2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bende pek olmak istemiyordum ek gıdaya geçip biraz düzensiz emmeye başladı hasta oldum doktorum düzenli emzirdiğin sürece geç hasta olursun demişti
Doğduğundan beri bir saat doldumu meme arar emer iki saati gördüğümüz nadirdir ama lohusa kanaması biter bitmez adet oldum emzirmezken bile prolaktin hormonu yüksekliği problemim vardı nasıl hemen adet oldum ben de anlamadım

Slm arkadaşlar bir haftadır foruma bakamıyordum. Uyku eğitiminde 7.gündeyiz ve sallanmadan 30 dk bile uyuyamayan gündüz 40 dk lik felaket uykuları olan bebeğim eğitimin 3.gününden beri geceleri kesintisiz uyuyor gündüzleri de felaket uykular gitti 4-5 saat uyuyan bir bebeğe dönüştü oğlum.eşimle halen inanamiyoruz bu kadar çabuk mu etki ediyor eğitim diye.ilk 3 gün felaketti ama size destek olan eşiniz ve sağlam bir kalp ve iradeniz varsa zafer kaçınılmaz oluyor.14.günde eğitim bitiyormuş.sanırım 14.günde tam anlamıyla adapte olucak yeni düzenine.

Canım cok gecmis olsun

Allah’ım gerçekten o kadar çabuk mu ya

Allah’ım gerçekten o kadar çabuk mu ya
Yani biz halen inanamıyoruz ki.eşim söylenip duruyor niye 3 yaşındaki kızıma bebekten vermedik diye.kendisi halen gece 4 kere kalkıyor da biraz zaman geçsin kızıma da vericez uyku eğitimini. Onun ki büyük olduğu için daha uzun sürermiş ama o da kesin öğrenirmiş.

Nasıl verdiniz cnm biraz açıklama yapabilir misin?

Ah ne güzel ya hayalini bile kuramıyorum gerçekten. Sallanmadan asla uyumayan gece sadece sallanmak için bile uyanan bir oğlum var sağolsun.
Aslında o kadar çok araştırdım ki benzer şeyleri yaptın büyük ihtimal esas olan sabır ve vazgeçmemek ama yine de sende neler yaptığını biraz paylaşabilir misin bizimle? Belki okuduklarımızdan daha kolay bi yöntemi vardır. Bi kere yatağında unutmayı deneyeyim dedim ağlamasına dayanamadım ben

Kızlar ek gıdaya geçtim malum hangu sebzeleri veriyorsunuz? Havuç mevsiminde olmadığı için vermek istemedim kabak ve patatesten baska bir sey bulamadım
Semizotu verdim canım taze fasulye verdim kırmızı biber verdim bi de ama sanki o biraz rahatsız etti gibi geldi üç günü tamamladım ya da diş huysuzluğu ve isilik ona denk geldi daha sonra tekrar denicem

Semizotu verdim canım taze fasulye verdim kırmızı biber verdim bi de ama sanki o biraz rahatsız etti gibi geldi üç günü tamamladım ya da diş huysuzluğu ve isilik ona denk geldi daha sonra tekrar denicem
Ben tek patatesle basladim yarin kabak eklicem dün patates gaz yapmıştı bugün iki kaşık verdim gaz yapmadı bağırsaklar böyle böyle alışacak bence. Masallah baya yemis senin minnak.benimki ishal gibi yapıyor kac gündür ondan taze fasulye falan düşünmüyorum suan için en son eklerim.

Kızlar ek gıdaya geçtim malum hangu sebzeleri veriyorsunuz? Havuç mevsiminde olmadığı için vermek istemedim kabak ve patatesten baska bir sey bulamadım

Kabak, bal kabağı, brokoli, yoğurt, kayısı, pekmez, prinç unu şu ana kadar yediklerimiz, patates, tatlı patates, taze fasulye, soğan, sarımsak, havuç, semiz otu sıradakiler. Mesela sabah sorunsuz olan kayısı, yoğurt pekmez karışımı yedi kahvaltı niyetine, öğlen brokoli tadımı yaptık bir çay kaşığı, akşam sorunsuz olanlardan bal kabağı, prinç unu, zeytin yağı karışımı yedi. Aralarda emzirmeye devam.

Masallah kuzucuga:) pirinç ununu nasıl verdiniz muhallebi olarak mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…