2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İvet ivet onu da ekleyelim boş olan vardı zaten
Gerçi benim ilki tutmadı inşallah bu da tutmaz eheheh dinimiz amin
Tutarsa evde eşitlik feci sarsılacak galiba.3' e tekevet evet bence de senin tutmasin benim de tutsun amin

Lusi
Nick:brtr16
Bebiş doğum tarihi: 7 Nisan
Hastane: Buca kadın doğum
Yaşım: 26
İlk Bebek olucak :)

@ALEYALEY yanlız değilsin
Oleeeey bizde senle takımız kardişimCok sevindim çok, hayırlı olsun bebişin cnm saglikla gelsin insallah

Bugün gaz aşamasına gelmiş bulunmaktayim.Geleneksel gaz müsabakalarına hepiniz davetlisiniz dostlar.En birinci ben patlatazayim, yehhuuuu kendimi tutmaktan karnım ağrıdı, ikide bir WC ye gidip gök gürültüsüyle kendimi ifşa da ediyorum zaten. Balkona cikamam çamaşırlar zarar görür.Cok zor durumdayim cookHayir o değil de büyüklerin olduğu ortamda tutamazsam diye çok korkuyorum.Sıka sıka kaslarım bozulmuş birazcik

Günaydın. Ben de saat 5’te açıverdim gözleri. Akşama kadar yorgun gezen ben değilmişim gibi...
Bulantım iyice artmaya başladı, öğürdüğümü gören minik 1 yaşında kızım da anlarmış gibi yeni aldığım bulantı bilekliklerini çantamdan alıp getirdi bana teşekkür ettim ve taktım, cidden işe yarıyor

hahahah En azından çıkarabiliyorsun bir şekilde Oğluma hamileyken karnıma nasıl sancılar girerdi. Bir Allah'ın kulu da gaz sancısı o demedi. Ben gaz da çıkaramıyorum öyle içimde kala kaldı. Allah yardımcın olsun, berbatt bir şeyy

Günaydınn. Ya gerçekten mi? Çok merak ediyorum onları. Bende alayım ozaman. Hangisi var sizde?

Merhabalar bende etimesgutta oturuyorum çevremdeki duyduğum şeyler ve yanına refakatçi çıkamaması gibi nedenlerden dolayı maalesef devlet hastanesi düşünmüyorum oradaki muamele de gerçekten hoş olmadığını söylüyorlar ilk dogumumu sincan koru hastanesinde hüseyin pehlivanda yaptım kendisi aynı zamanda başhekim yoğun biri ama işini bilen biri bunda da yine düşünüyorum aynı hastanede birde kudret Hanim varmış ondan da çok memnuniyet var bakalım bayramdan sonra bir bakicam

Benm bütçem malesef el vermiyor çok pahalı özeller ufuk üni var biraz daha uygun geldi ama yinede bi devlet üni hast arıyrm ilk doğumumu cebeci tıpta yaptım refakatçi alıyorlar odalar tekve iki kişilik ama ordada doğuma giren dr beni mahfetti sürekli azar afedersiniz bacaklarıma vuruyordu o an sadece doğurmaya odaklandım bir daha kontrol için bile gitmedim o hastaneye olaki o kadınla karşılaşırım diye diğer tüm özellikleri çok güzel ve herkes çok memnun

Neden şikayetçi olmadınız kötü davranınca daha mı güzel doğruluyormuş koca doktor olmuş şevkate en çok ihtiyaç duyduğumuz zaman kalkıp bu şekile davranıyorsa bence bimer e cimer e yazsaydınız. Sonuç çıkmasa dahi doktor inan daha dikkatli olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…