2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canim takilmamak.lazm arkdsn yazm.sekli hos olmams uslup onemli... Tadim isine gelirskde ben ilkinde aynen senn dedgni yaptn hatta 40liyknde dudgna hurma dokundrdm falan gek gorki 3.5yasnda 13.5kilo ablamda on aylikken tadma basladi maas. Onun ki tosun cocuk surekli bisiyler yemek icin cildrrdi ozenrdi bunda benimde niyetim 7. Ay gbi dudaga degdrme yasinda porsiyn tek ogun insallah anne sutu olursa. Anne sutuolmazsa mecbr 6. Ayda tadim yapip 8ayda ogune gecerm diye dusunyrm. Ama suda bi gerck kesnlkle cocugnda bitiyi is on aylik pilav yiyip ayran icen cocuk gordgmde soka grmstm ve bildgn bir tabak yemisti ben hala kizina mama yapcmda icicek diye ugrasrkn benim kizim 2.5 yasndaydi on aylik bebek bi tabk pilavi yedi uzernede bi bardk ayrn icti cok ozendm kizm asla ayrn icmz yogrt yemez pilavida o on aylik bebegn yarisi kadrini yer anca :) napalm bizim kizda citi piti opsn diye avutym kendmi anasina benzemsn:?)
Amann hepsi boş 49 kg ile evlendim 62 iyim şuan daha da aldım gibi Sanki nasıl vercem die düşünüyorum saglıklı olsunlar zayıf olsunlar kızıma zorla tıkıyordum bıraktım artık ne kadar isterse o kadar yesin

İnsallah kuzum ben kendmden cok sennki olsn istyrm gerckten bizde birinzn sukur isi var hamd olsn yetiyrda bize insallah sizinki olursa kndmi olmasda olur ben biraz acikcasi dis gornsede takilcklari dusunuyrm ondan soru sormk icin sorp gonderdiler beni diye dusunuyrm.
Kız dış görüntunun neyi var işi sen yapıcan ya mankenlige gitmedn ya

Guclu bi karakter oldgun icin heybetli bi karktr dusunmustm:))) yani etli butlu uzun hayal etmstm :) gayet citi pitisin maas dogm kilolarda gtmss gayet.o et sularna nere gidiyor merk ettm.:))sifa olsn bebise insallah saka bi yana benim gozumde et suyu et sevenler hep iri olur gbi bi dusunce var nedense
Haha hadi ya demek heybetli uzun boylu:)) 6 kilo fazlalığım var çok takmıyorum bebiş güzel beslensinde kilo bir şekilde gider çıtı pıtı dedin mutlu ettin beni:)) bence sende gayet çıtı pıtısın yani 2 çocuk annesi demem açıkçası.
İnsallah kuzum ben kendmden cok sennki olsn istyrm gerckten bizde birinzn sukur isi var hamd olsn yetiyrda bize insallah sizinki olursa kndmi olmasda olur ben biraz acikcasi dis gornsede takilcklari dusunuyrm ondan soru sormk icin sorp gonderdiler beni diye dusunuyrm.
Çok sağol güzel temennilerin için İkimizinde Allah gönlümüze göre verir inşallah. İyi düşünelim güzel olsun inşalalh. Dıs görüntüyede hiç takma bence belki takım gelenler tek tip diye elenecek adamların neye baktığını bilmiyoruz.

Canim takilmamak.lazm arkdsn yazm.sekli hos olmams uslup onemli... Tadim isine gelirskde ben ilkinde aynen senn dedgni yaptn hatta 40liyknde dudgna hurma dokundrdm falan gek gorki 3.5yasnda 13.5kilo ablamda on aylikken tadma basladi maas. Onun ki tosun cocuk surekli bisiyler yemek icin cildrrdi ozenrdi bunda benimde niyetim 7. Ay gbi dudaga degdrme yasinda porsiyn tek ogun insallah anne sutu olursa. Anne sutuolmazsa mecbr 6. Ayda tadim yapip 8ayda ogune gecerm diye dusunyrm. Ama suda bi gerck kesnlkle cocugnda bitiyi is on aylik pilav yiyip ayran icen cocuk gordgmde soka grmstm ve bildgn bir tabak yemisti ben hala kizina mama yapcmda icicek diye ugrasrkn benim kizim 2.5 yasndaydi on aylik bebek bi tabk pilavi yedi uzernede bi bardk ayrn icti cok ozendm kizm asla ayrn icmz yogrt yemez pilavida o on aylik bebegn yarisi kadrini yer anca :) napalm bizim kizda citi piti opsn diye avutym kendmi anasina benzemsn:?)
Doğru haklisin bende de ise yaramicak büyük ihtimal. Ilk oglum 7.5 yasında 19 kilo ve kilo aldırmak için uğraşmaktan yoruldum.artik cevremde herkes bu cocuk niye zayıf yemek yedirmiyonuz mu diye sorunca sinirim tepeme çıkıyor. Ondan eşimle dedik ikinci olursa ne bulursak ağzına tikicaz diye. Bende sadece anne sütü verip yazı geçirmeyi düşünüyorum Eylül de ek gıdaya başlarım. Ama yazin arada tabi diline degdircem saglikli gıdalardan ant ictim o dile degecek:)))

Kızlar oğlum bugün sünnet oldu ama kabus gibiydi. Bizimki daha iğne yapılmadan sadece bacaklarını sabitledikleri için çıldırdı. Sünnet sırasında da gömülü olduğu için biraz uzun sürdü bi bebek hiç mi yorulup ağlamayı bırakmaz. Kıpkırmızı oldu teriyle gözyaşı birbirine karıştı. En son kaldırırken yattığı yer sırılsıklam olmuştu. Çok üzüldüm neyse ki oldu bitti artık inşallah kolayca iyileşir 😢
o
Oyyy kuzucuk ya. O ağladıkça sen mahvolmuşsundur. Ah annelik ne zor.. geçmiş olsun.

