2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Oyy kıyamam kuzucuğa şimdi nasıl canım biraz daha iyi mi kreş ortamından falan bulaşmıştır,geçmiş olsun canım

Aminnnn inşallah canım.
Çok geçmiş olsun hemen atlatır inşallah minnoş. Çocuklar hasta olmasın ya bıcır bıcır olmak yakışıyor onlara :) Allah şifa versin hemen iyileşsin

Teşekkür ederim. İnşallah basit bir soğuk algınlığıdır ama onda ateş bu kadar zor düşmez ki. Kesin kanında mikrop var gene ((
Öyle düşünme okula başladı şimdi herkes hasta onlardan kapmıştır, yeğenim de geçen hafta hasta oldu o da öyle ateşi yükseldi falan soğuk algınlığıymış, atlatır çabucak :)

Oyy kıyamam kuzucuğa şimdi nasıl canım biraz daha iyi mi kreş ortamından falan bulaşmıştır,geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim.
Ateşi çıkmadı tekrar ama çıkar gene. Kreşten mi neyden bilmem ama. Bir aydır hep hasta kanında mikrop çıkmıştı 10 gün önce kesin gene öyle bişey çıkacak yoksa ateşi bu kadar zor düşmezdi

Canım çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede atlatır

Aminnnn inşallah canım.

Çok geçmiş olsun hemen atlatır inşallah minnoş. Çocuklar hasta olmasın ya bıcır bıcır olmak yakışıyor onlara :) Allah şifa versin hemen iyileşsin
Teşekkür ederim
Evet yaa onlar hasta olmasın. Konuşsun başımı şişirsin razıyım ben.

Günaydın güzel anneler

Karbonatla ve idrarla yapılan cinsiyet testi varmış hiç deneyeniniz oldu mu acaba? İlk idrarla olduğu için bugunu kaçırdım yarın sabah yapmayı düşünüyorum. 2 yemek kaşığı karbonatı bi bardağa koyuyoruz sonra ilk idrarımızı da üstüne ilave ediyoruz köpürürse erkek, tepki vermezse kız oluyormuş

Hatta youtube da yabancılar dahi video yüklemiş merak ettim şimdiden

Öyle düşünme okula başladı şimdi herkes hasta onlardan kapmıştır, yeğenim de geçen hafta hasta oldu o da öyle ateşi yükseldi falan soğuk algınlığıymış, atlatır çabucak :)
Ama 10 gün öncede kanında enfeksiyon çıktı. Doktor ikinci kontrolde kanına bakmadı tekrar. Tecrübesine göre gerek yokmuş al sana tecrübe işte. Zaten hiç sevmemiştim o Doktoru. Bugün herkesin sevdiği önerdiği doktora sıra aldım devlet hastanesinde ama onunda çocuğu hastalanmış acildelermiş ve randevular iptal edilmiş başka bir doktora gittik. Özeldeki doktordan daha iyiydi ama bakalım sonuç ne olacak.

Canım çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede atlatır
Teşekkür ederim . Umarım hemencik iyi olur.

Deneme bence :))) karbonatla gebelik testi denemiştim bende yanlış çıkıyor

Yeğenimin kanında mikrop olduğunu da hayat hastanesindeki doktor söylemişti, sürekli hasta olan çocuk onun ilaç tedavisiyle uzun süre hasta olmadı abimler çok sevmişti aynı doktor duruyor mu bilmiyorum da sonuçlardan haberdar et bizi de, inşallah basit bir soğuk algınlığıdır :)

Deneme bence :))) karbonatla gebelik testi denemiştim bende yanlış çıkıyor
Bende çıkmıştı biliyor musun ama ben ciddiye almamıştım bana öyle geliyordur demiştim. Bence cinsiyeti öğrenene kadar bize her yol mübah allah ne verdiyse çin takvimi, yüzük , karbonat

Canım, Cinsiyet için değil gebelik testi için idrara karbonat dökülüyor, köpürürse hamile diyorlar.
Kesinlikle doğru değil.
İdrar icindeki asit oranı ile ilgili köpürme nedeni.
Hamilelikle de ilgisi yok.
Cinsiyette idrardan belli olmaz.

Bende senin gibi biliyordum canım ama youtube da videolar gördüm köpüren ve köpürmeyen tüm batıl şeyleri deneyip istatik tutmak istiyorum

Hayat hastanesindeki bütün çocuk doktorları gitmiş Canım. Yeni bi adam gelmiş hiç sevmedik.
Gürol hocaya götürüyorduk gitmiş. Mustafa bey vardı çok iyidi oda. Oda gitmiş özel muayenehane açıyormuş ama henüz açmadı. Kızım daha yaşına girmemişti ve çiş yapamıyordu, daha Mustafa beye bu sıkıntıyı söylemeden adam farketmişti. Meğer vajinal yapışıklık varmış ve ondan yapamıyormuş verdiği krem sayesinde düzelmişti.

Bende senin gibi biliyordum canım ama youtube da videolar gördüm köpüren ve köpürmeyen tüm batıl şeyleri deneyip istatik tutmak istiyorum
Hamile olmayan bı kadın sabah ilk idrarı ile karbonat testi yapsın, köpürür nedeni asitik oranı artıyor idrarda tüm gece haznede kaldığı için :):):)
Ben çok denedim.
Cinsiyetle idrar belli olmaz ki, betahcg çıkar idrarda da çünkü hormon vücuda dağılıyor.
Cinsiyet bebeğe has.
Ya limon var, dış macucu var, çamaşır suyu var. Nerden bulmuşlar bunları dimi :):):)

Kötü olmuş o zaman, benim söylediğim de onlardan biridir öyleyse. devlet hastanesi de iyiydi şimdi nasıl bilmiyorum da. Şu an yaşadığım şehirde mecbur kalmadıkça kimse gitmiyor devlet hastanesine. Özel de yok burada hep ilçelerinde özel hastaneler. Orada gözümüz kapalı gidiyorduk devlete çoğu doktora gayet ilgiliydi hepsi.

Kızlar selam, benim bir sorunum var iki gündür boğaz ağrım var bugün biraz daha halsizleştim gribe doğru yol alıyor gibiyim sağ bademcik tamamen şiş ne yapsam ne etsem bu aylarda ateş cok tehlikeliymis korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…