2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ay ne kadar guzel bisi bizim burdakiler olsa hayatta vermez sanlisin canim.

Ben her sabah 6 da kalkıyorum eşime kahvaltı ve öğlen yemeği hazırlıyorum kaplara koyup veriyorum. Sonra o yedikten sonda toplayıp geri yatıyorum. O yüzden sonra yataktan çıkamıyorum
Ay canim allah yardimcin olsun. Ben esime hazirlamiyorum valla benim kizi zaten gece surekli uyaniyor. Ogle yemegini de bazen o aksamdan koyuyorum. Napim idare etsn

Bakın kızlar böyle verdi idrar kabını. Evde yapıcam 2 saat sonra yapmam lazım sonra aşağa inip vericem. İlacımda bu

Eklentiler

• FF3C1F87-B66B-4E45-8A0A-9247CB9C1DC5.jpeg
    25,3 KB · Görüntüleme: 55
İnşallah hayırlı güzel haberler alırsın canım içini ferah tut dualarım senin ve diğer bu stresi yaşayan arkadaşlarla

Kızlar selamlar bi süredir takip edemedim cinsiyet öğrenen oldu mu? Doğum takip çizelgesinde yazmıyor ama öğrenen vardır muhakkak. Allah kısmet ederse bende Cumartesi günü öğreneceğim
Bu arada bebeğin hareketlerini hissetmeye başladım şanlıysam eğer günde bir kez hissediyorum özellikle akşam yorgunken koltuğa attığımda kendimi kımıl kımıl ediyor minnak

Kızlar şimdi konuştum doktorla şükürler olsun risk oranım düşükmüş başka bir teste gerek yok dedi umarım hepiniz güzel haberlerle gelirsiniz tüm sonuçlarımız güzel çıkar
İnşallah canım

Cinsiyet tahmini yapılanlar oldu canım Bende 2 gün sonra gitçem inşallah tahmin yapar görürse :) bebişine maşşallah hissettirmeye başlamış kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…