2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
BellaCiao canneberge(fransizcasini buldum) varsa meyve suyu olarak satilir ic iyi gelir suyla karistirirsin yariya yariya zararida olmaz ,enfekiyona birebir

Evet canım araştırdım bugün alacam. Normal zamanlarda da için diyorlar enfeksiyonlara karşı önlem almak için eczanede kapsülleri satılıyormuş birde

Çok geçmiş olsun canım. 2 hafta içinde taşınacaksan şu bir kaç gün kalın giyin terlemeye çalış bolbol dinlen çabucak geçsin. Taşınma işi en erken ne zaman olursa daha iyi. Biz anca Şubat gibi taşınacaz 7 aylık hamilr olacam o zaman şimdiden dert oldu kendimi zor taşırken nasıl bu evi toparlayıp yeni evi yerleştircem. Zor işimiz çok zor

Günaydın kuzum son 2 günün
Senin taşınma işi nerden çıktı canım

Günaydın kızlaar
Ne güzel bir pazartesi dimii En başağrılısı en bulantılısından bir güne başlamak harikaa
Günaydın canım evet müthiş bir Pazartesi. Mide bulantısı ve idrar yolu enfeksiyonu ile beraber

İyi düşününce geçer mi acaba
Benim de aşırı akıntım var. İdrar yolu enf. vardı ama geçmedi galiba. Yarın ikilim var. Vajinal bakıp onu da kontrol edicek

İyi düşünüyorum ama geçmiyor. Bebeğim için herşey değer dedikçe hergün yeni birşeyle karşılaşıyorum. Sonumu merak ediyorum cidden

Yakınlarımızda bir ev boşalmış ev sahibiyle sorunlar var demiştim ya bakalım geçme durumumuz var..
Ben orayı kaçırmışım kuzum inşallah hayırlısı olurda gönlüne göre bir ev bulursunuz :)
Ev taşımak mı aman amaaan
Şimdiden kolay gelsin kuzum sana

Ben mersınde buyudum canım.annemler orda yaşıyo hala.uç sene konyada yaşadım ben.konyadan kalın montlarla gıttık mersıne orda mont gıyen bıle yoktu
Konya dayım ben bildiğin kat kat giyinmeye başladık bile.

Oğluma hamile iken içten yanmalı motor gibi üşümezdim şimdi donuyorum resmen

asfarovski canım arkadaşının bebeği nasıl oldu değişiklik var mı durumunda ?
Allah razı olsun canım. Durum iyi değil maalesef. Boğazına delik açmışlar makineye bağlamak için kalıcı olması için. Midesine de beslenme deliği açılmış. Doktorlar komple felç ihtimali yüksek demişler. Allahtan ümit kesilmez ama durum hiç olumlu değil canım. Kuzu 1 aydır yoğun bakımda resmen

İnşallah Rabbim şifasını verir canım, ailesi ne durumdadır kimbilir.. Çok zor, en kısa zamanda düzelir inşallah.

Canim Allah buyuk merak etmeyin. Insallah iyi olur.. trakeostami solunumunu kendi yapmaya baslayinca kapatilabilen bir sey. Benim yegenim 5,5 ay kaldi yogun bakimda. Allahtan umit kesilmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…