2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Selam bende bi kaç gündür bakamıyordum ikili test yaptırmadım bu hamileliğimde doktorum bana bıraktı ister yaptır ister yaptırma dedi 2 gün önce kızım olacağını öğrendim bir oğluşum vardı birde kızım olacakmış. hamilelik heyecanını yeni yaşamaya başladım

Maşallah canım sağlıkla gelsin inşallah kızın ❤️ Ben daha öğrenemedim, 16.haftada ancak belli olur herhalde :)

Kızlar selamlar bi süredir takip edemedim cinsiyet öğrenen oldu mu? Doğum takip çizelgesinde yazmıyor ama öğrenen vardır muhakkak. Allah kısmet ederse bende Cumartesi günü öğreneceğim :emir_bebek:
Bu arada bebeğin hareketlerini hissetmeye başladım şanlıysam eğer günde bir kez hissediyorum özellikle akşam yorgunken koltuğa attığımda kendimi kımıl kımıl ediyor minnak :KK200:
Canım nasıl hissediyorsun bizde tık yok :KK43:

Kızlar ilacımı içeli 5dk oldu ama ben eve geldiğimden beri temizlik yapıyorum. Nevresim takımını değiştirdim mutfak banyo temizliği. Dün ki ağrılarım yanmalarım kayboldu. Sabah kalktığımda zaten daha iyiydim. Ben bunu dün içtiğim 5 litre suya borçluyum. İhmal etmeyin sakın 2 litre su bile çok az hamile bir kadın için en az 3 litre için. Ve eğer sizde enfeksiyondan şüpheleniyorsanız litrelerce peş peşe su için daha sık idrara çıkartıyor ve temizliyor

Maşallah canım sağlıkla gelsin inşallah kızın ❤️ Ben daha öğrenemedim, 16.haftada ancak belli olur herhalde :)
16 da daha net belli oluyor bizim ki de yan yatıyordu çok uğraştı biraz hareketlenince gördük eşim ve kayınvalideme sonraki kontrole kadar kimseye söylemek yok dedim burdan memlekete kadar tüm sülalemiz öğrenmiş

Kızlar şimdi konuştum doktorla şükürler olsun risk oranım düşükmüş başka bir teste gerek yok dedi :anneadayı: umarım hepiniz güzel haberlerle gelirsiniz tüm sonuçlarımız güzel çıkar:KK200:
Hadi gözün aydın canım bi güzel haberde senden geldi :nazar:
Darısı hepimizin başına :)
Kontrole ne zaman çağırdı :KK200:

Kızlar ilacımı içeli 5dk oldu ama ben eve geldiğimden beri temizlik yapıyorum. Nevresim takımını değiştirdim mutfak banyo temizliği. Dün ki ağrılarım yanmalarım kayboldu. Sabah kalktığımda zaten daha iyiydim. Ben bunu dün içtiğim 5 litre suya borçluyum. İhmal etmeyin sakın 2 litre su bile çok az hamile bir kadın için en az 3 litre için. Ve eğer sizde enfeksiyondan şüpheleniyorsanız litrelerce peş peşe su için daha sık idrara çıkartıyor ve temizliyor
ay çok geçmiş olsun enfeksiyon varsa aman çok dikkatli olun ben ilk hamileliğimde doğuma kadar çektim tam iyi oluyordum tekrar ediyordu aylarca denemediğim birşey kalmadı inşallah iyi olunca tekrarlamaz

Kızlar selamlar bi süredir takip edemedim cinsiyet öğrenen oldu mu? Doğum takip çizelgesinde yazmıyor ama öğrenen vardır muhakkak. Allah kısmet ederse bende Cumartesi günü öğreneceğim :emir_bebek:
Bu arada bebeğin hareketlerini hissetmeye başladım şanlıysam eğer günde bir kez hissediyorum özellikle akşam yorgunken koltuğa attığımda kendimi kımıl kımıl ediyor minnak :KK200:
2 defadır bize erkek diyo canım doktor 3.yü duymayı bekliyorum :KK76:
Canım ilk gebelik mi hareketlerini hissetmeye başlamışsın :nazar:
Bende bu hafta 4-5 gündür hissediyo gibiyim ilk gebelik olduğu için emin olamıyorum :KK200:

Lusi Lusi Cuttingcorners Cuttingcorners gozunuz aydin canim.
Darisi basimiza artik.
mrvtrk mrvtrk rabbim hayirla kucagina almayi nasip etsin insallah.
Ben de bir saat sonra gidicem insallah goruruz cinsiyeti ve iyidir kuzum. Hasta olduğum in kendimi çok kötü hissediyorum maalesef :KK43: inşallah o iyidir.
madambella madambella ben de geçen gün aanki ufak bir dönme harkeeti hissettim gibi geldi hatta aşırı duygulandım ağladım falan. Kime desem gazdır dedi :)) bilemedim. Ama ben hal onu hissettiğime inanıyorum.

