2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Evet cnm haklisin bebekten bebege de değişir denicez bakalim bebekler karar vericek aslinda.

İnşallah canım sizin kilo boy ne kadar oldu benim kız zayıf ama sağlığı yerinde şükür kiloyu takmayayım diyorum ama yapamıyorum
Önemli olan sağlıklı olması canım suan ne kadar kilo alırsa alsın 1 yaşina geldıgınde çocuk olacağı oluyor yani
Boyumuz 65 kılomuz da 6500 falandı en son

Ben gercktn seni hamilykn cok merk ediydm satlarmz ayniydi ordan sana bide @csyrc bakardm:) boy kilo haftanza
Allah karşılaştırdı iste bak canım. Kafandaki profile uyuyor muyum peki illaki kafanda bir profil oluşmuştur.

")) evet dedin dedin bizden once dogurdun :) Y Yslysl ikinizinde de hakkinda hayirliisi olsun ins. dualarimizi payastik :) nasip artik
Amin canım nasipte varsa olur yoksa yapacak birşey yok zaten sağolasın canım eksik olmayın.Nasip kısmet artık bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah

Ahh kuzum benim kıyamam. İnşallah çabucak atlatırsınız canım.
Y Yslysl @Fiko78 canlar inşallah istediğiniz sonucu alırsınız. Rabbim gönlünüze göre versin inşallah.
Amin sağol canım kendi adıma olursa çok iyi olacak karı koca issiz çok zor oluyor çünkü en azından kafamız rahatlar. İşallah F Fiko78 inde olur.

İnşallah canım sizin kilo boy ne kadar oldu benim kız zayıf ama sağlığı yerinde şükür kiloyu takmayayım diyorum ama yapamıyorum
Kaç kilosu canım sağliği yerindeyse ve çok çok zayıf değilse hiç sıkıntı etme bence ama insan az toplu olsun da istıyor tabii başka bebeklerle kıyas yapıyor falan ilk bebeğinde çok takıyordm ama alıştım sanki bunda olacağı oluyor zaten sen ne yaparsan yap

Aman canım sen ne takıyorsun ki kimse çocuğunun düşmanı değil sonuçta ve kim nasıl isterse o şekilde bakar çocuğuna her drun bile yanlışları doğruları farklı. Kendini üst sınıf zümre sanan insanlar bildiği şekilde yapsın. Öğretmen,memur mühendis gibi farklı sınıflandırmalara girip bu şekilde yaklaşım gösrermekte çok yanlış. Herkesin kendi araştırıyor zaten sadece fikir paylaşımı yapılıyor burda. O yüzden herkesin kendi kararı sen hiç sıkma canını

Pembe donluydu gaba o cok.guldryodu :) face grubndydm bide ilk kizimn hastalklari cok oldu firsatm olmadi 2016face grubndada varmisin?

Evet cnm haklisin bebekten bebege de değişir denicez bakalim bebekler karar vericek aslinda.
Canim takilmamak.lazm arkdsn yazm.sekli hos olmams uslup onemli... Tadim isine gelirskde ben ilkinde aynen senn dedgni yaptn hatta 40liyknde dudgna hurma dokundrdm falan gek gorki 3.5yasnda 13.5kilo ablamda on aylikken tadma basladi maas. Onun ki tosun cocuk surekli bisiyler yemek icin cildrrdi ozenrdi bunda benimde niyetim 7. Ay gbi dudaga degdrme yasinda porsiyn tek ogun insallah anne sutu olursa. Anne sutuolmazsa mecbr 6. Ayda tadim yapip 8ayda ogune gecerm diye dusunyrm. Ama suda bi gerck kesnlkle cocugnda bitiyi is on aylik pilav yiyip ayran icen cocuk gordgmde soka grmstm ve bildgn bir tabak yemisti ben hala kizina mama yapcmda icicek diye ugrasrkn benim kizim 2.5 yasndaydi on aylik bebek bi tabk pilavi yedi uzernede bi bardk ayrn icti cok ozendm kizm asla ayrn icmz yogrt yemez pilavida o on aylik bebegn yarisi kadrini yer anca :) napalm bizim kizda citi piti opsn diye avutym kendmi anasina benzemsn:?)

Guclu bi karakter oldgun icin heybetli bi karktr dusunmustm:))) yani etli butlu uzun hayal etmstm :) gayet citi pitisin maas dogm kilolarda gtmss gayet.o et sularna nere gidiyor merk ettm.:))sifa olsn bebise insallah saka bi yana benim gozumde et suyu et sevenler hep iri olur gbi bi dusunce var nedense

Amin sağol canım kendi adıma olursa çok iyi olacak karı koca issiz çok zor oluyor çünkü en azından kafamız rahatlar. İşallah F Fiko78 inde olur.
İnsallah kuzum ben kendmden cok sennki olsn istyrm gerckten bizde birinzn sukur isi var hamd olsn yetiyrda bize insallah sizinki olursa kndmi olmasda olur ben biraz acikcasi dis gornsede takilcklari dusunuyrm ondan soru sormk icin sorp gonderdiler beni diye dusunuyrm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…