2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Eksiksiz yaz canım tekrardan ekleyim gözden kaçmıştır sürekli ekran görüntüsü alıyorum maaşallah kalabalığız da
Beni dee ekleyinn. 29 yasındayım. İstanbul da henüz hastaneme karar vermedim. 18.04.2019 doğum gözüküyor. İlk bebem:) sonraa çin takvimine göre de kızçe olacakmış

Allah bagislasin hosgeldin

Koyu kahveden korkmayin diorlar bnde ayni seyi yasadim progesten fitil ve haftik igneyle durdu cok sukur ikimiz iicnde devami nail olur ins.. Bol bol dinlen buarda duusk kani toz pembe oluor daha onceki gebeligmden biliorm icin rahat olsn

Beni dee ekleyinn. 29 yasındayım. İstanbul da henüz hastaneme karar vermedim. 18.04.2019 doğum gözüküyor. İlk bebem:) sonraa çin takvimine göre de kızçe olacakmış
Hayirli olsn canim istanbuldan sadece 3 kisi fln variz sanirim cok saskinim nasl bukdr az hangi yakadasin buarada

Kotu seyler dusunme canim guzel dusunelim guzel olsun. Ayni igneyi kullaniyormusuz ben de coraspin kullanmiyorum cok sukur ilk hamileligimde sikinti yasamadim. Bende ikisini kullaninca fazla geliyordu
Ins canm temennimiz o yonde rabbime emanetler bn oglumda ikisinide ayni anda kullanmistm hem aspirin hem igne bndaki endisemde bu yuzden zatn.. Sennko hangi genlerde ? Bn tasiciyim iki gende

Ins canm temennimiz o yonde rabbime emanetler bn oglumda ikisinide ayni anda kullanmistm hem aspirin hem igne bndaki endisemde bu yuzden zatn.. Sennko hangi genlerde ? Bn tasiciyim iki gende
Hic bilmiyorumki canim 6tane degere bakilmisti 3 degerde sikinti vardi. Doktor kullanman sart demisti.killaniyoruz bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…