2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende 24 kilo almıştım 6 kilosunu hala verememistim.ya her gebelik farklı ilk bebegimde canım hiç birşey istemiyordu ilk aylarda bunda sürekli yemek istiyorum.ve bugün mide bulantıları iyice artmaya başladı
Bende ilk hamilelikte doymak bilmiyordum canim 6 haftadasin galiba 12 . Haftaya kadar gecer insallah

Geç değil canım sende 12.haftanın içindesin yanlış hatırlamıyosam :)
D vitamini verdiler mi canım
Başka vitamin falan
Yok canım vermediler. İkili test için gittiğimde kan tahliline göre ihtiyaç duyulursa verilir diye yorum yaptılar sadece :)

bu arada moral bozmak gibi olmasın ben oğlumda 9 ay boyunca bulantı çekip kusmuştum çok değil bir yıl önce

Arkadaşlar merhabalar,ben nisan yada Mayıs annesi olucam Allah nasip ederse. Aranızda alerjik astımı olan ve ilaç kullanmaya devam etmek zorunda olan varmı?
Allah hepimizin evlatlarını korusun insallah
Alerjik astım değil de alerjik rinitim var, ama beni de çok zorluyor. İlaç kullanıyorum 1 yıldır. Tabi nasil zor geçtiğini ben bilirim. Burun spreyi olmadan yaşayamam sanıyordum sprey de kullanmıyorum. Spreyler kortizonlu olduğu için en çok onlar riskli. Gebelik öncesi migrenim için çörek otu yağını burnuma damlatiyordum. Hem migrenime iyi geldi hem alerjime. Ama simdi ne olur ne olmaz diye onu da kullanmıyorum. Eşim gece daha rahat yatabilmem için burnun rahat nefes almasını sağlayan bi plastik siparisi vermişti,faydasını gördüm. Azicik zorluyor ama olsun.

Bi yerde okumustum. Ne yaparsan yap annen catladiysa sen de catlarsin die. Ilk gebeligmde niveanin yagni almistim usendigmden haftada 2 3 kez anca surdum. Sukur 1 catlagm bile olmadi. Genetik sanirm
Annemde hiç çatlak yok. Ama ben daha gebelik öncesi göbek bölgesinden kilo alıp verdiğim için çatlak var. Birde gebelikte catlarsa harita metod defterine dönerim. Şimdiden yağ sürmeye başladım ya hayırlısı bakalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…