2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ben ilk öğrendiğimde sürpriz yapmak aklıma bile gelmemişti içimde kaldı resmen. Cinsiyet için ufak birşeyler planlıyorum o yüzden ama bulamadım :) Aklıma fikir gelirse bende paylaşırım kuzum

Ben ilk öğrendiğimde hamileliğimi direkt telefonda söylemiştim. Çok heycanlıyım hiç bekleyemem :dondurma:

Bende idrar testini gözüne dayayıp bu gerçek mi diye ağlamıştım:-)
Sen yine kocana ağlamışsın ben aile hekimine ağladım hıçkıra hıçkıra 2. Kan testinden sonra gerçekten mi yükselmiş mi değer diye :KK70: adam kolonyayla sakinleştirmeye çalıştı beni:p

Sen yine kocana ağlamışsın ben aile hekimine ağladım hıçkıra hıçkıra 2. Kan testinden sonra gerçekten mi yükselmiş mi değer diye :KK70: adam kolonyayla sakinleştirmeye çalıştı beni:p
ay güldürdün beni:KK70:Bunlar hep hatıra kalıcak bize ya ben bugün çok duygusalım durup durup ağlayasım geliyo:KK1:

Hayırlı akşamlar kızlar :KK200:
Randevumuz 13.20'deydi, 14.35'te aldılar. Kardeşim de bizimle geldi, cinsiyeti belli olursa doktor ona söyleyecekti. O da bize cinsiyet partisi hazırlayacaktı, yani cinsiyeti bize sürpriz olacaktı, görmüşsünüzdür :)
Tabii bizim sincap biraz zor görünüyor annesinin şişman olması hasebiyle :)
Geçen sefer secde halindeydi, bu sefer baktık rüku pozisyonuna gelmiş :)) Baya güldük doktorla, çok mübarek olacak bizimki diye :)
Ense ölçümü yapıldı, çok şükür 1.1 çıktı. Sonra kan verdim, o da salı günü belli olacakmış. Kilodan dolayı risk çıkabilir ama hayırlısı Rabbim sağlık sıhhat versin hepimize inşallah.

Dört hafta sonra dörtlü tarama yapılacakmış. Folik asiti bıraktım. Yarından itibaren demir ilacı, vitamin, coraspin ve haftada bir proluton kullanmaya devam edicem.
İşte böyle, hepinize sevgiler, sağlıklı bebekler diliyorum :anneadayı::KK200:

Cok sevindim senin adina canimm :KK200:
Ense kalinliginin guzel cikmasina da cok sevindim Allahim insallah saglikla kucagins slmayi da nasip eder insallah bizimde ense olcumlerimiz guzel cikar bu konuda cok buyuk korkularim var Rabbim hayirlisini versin :eek: Hep guzel haberler alirsin insallah :KK68:

ay güldürdün beni:KK70:Bunlar hep hatıra kalıcak bize ya ben bugün çok duygusalım durup durup ağlayasım geliyo:KK1:
Eşim bana bi markanın anneler günü reklamını izletti komik bişey aslında ama bi başladım ağlamaya :KK70: bi taraftan da meyve yiyorum ama hem ağladım hem yedim ağlarken arada komikmiş aslında diye gülüyorum sonra tekrar başlıyorum ne yapacağını şaşırdı o da gül diye açtım diyor kıyamam :KK53:

Eşim bana bi markanın anneler günü reklamını izletti komik bişey aslında ama bi başladım ağlamaya :KK70: bi taraftan da meyve yiyorum ama hem ağladım hem yedim ağlarken arada komikmiş aslında diye gülüyorum sonra tekrar başlıyorum ne yapacağını şaşırdı o da gül diye açtım diyor kıyamam :KK53:
Ah bu hormonlar :KK70:Ama böyle çok tatlıyız bence:-)

Cok sevindim senin adina canimm :KK200:
Ense kalinliginin guzel cikmasina da cok sevindim Allahim insallah saglikla kucagins slmayi da nasip eder insallah bizimde ense olcumlerimiz guzel cikar bu konuda cok buyuk korkularim var Rabbim hayirlisini versin :eek: Hep guzel haberler alirsin insallah :KK68:

İnşallah canım benim, gönlünü ferah tut, ben de buradaki sonuçları okuyup imrenirdim. İnsan kendisi söz konusu olunca nedense önce olumsuz düşünüyor ama sen güzel düşün. Rabbim'e çok şükür bugün kendini baya bi gösterdi, babası teyzesi hayran hayran izlediler ♥️ Üç haftayı diken üzerinde geçirdim ama bugün bebeğimin keyfi gayet yerindeydi. "Amaan anne sen kendi halini düşün benim bi elim yağda bi elim balda" der gibiydi :)) O yüzden bundan sonrasında inşallah daha rahat olucam, bugünlerin tadını çıkarmaya çalışıcam sen de öyle yap canım :anneadayı::anne::KK200:

Randevumuz 13.20'deydi, 14.35'te aldılar. Kardeşim de bizimle geldi, cinsiyeti belli olursa doktor ona söyleyecekti. O da bize cinsiyet partisi hazırlayacaktı, yani cinsiyeti bize sürpriz olacaktı, görmüşsünüzdür :)
Geçen sefer secde halindeydi, bu sefer baktık rüku pozisyonuna gelmiş :)) Baya güldük doktorla, çok mübarek olacak bizimki diye :)
Ense ölçümü yapıldı, çok şükür 1.1 çıktı. Sonra kan verdim, o da salı günü belli olacakmış. Kilodan dolayı risk çıkabilir ama hayırlısı Rabbim sağlık sıhhat versin hepimize inşallah.

