2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
muttervonmarienkaefer
Allah yardımcın olsun benim durumum nisanliyken çıktı kullandığım bi antibiyotik sebebiyle hastanelik oldum bit gece hastanede kaldım doktor penisilin ve penisilin türevi ilaçları kullanmanın alerjiye sebep olduğunu belirtti gebelikte sadece bu penisilin türevi kullanılabiliyor bu sebepten doktorum kendimi çok iyi korumam gerektigini söyledi eğer hasta olursan sana tedaviyi gözetim altında yapmak zorundayız dedi. İlaç kullansan da kullanmasan da gebelikte hasta olmak çok kotu inşallah herkesin hamileliği sorunsuz keyifli geçer.

Öyle canım cidden. Sana da çok geçmiş olsun. İnşallah hiç bir sorun yaşamayız dediğin gibi.
Bu arada sen megada hangi doktora gidiyorsun canım? Sormuştum daha önce ama cvp verdiysen ben kaçırdım sanırım bir ara baya sayfa ve bildirim birikmişti çok dikkatli bakamadım sayfalara?

Tuba hanım

Kızlar ya annem röntgene girecekti kapıda bekledim oda icinde değil dışındaki kapıda sizce bişey olmuş mudur?

Kızlar bu arada kontrollere kaç günde bir gitmeli ben 11+5 de gitmiştim sonraki randevum ne zaman olmalı ne düşünüyosunuz?
Ikili test yaptiniz galiba ,20-28 haftalik olana kadar ayda 1 ziyaret ,20 haftalik tan 36 haftalik olana kadar2 haftada da bir ,36 haftadan sonra her hafta burda boyle uygulaniyo

Canim arastirdigim kadariyla bebege giden kan akisini ve gebelik proteinini gosteriyormus. Eksik cikmasi da bebekte sendrom riskini gosteriyormus Senin ki bir degerden cok farkedecegini sanmiyorum ama benimkinde baya fark var Cok korkuyorum doktor corasproni kesmisti ondan mi oldu anlamadim ki neden boyle oldu insallah birsey olmaz Esime dun amniyosentez isterlerse napacagiz dedim o da ben yaptirmam istemiyorum dedi. Acikcasi bende istemiyorum ama icimde bu korkuyla 9 ay naparim bilmiyorum hele ki uclu dortlu de sorun cikarsa yikilirim Rabbim yardimcimiz olsun

Canım daha doktora gitmedin ki.. internetten nasıl bir sonuç aldın da bu kadar korkuyorsun kuzum? Dur bakalım doktor ne diyecek? Ayrıca gerçekten bir de bu risk yüzdelerinin ne kadarı tutarlı o istatistiklere bakmak lazım. Gerçekten hiç bir geçeerliliği yok bu testlerin doğru düzgün.. yani ben doktora söylediğimde doktor bile evet yanıltabiliyor dedi. Gerçekten kötü düşünme nolur. Nifty i sanırım daha tutarlı diyorlardı çok korkarsan doktor da olumsuz konuşursa bi onu denetsin cnm olmadı? Sayfada onu yaptıranlar vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…