2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar bu arada muayene ücretleri zamlanmis. Ekim itibari ile.
Hadi ya şansımiza:) Ne kadar olmuş? Cinsiyeti söylemeyen doktorlara ayrı bi sinir oluyorym.Acaba anlamıyorlar da bize mi çaktırmıyorlar :) 12 haftada bile gören doktor görüyor

Kolay gelsin canım hiç üzülüp stres yapma geçen hafta bende dediğin gibi ağrı çektim bide kasık ağrım vardı 3-4 gün sürdü geçti çok şükür.
Seninde öyle olur inşallah bu arada yorma kuzum kendini olduğu kadar olsun

Tşk ederim kuzum. İnşallah dediğin gibi olur :)

Allah gönlüne göre versin canım
İnşallah pozisyonu izin verirde gösterir minik kuzucuk

Kızlar banada öyle dedi doktor plesenta aşağıda dedi 28.haftaya kadar yukarı çıkmazsa norml doğum yapamazsın dedi
Muayene esnasında bugün hemşiresine plesanta arkada mı dedi aşşağıda mı dedi tam olarak anlamadım bende

Hadi ya şansımiza:) Ne kadar olmuş? Cinsiyeti söylemeyen doktorlara ayrı bi sinir oluyorym.Acaba anlamıyorlar da bize mi çaktırmıyorlar :) 12 haftada bile gören doktor görüyor
Canım eşim ödedi de hiç sormadim o da zamlanmis diye. Bence bacak arasında bisi görmüyorlar ama belki ben göremedim diyorlar o yüzden bekliyorlar gibi gelio 16. Haftayi yoksa pipi olup ta görülmemesi imkanı var mi illa ben burdayim der bu kendini gostermio dedikleri bence hep kız ya da bir kaç sefer gidip de söylemiyorsa gece kalıyorsa kız oluyor. Erkek bebekler çok erken belli oluyor. Bence benimki de kız. Şort üstü yatıyordu bende sadece bacağını gördüm ortasını görmedim ama mutlaka doktorun görmesi gerekirdi yani bisi olsa idi. Arkası dönük diildi yani bebisin. Keyfî yerinde yayılmış yatıyor doktorda gostermio dio burda bi arkdsin da bugün sırt üstü yatiomus onun erkek mis varsa görülür Yanı, bizimki cimcime ben hiasediyorum)

Teyzoşları biz bugün kontrelden geldik
2li testimizin kan sonuçları düşük risk çıkmış çok şükür
Darısı bütün arkadaşların başına olsun inşallah
Minik kuzum bugün yüzünü göstermemekte diretti full popo gösterdi
Cinsiyetini 3 letemedik yani
Son 2 kontrolde 1 gün geriden geliyodu,bugün gününden 1 gün ileri çıktı
16.haftada 4lü testi yaptırıp yaptırmamayı bize bıraktı

Hadi bakalim.En azindan detayli gördün fındığı. Darısı benim başıma.Elini ayağını seklini cok merak ediyorum.Haftalardir gormedim.@mybab

Ay ısırmalık totolar:) O haftalarda hep bi dönme merakları var demek ki
Maşallah

Gözün aydın kuzum darısı hepimize inşallah 2 oldu görüyorsunuz bugün de ben göstermiyorum demiş demekki

Ay ısırmalık totolar:) O haftalarda hep bi dönme merakları var demek ki
Maşallah
Hemde nasıl tam ısırmalık
İtalyan çikolatası yiyom bak kıpır kıpır ol annem diye tembih ettim bide bugün,resmen beni dinlemedi toto dönük hareket etti
Galiba kuzum sende yarın güzel haberlerle gelirsin inşallah

Gözün aydın kuzum darısı hepimize inşallah 2 oldu görüyorsunuz bugün de ben göstermiyorum demiş demekki
Sağolasın canım Allah razı olsun darısı bütün arkadaşların başına olsun inşallah
Hee valla tamda öyle oldu bugün
İnşallah sende yarın çook güzel haberlerle gelirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…