2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Allah yar ve yardımcısı olsun minik kalbinin yüzüne baksın Rabbim şifa versin.
İnşallah en kısa zamanda toparlar

Cok sukur kizlarr bebegim cok iyiymis gec dollenme olmus 9+6 aftalik. mayisa denk gelio ama sezryn olacagi icin 26 nisan civari olur dedi. 3 hafta sonra tekrar cagrdi 2 li icin. Tecrubeli kaliteli dr bi baska
Gözün aydın canım
Daha yataktan hiç çıkmadım desem
Cesaret edip yatağımdan çıkarsam gidecem
Ah o yataktan çıkmak yok mu kalk canım git bir an önce de rahat et :)

Cok sukur kizlarr bebegim cok iyiymis gec dollenme olmus 9+6 aftalik. mayisa denk gelio ama sezryn olacagi icin 26 nisan civari olur dedi. 3 hafta sonra tekrar cagrdi 2 li icin. Tecrubeli kaliteli dr bi baska

Oh süper canım. Benimki de geç döllenme normalde 14 haftalık olması gerekiyor ama 12 haftalık. Ama doktorlar ilk gittiğimde fark etmişti. Kese 7 haftalık olması gerekiyordu ama 5 haftalık çıkmıştı hesapladık 23 nisan doğum dediler şimdi öyle devam ediyor. İçini ferah tut bundan sonra. Ben geç döllenmeye mucize bebekler diyorum. Mesala ben tam adet olmadan bir gün evvel hamile kalmışım. O yüzden adetim geçtiğimde yaptığım tüm testler negatifti en son 3 hafta geçikince pozitif çıktı

Gözün aydın canım

Ah o yataktan çıkmak yok mu kalk canım git bir an önce de rahat et :)

Ben her sabah 6 da kalkıyorum eşime kahvaltı ve öğlen yemeği hazırlıyorum kaplara koyup veriyorum. Sonra o yedikten sonda toplayıp geri yatıyorum. O yüzden sonra yataktan çıkamıyorum

Uykun bölününce tabi benimki kahvaltı yapmıyor neyse ki

Eskiden benimkide öyleyleydi. Bende zaten çalışıyordum o yüzden öyle derdim yoktu. Ama işi bıraktım 1 ay oldu. O esnada ne bilim eşime üzülmeye başladım tam öğün yesin istedim kendi kendime kalkmaya başladım. Öğlen yemeğini eskiden akşamdan hazırlardım şimdi sabah kalktığım için ikisini bir yapıyorum. Ama değer ya çünkü her sabah çok neşeli uyanan biri eşim hep böyle keyifli ve keyif veren o kahvaltısını yerken ben yanında oturuyorum 20dk sohbet ediyoruz çok iyi geliyor bana

Günaydın arkadaşlar benimde ikili test sonucum çıkmış yalnız ne hastanenin sitesinde ne de e nabızda görünmüyor hastaneyi aradım öğrendim özel test olduğu için düşmüyormuş bende mailime yollattım, gün içinde doktor beni arayacakmış yorumlamak için hakkımızda hayırlısı olsun inşallh

Ne mutlu sana o zaman canım :) eşimin kahvaltıyla hiç arası yok, hafta sonu bile öğlenle birleşiyor kahvaltımız. Ben de sevmem pek, yapmıyor o yüzden hazırlanıp çıkıyor

Doktorumu aradım kızlar. Bana ilaç ve laboratuvardan idrar tahlili yaptırmam için reçete gönderecek mail üzerinden. Teknolojinin gözünü seveyim taa doktorun yanına gitmek istemiyordum çünkü idrar tahlilini zaten o yapmayacaktı. Çok mutluyum şu an reçeteleri bekliyorum laboratuvar ve eczane evimin karşısında yürüyerek 1dk mesafe bile değil

Oooh iyi olmuş bu

Yaw hakkatten oyle canim cok sagol farkli hesaplamisiz bizde ole olunca adetimden hemen sonraki 2. Gun olmus oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…