İyi akşamlar hanımlar bizim oğlan üç ayı doldurdu şükür elleri sürekli agzinda emmıyor kemıriyor resmen bide agzı sürekli bişeyler ısıracak gibi ağzına biraz yaklşsam hemen ayzıni açıp ısırmaya çalışıyor arada salya da olmaya başladı muhtemelen dişimiz erken çıkacak kızım da erken çıkarmıştı var mı aranızda böyle erken başlayan
Bahsettikleri ne benzer şeyler var

Doğru haklisin bende de ise yaramicak büyük ihtimal. Ilk oglum 7.5 yasında 19 kilo ve kilo aldırmak için uğraşmaktan yoruldum.artik cevremde herkes bu cocuk niye zayıf yemek yedirmiyonuz mu diye sorunca sinirim tepeme çıkıyor. Ondan eşimle dedik ikinci olursa ne bulursak ağzına tikicaz diye. Bende sadece anne sütü verip yazı geçirmeyi düşünüyorum Eylül de ek gıdaya başlarım. Ama yazin arada tabi diline degdircem saglikli gıdalardan ant ictim o dile degecek:)))
Bedduadr derm zaten allah sana istahsiz cocuk versn. Gercektenden yemeyen cocuk cok zor bizmde yapmadgmz kalmiyor yesin diye ciddi anlmda bendede takinti oldu kilo

Ben tes

Ben tesettrluyum canm mulkatta benim gbi tesettrlu gormedm desemnyeridir ben islami usul tesettrluym . Ondannsebep
Bende tesettürlüyüm canım usulü nasıl bilemedim ama onyuzden olmayacaksa zaten olmasın boşver eşinin işi var şükür. bazen insanlar görüntğye bakıyor bu bir gerçek zaten hakkınızda hayırlısı olsun insallah

Herkesin fikrine saygı duyuyorum sinirlenmenize gerek yok☺️ Ben sadece aynı fikirde olduğum birini görünce sevindim🤗 Yoksa tabiki isteyen su içirir isteyen 4 aylıkken ek gıdaya başlar, sizin bebeğiniz benim için sıkıntı yok birazcık üzülüyorum o kadar😌 Ben de kendi fikrimi belirttim kızdırdığım için üzgünüm😶

Kızlar ben bayadır giremiyorum sıkıntılarımla uğraşıyorum ilk önce hasta olan annelerimiz bebişlerimize şifa versin rabbim sünnet yaptıran annelerimizede hayırlı olsun inşaallah uyku sıkıntısı emme sıkıntısı olan bebişlerimizide rabbim bi an önce düzene koysun ben 1 haftadır boğaz enfeksiyonu geçiriyorum antibiyotik kullandım 2 saat vermeyerek emzirmeye devam et dedi bende kullandım bir gram iyileşme olmadı tekrar acile gittik ve acilde serum taktı taktığı serum alerji yaptı ben kaşınmaya ve kabarmaya başladım sonra heöen çıkardılar onu alerji giderici serum taktıktan sonra akşam 9 da gitmiştik tabırcu ettiler sabah emzirebilirsin dediler bende sütümü sağıyorum ve emzirmesim mamayla vakiti geçiriyoru dünden beri acaba bgün versem bi sorun olurmu başından böyle bişe geçen varmı emzirirken serum aldınızmı veya duydunuzmı kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim

Kızlar ben bayadır giremiyorum sıkıntılarımla uğraşıyorum ilk önce hasta olan annelerimiz bebişlerimize şifa versin rabbim sünnet yaptıran annelerimizede hayırlı olsun inşaallah uyku sıkıntısı emme sıkıntısı olan bebişlerimizide rabbim bi an önce düzene koysun ben 1 haftadır boğaz enfeksiyonu geçiriyorum antibiyotik kullandım 2 saat vermeyerek emzirmeye devam et dedi bende kullandım bir gram iyileşme olmadı tekrar acile gittik ve acilde serum taktı taktığı serum alerji yaptı ben kaşınmaya ve kabarmaya başladım sonra heöen çıkardılar onu alerji giderici serum taktıktan sonra akşam 9 da gitmiştik tabırcu ettiler sabah emzirebilirsin dediler bende sütümü sağıyorum ve emzirmesim mamayla vakiti geçiriyoru dünden beri acaba bgün versem bi sorun olurmu başından böyle bişe geçen varmı emzirirken serum aldınızmı veya duydunuzmı kızlar yardımcı olursanız çok sevinirim
Canım çok çok geçmiş olsun. Emzirirken serum almadım hiç o yüzden bir bilgim yok. İnşallah alan annelerimiz vardır, yardımcı olurlar.

Canım çok çok geçmiş olsun. Emzirirken serum almadım hiç o yüzden bir bilgim yok. İnşallah alan annelerimiz vardır, yardımcı olurlar.
Sağol canım allah razı olsun o kadar zor bi durumki bi andan maske takmaya çalışıyoeum bebeğime tek ben bakıyorum kimsem yok kaldığım yerde yaklaşma illaki oluyor onada geçmeain diye uğraşırken böyle oldu çok üzülüyorum inşaallah bi zarar vermiyorumdur bebeğime

X