2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
4. çocuk haberiyle ben direkt şok olurdum mesela. Umarım yakınlarınızda kalp hastası yoktur. Büyük cesaret. Vallahi hayran kaldım.
Yok ya kim takacak o kadar zaten tüm çocuklarımı hep kendim büyüttüm hicbir zaman bir şeye yardım edenim olmaz o yüzden kalp krizi geçirecek kadar kimsenin umuru olduğumu sanmam aslında zor gibi gorunsede en iyisi de bu galiba kimseye eyvallahım yok gerekirse bakışımla bile sustururum herkes kendi çocuğuna baksın dediğim anda iş biter Allah ın verdiğin e kimseye laf söyletmeme kararı aldım. Ve düşün beşinci bu

Kızlar lekelenmeler kırmızı kana dönmeye başladı doktoru aradım gel hemen dedi yoldayım çok üzülüyorum dua edin bana Allah’ın izniyle bebeğim tutunur inşAllah. 6+1 olduk bugün
İnşallah canım bende birinde sürekli kanamam oldu bende çok kırmızı kırmızı şimdi sekiz yaşında inşallah kanama olan yer bebekten uzaktır sıkıca tutunur sana moralini yuksek tut canım dualarımız seninle hayırlı haber bekliyoruz

Ay rabbim uzun omurler versin
Ben de cok korkuyorum. Tam kesildi diyorum yine geliyor kan stres yapmicam diyorum ama mumkun olmuyor cok. Suan calismiyorum yattigim halde boyle bi iki hafta sonra nolcak diye dusunuyorum simdiden

Kızlar doktorum alttan da baktı kalp atışı alamıyorum kesenin şekilde bozulmuş gibi. birde usg uzmanı baksın oda alamazsa konuşup yarın sabah aç gelirsin kürtaj yaparız dedi. Çok üzülüyorum bu ikinci kürtajım olucak Allahım bir mucize olsun lütfen
İnternette araştırdım ikinci kürtaj riskli bir daha bebek sahibi olamamaya kadar gider diyor. Ev düşük yapmayı mı bekliycem(

Canım olur.mu interneti de çok okumak böyle moral bozuyor. Yavrun inşaallah gitmez ama olursa da iki kürtajla hamilelik zor falan dwğül ben 2 kürtaj oldum kendileri düşmedi diye.ama şimdi tekrar hamileyim. Umutsuzluk yok Rabbim nasib ederse önünde engel yoktur

Canım belki usg uzmanı duyar inşallah iyi düşün iyi olsun nete hiiiiccc bakma yalan yanlış bilgi dolu

Cnm gecmis olsun ins duyulur kalp atisi
Internete bakma Rabbim nasip ederse 3 kurtajdada olur tanidiklarim var moralini bozma dualarmz seninle cnm hayirlisi olsun ins

Ay rabbim uzun omurler versin
Ben de cok korkuyorum. Tam kesildi diyorum yine geliyor kan stres yapmicam diyorum ama mumkun olmuyor cok. Suan calismiyorum yattigim halde boyle bi iki hafta sonra nolcak diye dusunuyorum simdiden
İnşallah allah korur tüm bebişleri dua ediyorum hepimiz için sağlıkla kucağına alsın tüm anneler inşallah

İnşallah usg’de sorun olmadığı anlaşılır güzel haberler alırız sizden

tutkuu85 inşallah bebeğin seninle kalır dualarım seninle allah yardımcın olsun mucize gerçekleşsin güzel haberlerini alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…