2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Doktorumu aradım kızlar. Bana ilaç ve laboratuvardan idrar tahlili yaptırmam için reçete gönderecek mail üzerinden. Teknolojinin gözünü seveyim taa doktorun yanına gitmek istemiyordum çünkü idrar tahlilini zaten o yapmayacaktı. Çok mutluyum şu an reçeteleri bekliyorum laboratuvar ve eczane evimin karşısında yürüyerek 1dk mesafe bile değil :dondurma:
Ay ne kadar guzel bisi bizim burdakiler olsa hayatta vermez sanlisin canim.

Ben her sabah 6 da kalkıyorum eşime kahvaltı ve öğlen yemeği hazırlıyorum kaplara koyup veriyorum. Sonra o yedikten sonda toplayıp geri yatıyorum. O yüzden sonra yataktan çıkamıyorum :KK12:
Ay canim allah yardimcin olsun. Ben esime hazirlamiyorum valla benim kizi zaten gece surekli uyaniyor. Ogle yemegini de bazen o aksamdan koyuyorum. Napim idare etsn

Bakın kızlar böyle verdi idrar kabını. Evde yapıcam 2 saat sonra yapmam lazım sonra aşağa inip vericem. İlacımda bu :halay:

Eklentiler

• FF3C1F87-B66B-4E45-8A0A-9247CB9C1DC5.jpeg
    FF3C1F87-B66B-4E45-8A0A-9247CB9C1DC5.jpeg
    25,3 KB · Görüntüleme: 55
Günaydın arkadaşlar :KK200: benimde ikili test sonucum çıkmış yalnız ne hastanenin sitesinde ne de e nabızda görünmüyor hastaneyi aradım öğrendim özel test olduğu için düşmüyormuş:bicak: bende mailime yollattım, gün içinde doktor beni arayacakmış yorumlamak için hakkımızda hayırlısı olsun inşallh :KK200:
İnşallah hayırlı güzel haberler alırsın canım içini ferah tut dualarım senin ve diğer bu stresi yaşayan arkadaşlarla :dua::KK200:

Kızlar selamlar bi süredir takip edemedim cinsiyet öğrenen oldu mu? Doğum takip çizelgesinde yazmıyor ama öğrenen vardır muhakkak. Allah kısmet ederse bende Cumartesi günü öğreneceğim :emir_bebek:
Bu arada bebeğin hareketlerini hissetmeye başladım şanlıysam eğer günde bir kez hissediyorum özellikle akşam yorgunken koltuğa attığımda kendimi kımıl kımıl ediyor minnak :KK200:

Kızlar şimdi konuştum doktorla şükürler olsun risk oranım düşükmüş başka bir teste gerek yok dedi :anneadayı: umarım hepiniz güzel haberlerle gelirsiniz tüm sonuçlarımız güzel çıkar:KK200:
İnşallah canım❤️❤️

Kızlar selamlar bi süredir takip edemedim cinsiyet öğrenen oldu mu? Doğum takip çizelgesinde yazmıyor ama öğrenen vardır muhakkak. Allah kısmet ederse bende Cumartesi günü öğreneceğim :emir_bebek:
Bu arada bebeğin hareketlerini hissetmeye başladım şanlıysam eğer günde bir kez hissediyorum özellikle akşam yorgunken koltuğa attığımda kendimi kımıl kımıl ediyor minnak :KK200:
Cinsiyet tahmini yapılanlar oldu canım❤️ Bende 2 gün sonra gitçem inşallah tahmin yapar görürse :) bebişine maşşallah hissettirmeye başlamış kendini:nazar:

X