2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ay kuzum çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. hiç çevremdede yok öyle emzirirken serum alan ama üstünden 1 gğn flan gectiyse birşey olmaz herhalde ama yinede bilemdim.

Yok canım ne zararı sen elinden geleni yapıyorsun zaten. İnşallah hemen geçer de kurtulursun.

Çok geçmiş olsun. Ben sonrasında çok zor olur diye doğumundan bir gün sonra yaptırmıştım sünneti. İlk gece yandı herhalde az huzursuzdu. Ertesi güne birşey yoktu. Yoksa ne yapardım bilmiyorum

Çok geçmiş olsun. Ben sonrasında çok zor olur diye doğumundan bir gün sonra yaptırmıştım sünneti. İlk gece yandı herhalde az huzursuzdu. Ertesi güne birşey yoktu. Yoksa ne yapardım bilmiyorum
Sağol canım ben de çok pişman oldum hemen yaptırmadığıma. 3 aylık hala minicik görsekte artık anlıyorlar herşeyi

Çok çok geçmiş olsun serum konusunda deneyimim yok ama inşallah bir sorun olmaz emzirdiğinde

Geçmiş olsun.Serum aldığımız oldu fakat serum içine kattıları ilaç ne?Önemli olan bu onu da doktor ne söylediyse öyle uygulan sabah emzirebilirsin demiş,için rahat etsin istiyorsan öğlene kadar sağ göğsünü öğleden sonra emzir canm tekrar geçmiş olsun

Canım merhaba. Bebişin nasıl oldu taktikler işe yarıyor dimi hala?
Valla yarıyor hala. En azından hiç olmasa gündüz üç dört saat uyuyor. Daha huzurlu ağlamıyor çok. Birde atak dönemini atlatsak son 1 gün rahatlayacağız. Dün gece 3te bir yattı sabah 7.30a deliksiz uyudu. Kundak sayesinde. Tabi ondan önce 8de yattı 11de kalktı sonra yattı hemen 2.30da kalktı.

Canım ben kusuyordum diye mide bulantıyı önleyici ilaç mide koruyucu bide antibiyotik koymuş 500 mg lık koymuştu zaten bi serumu bitirmesik bile 25 cc gitmiştir heralde hemen durdurdu doktor o alerji yapınca alerji kaşıntı be döküntü başladı vücudumda sonrada alerji önleyici serum taktı tekrar yarın emzirebilirsiniz dedi emzirdim bakalım inşaallah birşey olmaz

Canım senin bebekte benimki gibi olmuş uyku saatleri bizimde ağlama nöbetlerimiz vardı onlar geçtikten sonra gece 3 ü sabitlemiş gece 3 te uyuyor bide sabah 7 de kalkıyor seninde dediğin gibi öğlen 2 buçuğa kadar uyuyor bende kundak yapıyorum yoksa kollarından sürekli sıçrıyor uyanıyor

Canım benim en yakın arkadaşım serum aldı 1-2 hafta önce. 3 aylık bebeği. 4-5 saat sütünü sağıp döktü, emzirmedi.

Bu dis cikarma isi bize genetk demisti doktr anne baba ne zaman cikardysa genelde bebeklerde oyle cikarr demisti benim buygumde 4.5aylikken dis cikarmsti kucukdende oyle bekliyrm 5ayi gecrmez gbime geliyo bakalm gorcz

Ben 10 aylık çıkarmışım ilk dişimi. Büyük kızım 13 aylık çıkardı. Bakalım bu nasıl olacak.

Geçmiş olsun canım. Hiç deneyimim yok. Ama ertesi gün verilebilir gibi düşünüyorum.

Kundak diyorum başka bir şey demiyorum

Sinirlenmelik.bi durum yokda uslubunuz hos degildi ben konunun muhattabi olmadgim halde rahatsz oldm burda birbrne aylarini verms insanlar daha kirmadan daha dikkatli olark yazarsak kimse icin sikinti olmaz diye dusunuyrm

F Fiko78 @wendy- Kuzeyguneyy @Yalvac6901 Sağolun kızlar gece uyandı durdu ama bugün daha kolay geçer inşallah. Darısı henüz sünnet olmamış oğluşların başına
Sunnetin zoru ilk gece sonrasnda geciyor canim bizimkide ilk gece zorlandi sonra rahatladik krem falan vermstir onu her alt acmaya surduk bezne de bolca zeytnyagi surdk cabuk iyilesti

Ya canım bende iki gündür zorluyorum ama bu seferde ellerini çıkarmak için zorluyo ona uyanıyo napıcam nasıl tutturcam bu kundak işini

sunnet isini bebekken yaptirsak kiyamiyorum kucucuk,buyuse yaptirsak kiyamiyorum ayy daha buyugu duruyo bi de kucugu var :) kucukken en azindan bilmiyor orasi dogru ama allah bana da bi guc kuvvet versin sunnet lafini duyunca tansiyonum cikiyo hepinize allah kolaylik versin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…