2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
kusura bakma aklım sende kaldı ama yazamadim günlerce hastanelerde surundukten sonra teşhis koyuldu rota virüs kapmış oğlum asi etkisiyle çocuk ayakta atlatıyor dedi doktor ama yine de zor ateş ishal halsizlik mahvolduk günlerdir 3 doktor bizi hiçbirşeyi maflor verin geçer diye gönderdi hergun daha kötüye gitti çocuk en son 4. Doktor bu çocuk rota nasıl anlamazlar dedi daha görür görmez aman diyim dikkat salgın var
Kuzum gecms olsn
Asiyi ne zaman oldunuz . Hastaligi ne zaman oldnz acaba

Ben 10 gün sonra başlıycam blw ile ek gıdaya ama yoğurdu ve yumurtayı nasıl verecegimi bulamdım henüz yoğurt kıvamdan dolayı kavrayabileceği birşey değil bardakla versem sulandirmam gerek yumurta haşlama boğazına yapışır yapısı gereği omlet yapsam tereyağ kullanmam gerek tereyağının tadimini yapmadan kullanmak istemiyorum kafamda deli sorular
Yumurtayı tavada sarışından sadece omlet yaparak verebilirsin, yapışmaz tavalar var ya onlarda oluyor.

kusura bakma aklım sende kaldı ama yazamadim günlerce hastanelerde surundukten sonra teşhis koyuldu rota virüs kapmış oğlum asi etkisiyle çocuk ayakta atlatıyor dedi doktor ama yine de zor ateş ishal halsizlik mahvolduk günlerdir 3 doktor bizi hiçbirşeyi maflor verin geçer diye gönderdi hergun daha kötüye gitti çocuk en son 4. Doktor bu çocuk rota nasıl anlamazlar dedi daha görür görmez aman diyim dikkat salgın var
Aa nasıl ya ateşi falanda mi vardi. Cok geçmiş olsun umarım atlatmışsınızdır. Biraz daha detay verirmisin bizde ona göre davranalim

Canım bende de var çok fena. Çatı ağrısı çok erken başladı bende de ve şu aralar yatakta dönerken bacaklarımı einle tutup kaldırıyorum yoksa çok acıyor. Sabah yataktan kalkınca biraz yürüyüp açılana kadar sünnet olmuş gibi yürüyorum. Benzer durum kuyruk sokumumda da var.
Canım ben 4 haftalık hamıleyım ve catı kemıgı agrıyor bu normal mi 😔

Canım ben 4 haftalık hamıleyım ve catı kemıgı agrıyor bu normal mi 😔
Normal canım benim çeşit çeşit bir dünya ağrım olmuştu, bıçak saplanması gibi bir şeyden mutfakta yere çöktüğümü bilirim... Ama gene de kalp atışı görmeye gittiğinde Dr a söyle. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Hayırlı olsun mu diyelim :) Hayır kesmene gerek yok ilk 3 ay zaten kilo almıyor karnındaki, sonrasında da bebeğin gelişimi normalse kesmeyebilirsin.
Yok daha değil ama kafama koydum Kasım gibi düşünüyorum. :) çok pis gaza geldim 😂😂😂

Normal canım benim çeşit çeşit bir dünya ağrım olmuştu, bıçak saplanması gibi bir şeyden mutfakta yere çöktüğümü bilirim... Ama gene de kalp atışı görmeye gittiğinde Dr a söyle. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Tamam canım benım cok tesekkur ederim 🙏

Ayy hamile misin yoksa 😍 kesmene gerek yok canım ama zaten ek gıdaya geçiyoruz kilo almayacak falan diye korkunda olmasın zaten ekstrada birseyler yiyecek
Yok canım benim ya ama düşünüyorum fena gaza geldim. Kasım gibi düşünüyorum doğduğunda bücür 18 aylık oluyor :)

Canım alerjide yeşil köpüklü mukuslu gürültülü kaka olabiliyor mama verince olabiliyor üşütünce olabiliyo rotadan sonra olabiliyor bir çok sebebi var
Mukuslu gürültülü kaka diyet yapiyorum 3 gündür ama geçmedi belirtiler bugün 6 kez yapti dün 8 yapmıştı. Valla dişte ishal yapar diyo kaynanam bilemedim şaştım bu ise gebelikteki diyet gibi diyet yapiyorum canım her seyi istiyor sürekili patates yiyorum. Sütlü tatlı yerdim her gün Onu çok özlüyorum.yeter ki iyi olsunlar ya önemli değil geçince ishal yavas yavas diyeti bozcam sen ne zaman diyeti bozcan

X