2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok geçmiş olsun canım aman ihmal etme tedavini
Kızlar banada öyle dedi doktor plesenta aşağıda dedi 28.haftaya kadar yukarı çıkmazsa norml doğum yapamazsın dedi
Ben de bunu anlamıyorum daha bu haftadan doğuma nasıl karar veriyor doktorlar. Bence planlı gitmek onların da isine geliyor yanlış anlamayın beni lütfen. Benim doktorum oğlumda doğuma kadar bilemeyiz doğum şeklini dedi hep. Hatta normal doğumda sancıya dayanamadım sezeryana dönmek istedim. Anestezi verdiler tam o anda doğum ilerlemiş anestezi ile normal doğum yaptım ben
Annem ve yengem başta olmak üzere birçok akrabam 40 dan sonra doğum yaptı valla hepsinin maşallahı var en güzel ve zekiler o bebeler oldu bizde

Hadi gözün aydın canım bence erkek bebiş sen kalbini bozma

Aminn canım

Sağolasın canım Allah razı olsun
Bugünde duyaydık erkek olduğunu iyiydi

Sagol canım güzel söyledin vallaha

Olabilir canım tek bir doktorla kalmam zaten bikaç doktora daha görünürüm 28.haftaya kadar yukarı çıkabilir çıkmz ise sezeryan dedi bi kaç arkadaşıma anlattım çok erken doğum şeklinin konuşulması için neden öyle demiş dediler

Kızlar ikili test kan sonucu değerleri, cut Off değerinin altında olmalı dimi ?

Canım gözün aydın güzel haberlerle geldin 4lüyü yaptıracak mısın?

Gecmis olsun cook ,yaban mersini var kirmizi ,aktarlarda bulursun cayini yap ic cook iyi geliyo,
Tamam canim yarin igneden sonra ugrayacagim aktara. Zaten ihlamur cok tuketme dedi. Nane limon icme dedi tansiyonun zaten dusuk dedi :)
Canım çok geçmiş olsun, bulantı kusma çok yaşadın sen ondan oldu demekki vücut direncin düştü inşallah geçer en kısa zamanda
aynen canim doktor da direkt ona bagladi.. zaten mikrobun icindesin, okullar steril degil veli hasta ogrenciyi yolluyor, benim de bagisiklik dusunce yakalanmisim buyuk ihtimal. Aynen cok sukur bir cozum var ve ben bunu uygulayabiliyorum. Allah beterinden korusun her zaman.
cok tesekkur ederim canim. Ay allah korusun beterin beteri her zaman var canim. Sukrediyorum zaten tespit edilmesi de bir garip oldu benim acimdan. Cunku ben aliskinim sanirim hasta hasta idare etmeye bu kadar kotu boyutta oldugunu dusunmuyordum. Kadin dogumcu sevk etmeseydi hayatta gitmezdim dahiliyeye. Bu arada sen oyle diyince aklima geldi. Ben de de allerji var. Ve ben yana yakila sirada bekliyorum. Omur boyu allerji hapi mi icicem. Aman of pof yapiyordum. Kapida kanserli bir kadinla tanistim. Kemo gorurken antihistamik haplar veriliyormus verilmezse kemonun yan etkileri artiyormus falan ve kadinin bu turevli haplara allerjisi cikmis nasil kizmistim kendime. Dedigin gibi o ilaci alabilmek bile bazen bir nimet.. Rabbim beterinden korusun her zaman.
Sagol canim Allah razi olsun.

Yaa merhaba ben de Elif hanima gitmeyi planliyorum. Hatta iki seferdir randevu aliyorum ama hep oncesinde bir sey oluyor acilen baska doktora gittigim icin kaliyor. Nasil memnunmuydunuz Elif hanimdan? Genelde olumlu yorumlar okudum da. Doguma geliyor mu falan?

Canım Benimde PAPP değeri düşük çıktı. Sınır 0.40 mış benim 0,39 çıktı. Seninde 0,31 sanırım. Benim doktorum biraz paniktir ama bu değer içim hiç panik yapmadı. Sadece 4 lü tarama yapalım birde dedi. Ben de ilk gün kafama takmıştım ama bişey çıkacağını sanmıyorum. Sende sıkma canını.

Bir dahaki gittiğinde iyice kulak ver .bende heyecanlanıyorm ekrana odaklanıyorum doktoru pek dinleyemiyorum eşim dinliyor
Aynı durum bendede oluyo canım plesantayla ilgili bişeyler dedi ama ne dedi işte onu tam anlamadım
Eşim benden fena resmen ekrana yapışcak sandım

Canım gözün aydın güzel haberlerle geldin 4lüyü yaptıracak mısın?
Çok sağol canım Allah razı olsun darısı bütün arkadaşların başına olsun inşallah
Büyük ihtimalle yaptırmıcam canım tamda emin değilim açıkcası strese sokmak istemiyorum kendimi

@_LiteraRy_ canım sen kontrollere izmir medicalparka mı gidiyodun ?

Canim gozun aydin :)
Benim ki de oyle toto gosterme meraklisi sipa.
Masallah kuzuya o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…