Dört hafta sonra dörtlü tarama yapılacakmış. Folik asiti bıraktım. Yarından itibaren demir ilacı, vitamin, coraspin ve haftada bir proluton kullanmaya devam edicem.
Canım ense kalınlığı çok güzel çıkmış gözün aydın:KK200: tok karnına kıyaferlerle ölçtüler bide değil mi? Kıza dedim bu şekilde sağlıklı bir ölçüm değil ki bu.. sabah aç karnına kıyafetsiz tartılır en az 2 3 kg oynuyor:bicak:

Bende eşime cinsiyeti süpriz yapmak istiyorum ama düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum ne yapacağımı.
Fikirleri olan varsa memnuniyetle dinlerim:KK53:
Erkekse eğer bi kutunun içine araba koyabilirsin canım ya da papyon kızsa da bebek olabilir :KK200: açarkende videoya çekersin

Kızlar isim düşündünüz mü her iki olasılık içinde soruyorum kız- erkek ?
Sevdiğiniz beğendiğiniz isimler neler?
Birbirimize fikir olur :KK200:

Önce ben yazayım;
Erkek: Ozan, Boran
Kız: Melisa, Ece, Nisan

Oğluşumun adı "...han " şeklinde biraz uygun olsun birbirine istiyorum :halay:

Biz iki isimli, kız olursa Alin Ezra, erkek olursa ?.... Ezra olarak karar verdik. Erkeğin ilk ismini henüz seçemedim ama :) A ile başlasın istiyorum, benim ve oğlumun baş harfi A çünkü...:KK200:

Ense kalınlığı ölçümüne çok mutlu oldum, gözün aydın diyeyim:nazar: İnşallah kan sonucunda güzel gelecek :KK200:
Ben ilk öğrendiğimde sürpriz yapmak aklıma bile gelmemişti içimde kaldı resmen. Cinsiyet için ufak birşeyler planlıyorum o yüzden ama bulamadım :) Aklıma fikir gelirse bende paylaşırım kuzum

Cinsiyet balonları var, kişiye özel balonun içini kıza ya da erkeğe göre hazırlıyorlar ve patlatıldığında içinden çıkanlar ya kız ya erkek olduğunu gösteriyor.:KK28:

Kızlar arkadaşımla mesajlaşıyorduk kötü olduğumu biliyor yatıyorum vs dedim sonra sana gelicem bi ara dedi:110: bende canım şuan çok kötüyüm inşallh iyileşince görüşelim dedim ayıp mı oldu ya? Ama yalan da değil ki o mu düşüncesizlik etti ben mi bilmiyorum:işsiz:

Erkekse eğer bi kutunun içine araba koyabilirsin canım ya da papyon kızsa da bebek olabilir :KK200: açarkende videoya çekersin
Bu da mantıklı canım olabilir, aklımın bir köşesine yazdım:KK200:

Cinsiyet balonları var, kişiye özel balonun içini kıza ya da erkeğe göre hazırlıyorlar ve patlatıldığında içinden çıkanlar ya kız ya erkek olduğunu gösteriyor.:KK28:
Biliyorum canım onları ama daha değişik olsun istiyorum. Kararsızım gerçi düşünüyorum dünden beri:KK53:

Kızlar arkadaşımla mesajlaşıyorduk kötü olduğumu biliyor yatıyorum vs dedim sonra sana gelicem bi ara dedi:110: bende canım şuan çok kötüyüm inşallh iyileşince görüşelim dedim ayıp mı oldu ya? Ama yalan da değil ki o mu düşüncesizlik etti ben mi bilmiyorum:işsiz:
Bence hiç ayıp olmamış. Yakın arkadaşınsa dert etmez zaten:KK16:

Anlayışla karşılaması gerekiyor bence canım, şu an kendini ve bebeğini düşünmek zorundasın :)

Ay ne ayıp olacak onun dememesi lazımdı.

Kaç çıktı, benim bir keresinde 0.89 çıkmıştı.
Doktor ne olur olmaz

Kaç çıktı.?
İlk amelîyatimda yapılan testte 0.89 du.
Endokrine gönderdiler hiç bir sorun çıkmamıştı bende T3 T4 Crp TSH.

Benim 0.01 çıktı. Endokrine yolladı Cuma günü randevum var insallah bişey çıkmaz.

X