2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Nolur 1 tane de İzmirli biri çıksın ya çok Amin

Ben izmirliyim ama İstanbul’da yaşıyorum Bugün medikalparkta muayene oldum izmirde. Çok tatlı bi doktor Zekeriya güner. İzmirde Doğum yapmayı düşünürsem kesinlikle aklımda

Allah yardımcın olsun canm zor gerçekten. Kv ye acil şifalar diliyorum. Hemen iyileşsin ki sen de kendine odaklan. Çok kafayı takmamaya çalış önceliğin kendin ve bebeğin canm.
Kızlar bugün doktora gittim. Dış gebelikten şüphelendi. Ya dış gebelik yada iltihap var dedi Kan verdim sonuç bekliyorum
İnşAllah güzel haberlerle gelirsin. Allah hayırlısını versin.
Ayyy çok sinir oldum ya doktoru verseler saçlarını tek tek koparasın geldi. Düşünmemeye çalış Allah sorsun hesabını inşAllah. Bu sefer aynı şeyleri yaşamazsın güzel düşünelim güzel olsun..

Mrb herkeseee kizlar benim karnimin sag tarafi cok kotu agriyo kasik degil rahim bolgesi de degil yani karin bolgemin sag tarafnda biyer.. acaba ters mi yattim veya bu olabilen bsy mi yasayan oldu mu hic bole bsy

kızlar merhaba, ben de Allah daim ederse inşallah, hamileyim. Sabırsız olup erkenden öğrendim kan testinde. bugün de doktora gittim ama erken olduğu için perşembe tekrar gel dedi. hayırlısı bakalım. Allah isteyen herkese, hayırllsıyla, sağlıkla ve kolaylıkla nasip etsin inşallah <3

Aynen bende de artik oyle oldu o yuzden tercihim erkek doktor

Amin insallah hosgeldin nisan annelerine

Herkese merhabalar,
Ben 2016 nisan annesiyim ve sanırım bir de 2019 nisan annesi olacağım
Çok güzel bir dönemde hamile kaldığınızı belirtmek isterim. Havalar çok ısınmadan bunalmadan bir hamilelik geçiriyorsunjz . Bebek doğup ele avuca gelincede yaz gelmiş oluyor. Biz özellikle tekrar nisan olsun istemiştik. Aksilik olmazsa rabbim tekrar nasip ediyor.
İdrar testim sabah pozitif çıktı.
Bhcg 48. Haftaya kontrole giderim diye düşünüyorum.
Hepimiz sağlıkla alalım yavrularımızı kucaklarımıza. 2016 nisan annelerinde çok şey paylaştık birbirimizle burası da öyle güzel olur umarım

Sizinle çok yakın görünüyor günlerimiz :) İnşallah sağlıklı, huzurlu ve keyifli hamilelikler geçiririz hepimiz. amin :)

İnşallh canm binde bir denk gelir öyle dr oda bana denk geldi o yüzden aynı hastaneye gitmek istemiyorum bile bile lades yapmak gibi geliyor

Hoşgeldin sağlıcakla kucağınıza inşş alın

Sizede hayırlı olsun deneyimli bir nisan annesi olması güzel topicde

Arkadaşlar bende bugün 6+5'de bebeğimin kalp atışını duydum Dr bir sürü kan ve idrar testi istedi. Gebelikte tiroid, şeker filan bakmak lazım dedi. 7 tüp kan verdim. Bir dahaki kontrol 3 hafta sonra. Özel hastanelerde muayeneler+doğumu içeren paketler oluyormuş ama biz hastanede ilgili birimi bulamadık. Siz nasıl yapıyorsunuz her defasında muayene+tahliller bayağı tutacak gibi.

Lusi merhaba
Nick : myqueen
Uşak / Medical park
İlk gebelik
Yaş 29
Tahmini doğum: 2 nisan 2019
Çin takvimi : Erkek

Bende bugün gidicem kalp atışını duymaya İnşallah sorunsuz duyarız hayırlısıyla bu arada hayırlı olsun heyecandan direk konuya girmisim 6+4 bizimde

Hayirli olsun darisi bize insallah o kalp atislarini bizde en yakin zamanda duyariz benimde 6 haftalik yarin icin randevu aldim duyarmiyim acaba kalp atislarini cook heyecanliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…