2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Eksiksiz yaz canım tekrardan ekleyim gözden kaçmıştır sürekli ekran görüntüsü alıyorum maaşallah kalabalığız da :anneadayı::KK200:
Beni dee ekleyinn. 29 yasındayım. İstanbul da henüz hastaneme karar vermedim. 18.04.2019 doğum gözüküyor. İlk bebem:) sonraa çin takvimine göre de kızçe olacakmış :anneadayı:

Kızlar hepinize selamlar aslında henüz kendimi tanıtmadım.zırt diye daldım yorumlar yapıyorum. Yarın inşallah dr kontrolüm var. Ankara liyim 39 yaşındayım.bu benim eğer nasip olursa 5. Bebeğim o lacak. 15 ve 12 yaşında iki k kızım 8 yaşında bir oğlum ve 2 yaşında da bir tekne kazıntısı kızım daha var hepsi de isteyerek oldu. Aslında dört yeter diye düşünüyordum fakat son bir yıldır zor günler geçiriyoruz geçecek dedikce geçer gibi olup daha da zorlaşıyor. Bu süreçte bebeğimiz bize çok moral oldu. Ve geçen ay ben bir kaçak yüzünden kimyasal gebelik geçirdim eşim duyduğu zaman sevinçten çok ağladı bunun bize çok iyi geleceğine inandım nedense. Bu ay da baya bir korundukktan sınra ucunu bıraktım yani yumurtlama gününü geçirdim takvim yöntemine göre sonra ucunu bıraktım eğer dedim hamile kalırsam geç döllenme ile olur ve doğururum seve seve kalmazsam da spiral taktireyim sonuç burdayım geç döllenme den de daha geç bir döllenme muhtemelen sat25 haziran 26 temmuz da silik ötesi silik bir çizgi 28 inde hcg29
30 unda hcg 59
3 ünde 309
10 inde 4900
Şeklinde devam etti. Yarın sincan pakize hanım a kontrol e gideceğim. Kan tahlilleri için az önce devlet hastanesinde kan verdim dr usg baktı beş haftalık a yakın kese gördü. Yolk kesesi var mı dedim içerde oluşum görülüyor ama net değil yağlanma dan dolayı dedi bakalım yarın özelde ki usg de ne çıkacak ona göre izniniz olursa bende sizlerle yol arkadaşlığı ederim inşallah
Allah bagislasin hosgeldin :KK200:

Günaydın herkese, ben de salı günü öğrendim hamileliğimi :) pazartesi adet olmam gerekiyordu olmayınca salı günü kan verdim ve 151 çıktı değerim. Çarşamba tekrar kan testi yaptırdım 200’e yükselmiş. Yalnız cuma’dan beri ara ara kahverengi akıntım geliyor. Dün kesildi akıntı diye sevinirken şimdi tekrar birkaç damla koyu kahve kırmızı arası geldi :KK43: çok endişeleniyorum umarım bir sıkıntı yoktur :KK43:
Koyu kahveden korkmayin diorlar bnde ayni seyi yasadim progesten fitil ve haftik igneyle durdu cok sukur ikimiz iicnde devami nail olur ins.. Bol bol dinlen buarda duusk kani toz pembe oluor daha onceki gebeligmden biliorm icin rahat olsn

Beni dee ekleyinn. 29 yasındayım. İstanbul da henüz hastaneme karar vermedim. 18.04.2019 doğum gözüküyor. İlk bebem:) sonraa çin takvimine göre de kızçe olacakmış :anneadayı:
Hayirli olsn canim istanbuldan sadece 3 kisi fln variz sanirim cok saskinim nasl bukdr az :halay: hangi yakadasin buarada

Kotu seyler dusunme canim guzel dusunelim guzel olsun. Ayni igneyi kullaniyormusuz ben de coraspin kullanmiyorum cok sukur ilk hamileligimde sikinti yasamadim. Bende ikisini kullaninca fazla geliyordu
Ins canm temennimiz o yonde rabbime emanetler bn oglumda ikisinide ayni anda kullanmistm hem aspirin hem igne bndaki endisemde bu yuzden zatn.. Sennko hangi genlerde ? Bn tasiciyim iki gende

Ins canm temennimiz o yonde rabbime emanetler bn oglumda ikisinide ayni anda kullanmistm hem aspirin hem igne bndaki endisemde bu yuzden zatn.. Sennko hangi genlerde ? Bn tasiciyim iki gende
Hic bilmiyorumki canim 6tane degere bakilmisti 3 degerde sikinti vardi. Doktor kullanman sart demisti.killaniyoruz bakalim

X