyor olursa gardrobu kurdurcam havalansın ben içini yerleştirmeye başlamadan önce. Gelip gidip sil bir de bence, şu organik yüzey temizleyiciler falan var ya onlar olur, arap sabunlu su olur, silip silip öyle kurumaya bırak
Devamlı silmek iyi fikirmiş bak, öyle yapayım

Biz şimdi hayalini kurduğumuz bir şeyi yaşıyoruz ve çok şükür bizler ve yavrularımız sağlıklılar 🙏🏻🧿 gerisi bugün var yarın yok. Kafanda kurmaya başlayınca da kendini bilinçli olarak dürtmeye çalış. Bu şu an gerçek değil, olmuyor, şu an buna canımı sıkmama, cevaplar hazırlamama gerek yok diyorum kendime ben böyle durumlarda. Onun çocuğuyla ilişkisi de senin dışında bir konu, isterlerse her gün malum yerde 🤦🏻‍♀️😂 buluşsunlar. Zaten azıcık anladiysa anlatılanları yakında evine davet eder, etmezse de etmez, bunlar hep onunla ilgili.
Eşim kesinlikle aramaz, ararsa da kavga etmek için arar haberin olsun hazırlıklı ol dedi. Ben kimseyle kavga etmem söyleyeyim kaç yaşında kadınla mahalle karısı gibi bağıraşacak değilim dedim. Ben sanmıyorum böyle bir büyüklük yapacağını ama bakalım 🥲

Dün eşim kv ile konuşmuş, kumral bana neden soğuk demiş o da söylemiş her şeyi benim ağzımdan. Habersiz gelmelerinden karışmalarından hoşlanmıyor karakter olarak çok zıtsınız demiş. Sonuç: oğlumun evine arayıp gideceksem hiç gitmem, kızım olarak gördüğüm için karışıyorum, zaten bu kız seni dolduruyor benden iyice uzaklaştırdı, artık konuşmayalım o zaman bitsin demiş sinirli sinirli. Ben de biraz susayım, kendimi törpüleyeyim yok yani. Bir ara kp yükselmiş bağırmış kvye kaynanalık yapıyorsun sen zaten kıza görüyorum ben diye. Bayramda bile dışarı çağırıyorsun vs demelerine ağzını bile açmamış, kp siz dışarda yemek yiyin diye yapıyoruz yoksa ben de 3 bin lira vermeye meraklı değilim demiş. Sanki ben hiçbir şey görmedim bunlar sayesinde dışarda yemek yiyorum lafa bak 🤦🏼‍♀️ en son tamam madem halanla olduğu gibi olurum madem öyle demiş, yıllardır eşimin halasıyla küsler. Kp de olamazsın nasıl olacaksın torun var konuşur halledersiniz demiş. Ne bir orta yolu bulmak var ne hatasını kabul ediyor, eşim söylüyordu zaten o her şeyi normal görüyor kabul etmez diye. Abartıyorsun dedim abartmıyormuş 🥲 ne olacak bundan sonra bilmem.
Oglumun evine de arayarak mi gidicem derken? Benim annem bile benim evime arayarak geliyor. Ne munasebet hala uste cikma derdin de hemen de topu sana atmis kilasik🤣 aman yuz verme bu ne yahu. Bi otur dusun neyi yanlis yapiyorum de. Ama bu insanlar oyle gerci kendinde hata gormuyordur.

kızlar benim de kvnin bacağında tümör çıktı kötü huyluymuş sanırım. önce ameliyat sonra kemo görme olasılığı yüksek. benim annem de dizlerinden tedavi görüyor, merdiven çıkamıyor, yürüyemiyor. kv alt katımızda oturuyor bir de. zamanlama aşırı kötü oldu bizim için. bebeğe mi sevincek çevremizdekiler kvye mi üzülcek bilmiyorum. hiç karışmasını istemiyordum bi taraftan çektim mi bunu diyorum kendime :KK43: bi taraftan da bana kim yardımcı olur falan diye düşünüyorum başka kimse yok yani bir yemek falan yapardı en azından. sezaryan düşünüyordum umarım çabucak toparlanırım da her işimi kendim yapabilirim.

Eşim kesinlikle aramaz, ararsa da kavga etmek için arar haberin olsun hazırlıklı ol dedi. Ben kimseyle kavga etmem söyleyeyim kaç yaşında kadınla mahalle karısı gibi bağıraşacak değilim dedim. Ben sanmıyorum böyle bir büyüklük yapacağını ama bakalım 🥲
Yapmazsa da kendisi bilir, kendi hayatı, kendi çocuğu, kendi torunu. Hayatını nasıl yaşamak istiyorsa öyle davransın, sizlik bir şey yok. Ne güzel eşin de seninle birlikte hareket ediyor 🧿 Daha da güzel bir aile olacaksınız, senin için bundan daha önemli ne olabilir 😍😍

Benim de 29. Haftada 1490 gr 40 cmdı 32. Haftada kontrolüm var insallah kılo alır valla bende 3 kılo doğsa yeter dıyorum benden de tombul bebek çıkmaz sanırsam😂
Seninki kesin almıştır benim 28 de 1150 gr dı bide ben bir hafta hasta yattım yeterli beslenememiştim ondan eksik kilo almış olabilir benim sağlıklı olması önemli daha şimdiden kayınvalidem yorum yapmaya başladı boğazına dikkat etsin diye doktorda dedi çok kilolu istemeyiz zaten diye ama ben yinede abanıyorum muz kaşar yumurta süt onlar kilo aldırıyor diye her gün düzenli yemeye çalışıyorum pazartesi tekrar kontrole gidecem bakalım değişiklik olmuş mu suyumda azalmaya gitmiş zaten onun içinde her gün havuç suyu maden suyu ve bol su tüketmeye dikkat ediyorum zamanında ve sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah

X