2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Teşekkür ederim canım. Sen günde ne kadar mama verıyordun. Bebegın kilo alımı nasıl olacak bana bilgi verirsen cok sevinirim. Mama verıyorum ama hala gönlüm meme de

Çok teşekkür ediyorum

İyi akşamlar hanımlar bizim oğlan üç ayı doldurdu şükür elleri sürekli agzinda emmıyor kemıriyor resmen bide agzı sürekli bişeyler ısıracak gibi ağzına biraz yaklşsam hemen ayzıni açıp ısırmaya çalışıyor arada salya da olmaya başladı muhtemelen dişimiz erken çıkacak kızım da erken çıkarmıştı var mı aranızda böyle erken başlayan

Canım bende 30ocak sadece anne sütü ile besleniyor ama hemen hemen 1 ay emmek istemedi 5/7saat te anca idare edecek kadar emdi o emmıyor die mama vermedm veya sağıp da vermedm o pes etti sonunda şuan normal bnm kızimda red etmişti onda Elektirıklı süpürgeyi açmiştm onun sesi ile sakinlesmiş sonrasında meme verdıgımde almıştı

Evet canım bizim de erken başladı doktorda söyledi. Benim oğlumda 3 aylık oldu

Kızlar oğlum bugün sünnet oldu ama kabus gibiydi. Bizimki daha iğne yapılmadan sadece bacaklarını sabitledikleri için çıldırdı. Sünnet sırasında da gömülü olduğu için biraz uzun sürdü bi bebek hiç mi yorulup ağlamayı bırakmaz. Kıpkırmızı oldu teriyle gözyaşı birbirine karıştı. En son kaldırırken yattığı yer sırılsıklam olmuştu. Çok üzüldüm neyse ki oldu bitti artık inşallah kolayca iyileşir

Evet canım bizim de erken başladı doktorda söyledi. Benim oğlumda 3 aylık oldu
İki üç gündür sütümde azaldı acaba ondan mı sürekli ağzı açık saldırır şekilde emzirdikten sonra kalanı Sagp vereyim diyorum anca 30 cc çıkıyor ıki memeden onu da almıyor çıkarıyor agzndan demekki aç değil
Kızmda öyle olunca tecrübeli olmak bir yerde iyiymiş :)

Sizde aradan çıkarmışsnz darısı bize yaza halledecek ınsallah
Kuzucuk a geçmiş olsun hemencecik iyileşir ınsallah

Benim kız da 3 aylık oldu eller hep ağızda salya da biraz başladı diş için biraz erken değil mi ya

Bence olumsuz düşünme banada çok sey sordular detaya inmem için zorladılar. Sadece 7 tane teknik soru 1 tane güncel soru sordular. Düşün 2 teknik soruya çok emin cevap veremedim bile.o yüzden ne şekilde neye bakıp alacakları hiç belli olmaz. Bazisiyla sadece muhabbet etmişler. Ailesi hakkinda soru sormuşlar teknik falan yok. Bu işler nasip kısmet hayırlısi olsun bizim için inşallah.Tesadüfün böylesi gercekten şok içindeyim hala. Ayarlasak önceden bu kadar olmaz.

F Fiko78 hayırlı olsun senin için de arkadaşım. Umarım gönlünüze göre sonuçlar alırsınız.

Kız yok, ne tepki vercez Sen ne yapacağını yazınca bize de yorum hakkı doğdu, birkaç kişi de üst üste fikrini ve bakış açısını yazınca öyle gibi olmuş.
Bana sorarsan erken verilen ek gıdanın faydadan çok zararı var aynı fikrimde ısrar ediyorum ve erken dönemde tat alıştırması yapmanın iştahına herhangi bir faydası olacağını düşünmüyorum. Ama elbette bu benim fikrim.
Bütün dünya doktorları 'ilk 6 ay sadece anne sütü, su bile yok' derken tat alıştırması yapmayı öneren doktoru da tuhaf bulduğumu söylemeden geçemeyeceğim
En nihayetinde herkesin kendi bebesi, isteyen 4. Ayda geçer ek gıdaya isteyen 6. Ayda, kime ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…