Arkadaşlar nifty testinin sonucu geldi. Sorun görünmüyor çok şükür. İnşallah sağlıkla tamamlarız hepimiz hamileliğimizi. Hayatımda hiç bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Allah hiç bir hamileyi korktuğuyla sınamasın.
Amin canım inşallah inşallah
Canım yanlış hatırladıysam kusura bakma 2li testin riskli çıkmıştı o yüzden nift testi yaptırmıştın demi.
Çok mutlu oldum temiz çıkmasına Rabbin hepimizin evlatlarını korusun :dua::nazar:

Bende bu hafta 4-5 gündür hissediyo gibiyim ilk gebelik olduğu için emin olamıyorum :KK200:

ben de geçen gün aanki ufak bir dönme harkeeti hissettim gibi geldi hatta aşırı duygulandım ağladım falan. Kime desem gazdır dedi :)) bilemedim. Ama ben hal onu hissettiğime inanıyorum.

Kızlar ne güzel hareketleri hissetmeye başlamışsınız. Bende arada birşeyler hissediyorum ama emin olamıyorum hiç. İlk gebeliğimde 18. haftamda hissetmiştim :KK68:

ay çok geçmiş olsun enfeksiyon varsa aman çok dikkatli olun ben ilk hamileliğimde doğuma kadar çektim tam iyi oluyordum tekrar ediyordu aylarca denemediğim birşey kalmadı inşallah iyi olunca tekrarlamaz
İnşallah tekrarlanmaz çok kötü birşey gerçekten. İnsanın yaşam tarzını etkiliyor

16 da daha net belli oluyor bizim ki de yan yatıyordu çok uğraştı biraz hareketlenince gördük eşim ve kayınvalideme sonraki kontrole kadar kimseye söylemek yok dedim burdan memlekete kadar tüm sülalemiz öğrenmiş

:KK70: gizli kalmıyor demek ki.

Hadi gözün aydın canım bi güzel haberde senden geldi :nazar:
Darısı hepimizin başına :)
Kontrole ne zaman çağırdı :KK200:
Teşekkürler kuzum hepimiz hep güzel haberler alalım inşallah :KK200: bir dahaki ay görüşürüz dedi ama ben başka doktora gidicem canım bu doktorda iyi ama şuan kendisi süt izninde ve ctesi akşamları bakıcısı olmuyormuş doçent arada kongreleri oluyormuş ve hastane hem doğum parası artı bebek için 400 ile 700 tl bi meblağ aldıklarını ve fiyatların da değişeceğini söylediler bende açıkçası başka bir alternatif buldum oraya gideyim dedim :bicak: koşuyolu medipolde bi doktor buldum inşallah ona devam ederim artık 16. Haftamda gitmeyi düşünüyorum tam 1 ay dolmuş oluyor.

Teşekkürler kuzum hepimiz hep güzel haberler alalım inşallah :KK200: bir dahaki ay görüşürüz dedi ama ben başka doktora gidicem canım bu doktorda iyi ama şuan kendisi süt izninde ve ctesi akşamları bakıcısı olmuyormuş doçent arada kongreleri oluyormuş ve hastane hem doğum parası artı bebek için 400 ile 700 tl bi meblağ aldıklarını ve fiyatların da değişeceğini söylediler bende açıkçası başka bir alternatif buldum oraya gideyim dedim :bicak: koşuyolu medipolde bi doktor buldum inşallah ona devam ederim artık 16. Haftamda gitmeyi düşünüyorum tam 1 ay dolmuş oluyor.
Amin kuzum inşallah inşallah :KK200:
İstanbuldasın heralde canım
Muayene ücretleri ne kadar
İnşallah yeni gidicek olduğun doktor içine siner doğuma kadar devam edersin :anne:

X