2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben çok memnundum. İlk gebelik sürecimde normal doğum istediğimi biliyordu ve bana hiç sezeryanın konusunu bile açmadı. Medipolün şuan ki şartlarını bilmiyorum. 2 sene önce doğumun geceye denk gelirse nöbetçi dr yaptırıyordu doğumu. Ben sabah yaptığım için Elif hoca girmişti doğumuma. Gayette ilgiliydi.

Anladım canım. Ben de daha gidemediğim için soramadım da işin kötüsü. İnş üç hafta sonra gitmeyi planlıyorum 16 haftalık olduğunda bakalım o zaman biraz daha netleşir sanırım her şey.

Canım çok stres yapma. Amniyosentez dışında başka testlerde var burda bi arkadaş yaptırdı. 2500 lira civarı sanırım. Kan testi ve %99 sonuç veriyor. Bence bu kadar strese girmektense yaptır için rahatlasın.

Günaydın kızlar çocuklar uyanmış hep. Benimki kreşe gitti bile. Bende miskin miskin oturuyorum. Bisey sormak istedim. Ikidir üçtür bebegin hareketlerini hissediyorum sanki. Aslinda erken ama ablasini da hissetmistim bu haftalarda. Sizde de var mı hisseden

Günaydın güzel hamileler. Dün gece 3.30 da evde miss gibi kolu geliyor bi uyandım patates kizartma kokusu. Ayy nasıl cezbetti, komşular yapmış. Ve bizim evde patates yok, onun yerine alakasızca nar yedim. Sabah işe gider gitmez kantinden patates kızartması aldım da yedim rahatladım. asermek buysa çok enterasan insanın aklından da çıkmıyor eşime dedim ilk işin eve patates almak. Şimdi evde patates var canım çekmiyor

Oh afiyet olsun kuzum aşermek böyle birşey galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…