2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Koyu kahveden korkmayin diorlar bnde ayni seyi yasadim progesten fitil ve haftik igneyle durdu cok sukur ikimiz iicnde devami nail olur ins.. Bol bol dinlen buarda duusk kani toz pembe oluor daha onceki gebeligmden biliorm icin rahat olsn
içimi rahatlattınız biraz çok sağolun, sabahtan beri panik halindeyim inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi

Merhabalar 3 ay önce 4- 5 haftalık düşük yaptım ve öğlen kahverengi akşam kırmızı ve çoktu, kirmiziyi gormezsinizg inşallah o zaman sikinti
İnşallah kırmızıya dönmez, bugün tekrar bhcg ölçümü de yaptıramadım yarına kadar bekliyorum artık

Hic bilmiyorumki canim 6tane degere bakilmisti 3 degerde sikinti vardi. Doktor kullanman sart demisti.killaniyoruz bakalim
Bi hemozigot bi heterezigot oluor biri kendisi biri tasiyici bn bi ara bole arastirmakla kafayi bozmustum doktorlar fazla aciklama yapmior maglum

içimi rahatlattınız biraz çok sağolun, sabahtan beri panik halindeyim inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi
Aminnn canimm insaallah sen yinede ihmal etme doktoruna git randevu tarihine varsada recetesiz verilior progestan al basla cogu hamileye verilior o dusugu onluo sanada kesin baslayacaklar

Aminnn canimm insaallah sen yinede ihmal etme doktoruna git randevu tarihine varsada recetesiz verilior progestan al basla cogu hamileye verilior o dusugu onluo sanada kesin baslayacaklar
Yarın öğlen randevum var canım. inşallah kanama tekrarlamaz, yarın öğlene kadar sabretmem gerekiyor artık

Yarinsa sabret tabi canim ins hayirli haberle gelirsn bnide yarin kalp atisi icin cagir bnde duyup gelirim ins hayirlisyla
Ayy hadi inşallah sen de hayırlı haberlerle gel, darısı da başımıza olsun :)
Ama sakin acile falan gitme alt muane edioar bu durumda alttan muane olma sakin
Tanıdık bi doktorun tavsiyesiyle özel hastanede kadın doğumcuya gidiyorum canım, ama söylediğin iyi oldu aklımda bulunsun yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…