2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
BEN Katı diyet yapmama rağmen kan arada geliyordu huzursuzluğun geçmesi 1 ayı bulmuştu.
Acaba kızarıklık sıcaktan mı? Bizde hiç cilt tepkisi olmadı.

Ben de önce sıcaktan diye düşündüm ama 40 derece şehirden 30dereceye geldik 2 haftadır o yüzden değildir dedim. Bizim de geldi kan birkaç defa. En iyisi alerji uzmanına gitmek sanırım. Önce bir izmir de araştırayım bakalım

Merhaba arkadaşlar kızm 5 ay 11 gunluk 3 gundur kakasını yapmadı sizce ne yapablrm cokk az tadımlara başlamştm ondan olablr mı

Bencede en doğrusu o . Fb’da süt alerjili bağırsak tepkili bebekler diye bir grup var oraya üye olup sor herkes yardımcı olur izmirde hangi doktorlar varmış bakarsın.

Yaa yerim ben onun minik ellerini bizim oglan yakalarsa yanaklarimdan tutmaya çalışiyo tabi tirnaklariyla yirtarak , agzina goturup yemeye calisiyo

Merhaba arkadaşlar kızm 5 ay 11 gunluk 3 gundur kakasını yapmadı sizce ne yapablrm cokk az tadımlara başlamştm ondan olablr mı
Tadımlardan olabilir ama tadım olmasa da 3 gün kaka yapmaması normal ki. Uzun bi süre değil. Çay kaşığı ile zeytinyağı verin. Bu kadar küçük çocuklarda 8 güne kadar normal diye biliyorum.

Evet emzirirken de eli hep burnumda çenemde...

Gittik cnm yaptırdık ama bir sey çıkmadı doktor viral olabilir ondan çıkmaz havadan olabilir dedi maflor içicez 15 gün kadar. Doktorda salgın var dedi şükür bizim cikmadi bir sey.
kusura bakma aklım sende kaldı ama yazamadim günlerce hastanelerde surundukten sonra teşhis koyuldu rota virüs kapmış oğlum asi etkisiyle çocuk ayakta atlatıyor dedi doktor ama yine de zor ateş ishal halsizlik mahvolduk günlerdir 3 doktor bizi hiçbirşeyi maflor verin geçer diye gönderdi hergun daha kötüye gitti çocuk en son 4. Doktor bu çocuk rota nasıl anlamazlar dedi daha görür görmez aman diyim dikkat salgın var

Bizimkide öyle bende elini yüzüme sürdüğünde “anne cici” diyorum daha istekli yapıp gülüyor :)

Ben 10 gün sonra başlıycam blw ile ek gıdaya ama yoğurdu ve yumurtayı nasıl verecegimi bulamdım henüz yoğurt kıvamdan dolayı kavrayabileceği birşey değil bardakla versem sulandirmam gerek yumurta haşlama boğazına yapışır yapısı gereği omlet yapsam tereyağ kullanmam gerek tereyağının tadimini yapmadan kullanmak istemiyorum kafamda deli sorular

böyle durumlarda kulak çubuğunun pamuklu kısmını zeytinyağına bolca batırıp pop deliğine çok az sokup uyarabilirsin. bi süre sonra yaptıgını goreceksın. ilk kızımda öyleydi 7-8 gün yapmazdı. dr böyle yapmamı söylemişti.

canım çok çok geçmiş olsun. Şimdi nasıl minik melek?

beni değil de babasını seviyor

Canm bizim gaita testinde rota amip cikmadi sizde gaita testi yapılmadı mi ? Orda çıkması gerek rotanın? Her seyi ağızlarına alıyorlar sanirim ondan. Bizim bugün 8.gün eskiye göre daha iyi sebebini bilmeden bir ishal geçirdik psikolojikmen her pirtlamada gene mi yapıyor dedim dün 7 kere yaptı gece hic yapmadı çok şükür sabah 2 kere yaptı sadece bugün ek gıdaya patatesle basladim ishalede iyi gelir diye düşündüm bakalim ins iyi gelir. Bizim ateş kusma olmadığı için hasta gibi değildi sadece çok kaka yapmaktan pisik oldu kilo alamadı. Sizede geçmiş olsun cnm biz birde diş çıkarıyoruz o da var o da ishal yapar diyorlar. Alerji gibi döküntü de oldu birkaç tane isilik gibi alerjisi var diyende oldu. Herkes bir sey dedi yani rota aşısını olup rota geçiriyoruz nasıl oluyor anlamadim o zaman niye asi oluyoruz rota aşısını hasta olmadan kac gün önce olmuştunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…