2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım sütsüz yumurtasız tatlılar var vegan tarifler diye bak onlardan yap bi süre isteğin azalsın. Benim diyet bozmama bir ay var daha 2 aydırda diyetteyim. Benim belirtiler diyete başladıktan 3 hafta sonra geçmişti

Cnm Allah kolaylık versin tereyağ peynir hiçbirini yemiyon mu ben süt yumurta domates peynir yoğurt yemiyorum tereyağı yiyorum dünden beri. Kan ilacina başlasam mi karar veremedim. Dün patates verdim çok sevdi bugün 2 kasik vericem. Biraz gaz oldu patatesten sonra sanirim normal o da.

Kızlar merhaba, bugün kontrole gittik. Yoğurtla ek gıdaya başlamamı söyledi ebe ve ben başlamayacağım 6 ayı dolmadan. Rota virüsün 2. Dozunu olduk. Herseyimiz iyi çok şükür. Bir de kızlar bu kontrollere ne kadar daha devam edilecek böyle? Bana artık gereksiz gelmeye başladı çünkü.

Arkadaşlar biraz alakasız kaçacak ama bebekleriniz nasıl bir yatakta yatıyo? Yani şöyle ben Chicco Next2Me kullandım yan yatak olarak ama şimdi küçük gelmeye başladı zaten 6 aylığa kadar bir üründü. Ama şu an ne alacagıma karar veremiyorum. Yine parmaklıklı bir beşik mi, yoksa büyük montessori yatak mı? Kafalar karışıkkk

Ben park yatak aldım. Doğduğundan beri onda yatırıyorum. Kraft elipso. Ben memnunum. 2-2.5 yaşına kadar da kullanmayı planlıyorum. Sonra oda yapmak niyetindeyim. Montessoriler çok hoşuma gidiyor.

gaita testi vermekten usandım 15 günde 10 kere test yapıldı bugün aaa rota değilmiş dediler kafayı yicektim bi çeşit bağırsak enfeksiyonu geciriyormus antibiyotik başladık rotayı 3 aylıkken olmuştu ikinci dozu olamadı bu ishal meselesi yüzüden kreşe de 2 yaşında vericem hergun aklımda olur rota konusu
Su an tam sebebi belli olmayan bi enfeksiyon dendi ama diş cikarmayla ayni döneme denk geldiği için agir geciriyormus normalde diş döneminde de ishal olur dedi doktor ay 15 gündür hastanelerde anam ağladı iyilessin artik su çocuk

Sadece ishali mi var? Sulu yeşil mi benimki gun de 6 8 kere yapıyor yeşil renk ateş kusma yok öyle takılıyoruz sulu da değil kakası öyle ishal gibi gezmeye dışarıya çıkamıyorum sürekli emiyor pirtliyor disten mi bi enfeksiyon mu geçirdi alerji mi anlamadık valla. Maflor kullanıyor musunuz ?

canım ben ilk kızımı sağlık ocağı dısında kontrole goturmedım. şimdide goturmuyorum. evet ilk aylar biraz merak acemlık merak edıyor ınsan ama. boyuna kılosuna bakıp yolluyolar zaten eğer özele gidiyorsan ve yüksek paralar ödüyorsan çok sık götürmemeni tavsiye ederim. her ay aşı var neredeyse olmasa bile aile hekimine gidip genel muayene boy ve kılo ölçtürüyorum.

ikea parmaklıklı beşik var ablasından kalma bizim yatagın yanında. ama benimle uyuyor çok sık emmek istiyor çalışıyorum yatagına koymaya bile halim kalmıyor. hemde yanımda daha uzun uyuyor. çalıştıgım için gece cok uzak kalmak ıstemıyorum

Ya canım sağlık sigortamız var ama hakkımız gidiyor boşu boşuna. Ben de bu ay sadece sağlık ocağına götürdüm.

Reactions: nix
Ben de 4,5 aylıkken 2 temmuzda hasta oldum. Benim 6-7 gün çok fazla oluyordu, şimdi 3 gün damla damla oldum. Bakalım 2 ağustosu bekliyorum nasıl olucam...

Bende pek olmak istemiyordum ek gıdaya geçip biraz düzensiz emmeye başladı hasta oldum doktorum düzenli emzirdiğin sürece geç hasta olursun demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…