2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar.

Hayatımın en kötü gecesini geçirdim. Titreme, inleme, ağrı, kusma ne varsa yaşadım. Heryerim ağrıyor, her yerim. Bademciklerim de öyle. Acile gittim sadece parol kullanabiliyoruz dedi. Ama bu parolla olacak bir şey değil. Ben bir daha yaşamak istemiyorum bu geceyi. Resmen sabahı sabah ettim, ben ölüyorum diye inledim.

Hasta olup hemen düzelen var mı? Başka bir şey veremezler mi?

Serum takmadilar mi takiyorlar zarar vermeyecek olanlari. Bi de kusburnuyla ihlamur tavsiye etmisti vaktiyle benim kadin dogum drum gunde 2 bardagi gecmeyecek sekilde

Valla ben de dün çok halsizdim kendimi çok kötü hissediyordum sonra bir hareketlilik hissettim. Ama sadece ufak kıpırtılar ve sağ tarafımda. Böyle kayma gibi bişi tarif edemiyorum. Ama elimi bastırdım biraz defalarca hissettim. Konuştum baya. Huzurla uyumuşum sonra. Erken diyorlar evet ama o olduğunu düşünmek bile çok güzel :)

Günaydın canım çok geçmiş olsun.
Bende de hafif bir grip durumu var inşallah daha kötü olmaz. Bol bol meyve yedim ve nane limon içmiştim iyi gelmişti. Üşütmemeye bak çorabını patiğini giymeyi unutma.

Parol serum taktılar. Ya bu ağrılar o kadar kötü ki, ben çayla falan geçeceğine inanmıyorum. Çok kötü.
Bademciklerin icn biraz dondurma yiyebilirsin. Aslinda evde yapacak biri varsa bol soganli mercimekli eriste çorbasi ve bol limonlu soganli patates salatasi da iyi gelir. Bunlari yiyip guzel bi terleseniz. Patatesler buz gibi olmasin ama

Bu sabah hissettiğim o kayma gibi olandi. Ben ablasinda dönüyor rahat edemedi derdim. Baya özlemisim o duyguyu. Neredeyse nefes bile almadim iyice hissetmek icin

Canım ben de pazar acile gittim aynı senin gibi parol verip yolladılar. Ama ben de senin gibi gece ağrıdan ağladım resmen. Ve hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadım. Ptesi tekrar gittim fikrim sadece rapor almaktı. Ama kadın doğum doktorum dahiliyeye sevk etti. Eğer şikayetlerimiz burun boğaz ve öksürme gibi şeylerde dahiliyeye gitmek gerekiyormuş. O da kan tahlili istedi. Ben de enfeksiyon çıktı ve iğne verdi. Yani evet çok istemiyorlar ama zorunda kalınca mecbur ilaç veriyorlar. Bence sen de bir uzmana git canım. Bu ara gripler falan enfeksiyonluymuş hep zaten.

Kızlar bu arada kontrollere kaç günde bir gitmeli ben 11+5 de gitmiştim sonraki randevum ne zaman olmalı ne düşünüyosunuz?
Canım ben ikilinin kan sonucunu almak için 13+4te gittim.
Bi sonraki kontrolü 4lü tarama isterseniz 16.haftada gelin dedi doktorumuz,bizde normal kontrol için 16.haftada gidicez
Daha sonrakinide 20.haftada ayrıntılı için
Şeker yüklemesi kaçıncı haftada oluyodu unuttum :)
O şekilde gitmeyi düşünüyoruz

11+5 de gittim bi ay sonra gel dedi ama o hafta gitmem zor 14+5 çok mu erken 16+5 de mi gideyim cinsiyet de kesinleşir ama dayanabilir miyim bilmiyorum

11+5 de gittim bi ay sonra gel dedi ama o hafta gitmem zor 14+5 çok mu erken 16+5 de mi gideyim cinsiyet de kesinleşir ama dayanabilir miyim bilmiyorum
Bencede canım 2 hafta daha ileri tarihe at hem cinsiyet kesinlik kazanmış olur

Hadi ya şansımiza:) Ne kadar olmuş? Cinsiyeti söylemeyen doktorlara ayrı bi sinir oluyorym.Acaba anlamıyorlar da bize mi çaktırmıyorlar :) 12 haftada bile gören doktor görüyor

Merhaba
Biraz alakasız olacak mesajınızla ama gebelik takviminizi 12 haftalık görünce yazmak istedim

Ben de 12+6yım.
Mayıs annelerini takip ediyordum ama sanırım Nisan annelerini takip etmem daha doğru değil mi

Size beklenen doğum tarihini doktorunuz söyledi mi

Ben üç kez gittim doğum tarihi ile ilgili bir şey söylemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…