2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Yani gec dollenme dese rahatlicaktm bisi demedi iste. Seninki gec dollenmeydi sanirim o zamn

BellaCiao canneberge(fransizcasini buldum) varsa meyve suyu olarak satilir ic iyi gelir suyla karistirirsin yariya yariya zararida olmaz ,enfekiyona birebir

Canım battaniye çok güzel çok tatlı görünüyo :)
Miniğini sıcacık sarıp sarmaladığın günlerde kullan canım
Amin canim insallah

2 defadır bana erkek diyo doktor canım,senin belli oldu mu ? :)
Canim normalde cinsiyet icin persembe gunu gidecektik ama cok feci gribe yakalandim. Dun acil gittik acilde ki doktor ilac veremedi haliyle bir gunluk rapor verdi ama kadin doguma git o kadin dogumla alakali bir sebepten bir hafta rapor verir dedi. Benim o kadar uzun yetkim yok dedi. Bgn o yuzden kadin doguma gidicez buyuk ihtimal :). Belki soyler doktor cinsiyeti

Canim benim de dis etlerim ve burnum kaniyor ara ara evet maalesef normal. Hatta bu ara disimde agriyor biraz. Tam bir curuk elmayim bu ara
Onu da geçen gördüm canım florlu diş macunuyla fırçalamak lazımmış. Hepimiz çürük elma gibiyiz takılacak bir durum yok :) Hamişlikten hep

Kizlar ben pert durumdayim feci grip olmusum burnum tikali bogazim sis dk basi hapsuruyorum oksuruyorum bacaklarimin kollarimin dermani yok ve bugun raporumu yeniletmem icin sabah doktora gitmem lazim kabus gibi geliyor hersey Birde ustune iki hafta icinde tasinma isimiz var aglicam sinirden

Çok haklısın canım bide hastası yoğun olan bi doktorsa onunda etkisi vardır.

Tamamen geçmedi ama ilk günlere bakarak devamlı değil en azından o bile bi nevi rahatlattı
Seninde geçer yakında tamamen olmasa bile eskiye bakarak biraz rahatlarsın

Çok geçmiş olsun canım muayenende güzel geçer inşallah :)
Pozisyonuda uygun olur cinsiyet gösterirse ohh miss olur üstüne

Aynı durumdayız şuan hem grip halsizlik hem taşınma işi var 2 hafta içinde bizimde.. bugün netleşecek herşey.
Raporunu yeniletmeye gitmişken griptende bahset canım durum çok kötüyse. Allah şifa versin inşallah herkese. Tam kötü havalar

Günaydın kızlar herkesin güzel haberler alıcağı bir hafta olsun
Günaydın canım musmutlu haberli bir hafta olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…