2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çocuk her yaşta çocuk işte onlarda haklı aslında oyun oynamak istiyolar ilgi bekliyolar ama şuan annenin kendine mecali yok ufaklık
Biliyo mu canım kardeşi olcağını

Yaptır kuzu ihmale getirme
Arada bende yapıyom sirkeyi

Geçmiş olsun canım, bende çok öksürük oluyo öksurmekten konusamayacak duruma geliyorum, göğüs hastalıkları doktorum singulair kullanabilirsin hiçbir zararı yok dedi zaten öksürük kasiklarimda ağrıya batmaya neden oluyor karnım aciyo, mecbur ilacı kullanicam, başka çarem yok. İki doktor da gebelikte kullanabilirsin dedi, ben zorladim ama olacak gibi değil, oksururken bebeğe bişey olur diye tedirginim ve daha kötü olmadan öksürüğün gitmesi lazım,nefes alamıyorum düzgün. Ay ne zor ya, Allah evlatlarımızı korusun

Yok canım vermediler. İkili test için gittiğimde kan tahliline göre ihtiyaç duyulursa verilir diye yorum yaptılar sadece :)
Tamam canım verirlerse haber ver haberimiz olsun
Canım özel olcak ama seninde tüp bebek ilişki hakkında bişey dediler mi yakın zamanda hiç sordun mu

Çok zor çok. Allah yardimcin olsun
Bende de hapsurma ya da burun tıkanıklığı çok oluyor. Benim burnum tikaliysa uyuyamam ki. Sabah da gözler şiş uykusuz ise gitmek zulüm oluyor. Burnuma taktigim plastik biraz nefes almamı kolaylaştırdı. Burun deliklerim asiri küçük. Bir de alerjiden burnun içindeki etler şişiyor, bu da yaşam kalitesini bozuyor. Rabbim yardimcimiz olsun. Bebegimiz için buna da katlanırız, yeter ki onlar sağlıklı olsun.

Selam kızlar iyi akşamlar bu aralar bulantıdan kafamı kaldıramaz oldum inanın 10 gündür felaket şekilde halsizlik bulantı bide burnum tıkanıyor nefes alamıyorum hareketin azaldı sürekli yatar oldum ne kadar sürecek bu durum acaba ayın 5 inde doktor kontrolüne kadar bakalım geçecek mi.....

İnşallah geçer canım en kısa zamanda bu belirtiler.

Amin inşallah, ilaç kullanmak zorunda kalmak moralini bozdu biraz, zararsızdır olsa insan tedirgin oluyor,doktor kullan dese de zor geliyor Allah şifa versin hamile olup hasta olanlara

Amin inşallah, ilaç kullanmak zorunda kalmak moralini bozdu biraz, zararsızdır olsa insan tedirgin oluyor,doktor kullan dese de zor geliyor Allah şifa versin hamile olup hasta olanlara
Amin canım. Benim de kan tahlilinde bi kac deger yüksek çıktı. Doktorum gastroeterolojiye sevk etti. O doktor da safra kesemde sorun olduğunu düşünüyor tahlilleri yaptı sonuç bekliyoruz. Bu yandan da değerlerin düşmesi gebelik boyunca da yükselmemesi gerek dedi. İlaç verdi, ilacı kullanmak istemiyorum ama kullanmam da gerekiyor. Üzülüyorum rabbim biz hamişlerin yardımcısı olsun.

Geçmiş olsun canim allah şifa versin.

Ben saglik ocagna 6. Haftamda bildirmistim yani tahlil yaptirdim da o yuzden ogrenmis oldular. Asiyi da ilk gebeligimden tamamliyordum son 1 kalmisti 5. Aymda yaptirdim mi ohh miss bi daha asi masi yok bana
Size de tavsiyem siz de tamamlayin asinizi

Iyi yapiyon canim bazi bunyeler oyle malesef cok hassas bir de ben acik tenliyim. Koyu tenliler bol bol yaglanin en aza indirgeyin

Canım Allah yardımcımız olsun. Ben de akşamları sürekli çıkarıyorum gün içinde çok halsizim arada serum alıyorum işte zorlanıyorum valla. Ayarlayabilirsem ara ara rapor izin bişilerle bu süreci atlatmaya çalışıyorum.
Su içebiliyor musunuz? Benim günde 1 lt nin bile altına düştü sürekli çıkarınca da bebeği en çok susuz bırakmaktan korkuyorum. 8. Haftadayım

Tetanoz canım 20. Haftada yapılıyor
Sağol cnm geçen sene olmuştum ama bakim yapalım derse ebe yaptırırım. Benim de eliza testim pozitif çıkmış . Ona canım sıkıldı. Başka yerde tekrarladım. Negatif . Ama dr içime kurt düşürdü. İlla avidide testi istedi. Bakalım on güne çıkacak. Böyle bişey başına gelen var mı. Avidida yüksel çıkarsa sorun olmazmış ama düşük çıkarsa bebekte sakatlık olabilmiş

Benim doktorum tetanoz aşısına gerek yok dedi. Sonuçta paslı aletlerin olduğu bir ortamda doğum yapmayacaksın dedi ama bilemedim.
Bir de tek doz yapılmıyor mu bu? Neden 5 doz anlamadım. Bilen var mı?
Ya sizin kararınız doktorunuza güveniyorsanız yaptırmayın, ama mini minnacık bir risk dahi olsa aşı yaptırmaktan ölmem diyip tabi ki yaptırcam. Ki sadece doğum değil ki tetanoz ciddi bir rahatsızlık hatta ölümcül. Kesikten yaralanmaktan metalden geçebiliyor hele hiç aşı yoksa önemli yani. 2 doz yapılıyor hamilelikte sonrasında dozlar tekrarlanıyor senede birdi galiba.

O konuları hiç bilmiyorum canım en doğrusunu doktorun bilir test sonuçları gelince belli olur sanırım. İnşallah temiz sonuç alırsın kötü düşünme hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…